۱۰ تا از کشتی کج کارانی که سیگار می کشند

2 سال پیش
سیگار

کشیدن یا نکشیدن سیگار می تواند برای شخصی که روی پای خودش می ایستد یک امر شخصی می باشد اما وقتی صحبت از ورزش و کشتی کج می شود، کشیدن سیگار می تواند برای یک کشتی گیر دردسر ایجاد کند. چرا که کشیدن مداوم مواد مخدر، خواه، ناخواه باعث افت یک کشتی کج می شود. با این حال کشتی گیران زیادی هستند که از مواد مخدر استفاده می کنند. کمپانی wwe با توجه به قوانینی که دارد سعی می کند این کار را به عنوان یک الگو برای بینندگان خودش تبلیغ نکند. در این مقاله به ده کشتی گیری که به احتمال نمی دانید سیگار می کشند، می پردازیم.

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

بیگ شو

اگر نگاهی به بیگ شو در wcw بندازیم در آن زمان با نام جاینت شناخته می شد. زمانی که می خواست وارد رینگ بشود در تم ورودش سیگار می کشید و این ایده رو بیگ شو داده بود و می خواست بخشی از عادات زندگیش در کریرش باشد.

بیگ شو

آلیشا فاکس

آلیشا فاکس کشتی گیر ۳۳ ساله ای که از سال ۲۰۰۶ در wwe فعالیت می کرد و در بالاترین سطح تنها یک بار قهرمان دیواس شده است. وی در زندگی عادیش از دخانیات استفاده می کند.

آلیشا فاکس

جک سواگر

جک سواگر کشتی گیری که از کمپانی wwe جدا شد و در اولین مسابقه ی خودش در mma توانست پیروز میدان شود. سواگر اعتیاد به سیگار و ماری جوانا دارد.

جک

کریس جریکو

کریس جریکو خواننده و کشتی گیری که در حال حاضر در AEW فعالیت می کند. کریس جریکو در مهمانی ها دیده شده که در مصرف سیگار و مشروب زیاده روی می کند.

کریس جریکو

همچنین بخوانید، ۲۰ کشتی کج کاری که ترک تحصیل کردند اما موفق هستند!

ماریس

ماریس همسر د میز کشتی گیری که از مسیر پلی بویز به wwe راه یافت، در حال حاضر دارای دو فرزند است . او در دوران جاهلیتش اینطور به نظر می رسید که زمانی که با جک سواگر وقت می گذراند، به سیگار اعتیاد پیدا کرده بود.

ماریس

وینس مک من

وینس مک من مالک کمپانی wwe علاقه ی زیادی به سیگار برگ دارد. حتی تاثیر ویسن مک من روی مجله ی CIGAR Aficionado قرار گرفت و داخل آن مجله تصویری می باشد که نشان می دهد وینس مک من به همراه پسرش در حال کشیدن سیگار هستند.

وینس مک من

آرتور

آرتور از زمان بچگی با دود و دم آشنا بود اما جالب است بدانید در یک مسابقه در مقابل جان ماریسن زمانی که کار حریفش را تمام می کند، جلوی دوربین یک پاکت سیگار در می آورد و در شویی که با قوانین پی جی گذاشته می شود، سیگار می کشد. آرتور تا به الان ده بار قهرمان تونی فور سون شده است.

آرتور

جان مایکسلی

جان مایکسلی کشتی گیری که از بچگی، خرج زندگیش را با فروش مواد مخدر می گذراند، در زندگی عادی سیگار می کشد و حتی در تریلر بازی wwe در کریر دین امبروز دیده شده که سیگار کشیدن برای او یک چیز عادی است.

جان مایکسلی

رندی اورتن

رندی اورتن کشتی گیری که یک خانواده ی بزرگ را اداره می کند دیده شده که خارج از محل کار و در خلوت سیگار می کشد و به سیگار اعتیاد دارد.

رندی اورتن

جان سینا

جان سینا کشتی گیری که ابر قهرمان خیلی از کودکان می باشد و در حال حاضر به صورت پاره وقت در wwe به فعالیت خودش ادامه می دهد به نظر می رسد تفریحی سیگار می کشد و در کنارش مشروب می خورد.

جان سینا

استعمال دخانیات اعتیاد زیادی به همراه دارد و تنها یک حس زودگذر برای کسی که می کشد، ایجاد می کند. شاید بارها و بارها شنیده باشید که گفتن که سیگار کشیدن ضرر دارد و نباید سمت سیگار رفت اما این آخر شما هستید که برای زندگی خودتان تصمیم می گیرید. این بود از ده کشتی گیری که به احتمال نمی دانستید سیگاری هستند. امیدوارم روز خوبی را شروع کرده باشید، سایت ما جفت هیچ

همچنین بخوانید، مقایسه گرافیکی بازی کشتی کج از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۱۹

1
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

یک دیدگاه

  • مهدی جان
    08 اکتبر 2020

    آندرتیکر هم سیگار میکشه؟؟؟