تعداد بازی‌کننده‌های The Division از ۲۰ میلیون نفر گذشت

2 سال پیش
The Division

دو سالی از عرضه‌ی Tom Clancy’s The Division، اکشن سوم شخص آنلاین شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت، می‌گذرد. این شرکت در قالب یک اینفوگرافیک، از آمار و ارقام The Division گفته است. دو سال از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و آمار تعداد بازی‌کننده‌های The Division رو به رشد است: تعداد بازی‌کننده‌های این بازی از ۲۰ میلیون نفر گذشته است.

به طور میانگین در هر ساعت ۱۶۱ هزار بار گیمرها در بخش Dark Zone کشته می‌شوند.

The Division

به مناسبت این رقم،‌یوبی‌سافت قرار است به مدت یک ماه مراسم‌هایی در بازی برگزار کند. چهار مراسم Global Event در طول چهار هفته در The Division برگزار خواهند شد که هر کدام قوانین و پاداش‌های مختص به خود را دارند.

همانطور که می‌توانید در اینفوگرافیک پایین ببینید، بیش از ۶۶ میلیارد دشمن از زمان عرضه‌ی Division در این بازی کشته شده است. میانگین زمان بازی هم برای بازی‌کننده‌ها در The Division روزی سه ساعت است.

همچنین بخوانید، برررسی ویدیویی فیفا و pes : کدام بهتر است؟

The Division

به طور میانگین در هر ساعت ۱۶۱ هزار بار گیمرها در بخش Dark Zone کشته می‌شوند. تعداد ۵۰۰ هزار بازی‌کننده‌ی Division بیش از ۴۰۰ ساعت در بازی زمان صرف کرده‌اند.

یوبی‌سافت هم‌چنین در این اینفوگرافیک نوشته است که درگیری بازی‌کننده‌ها با بازی پس از عرضه‌ی آپدیت ۱.۸ دو برابر شده است.

این بازی روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شده است.

The Division

منبع: GameSpot

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه