Story Sign به کمک کودکان ناشنوا خواهد آمد

2 سال پیش
Story Sign

شرکت هواوی از اپلیکیشن جدید خود تحت عنوان Story Sign رونمایی می کند. این اپلیکیشن قرار است به کمک کودکان ناشنوا بیاید و فرآیند کتاب خوانی را برای آنها جذاب و لذت بخش کند.

هواوی که به یکی از برندهای برتر در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند تبدیل شده است و گوشی میت ۲۰ پرو این شرکت، به یکی از محبوب ترین گوشی های هوشمند اندرویدی تبدیل شده است، اکنون در حال توسعه ی نرم افزاری مخصوص کودکان ناشنوا است و قصد دارد سواد آموزی را برای آنها تسهیل نماید.

در این زمینه بخوانید : Facing Emotions هواوی به کمک افراد نابینا و کم بینا می آید

اپلیکیشن Story Sign چه قابلیت هایی دارد ؟

هواوی با کمک فناوری هوش مصنوعی (AI) در حال ساخت اپلیکیشن Story Sign است و به زودی آن را در گوگل پلی عرضه می کند. کار اصلی این نرم افزار، تسهیل کتاب خوانی و به دنبال آن سواد آموزی برای کودکان ناشنوا است تا از این طریق، گام مثبتی برای بهبود زندگی آنها برداشته شود.

همچنین پیشنهاد می شود : سیستم عامل هواوی در دست توسعه قرار دارد

یک شخصیت کارتونی به نام ستاره در این اپلیکیشن وجود دارد و کلمه ها را از طریق دوربین گوشی اسکن می کند و آنها را به صورت زبان اشاره نمایش می دهد. هواوی طراحی این کاراکتر را با همکاری شرکت Aardman Animations انجام داده که سابقه ی تولید انیمیشن های محبوبی را نیز دارد.

Story Sign

این اپلیکیشن در ابتدای کار خود، قرار است فقط مجموعه کتاب های خاصی را به زبان اشاره تبدیل و اجرا کند؛ اما به مرور آن را گسترش می دهد و کتاب های بیشتری را در بر می گیرد.

در این زمینه بخوانید :

Andrew Garrihy که مدیریت بخش مارکتینگ هواوی در اروپای غربی را بر عهده دارد، در مورد این اپلیکیشن می گوید :

ما بر این باوریم که هواوی با کمک تکنولوژی هوش مصنوعی می تواند جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کند. ما با تولید Story Sign سعی کردیم یک بار دیگر شعار همیشگی هواوی یعنی Make it Possible را تحقق بخشیم تا خانواده های دارای فرزندان ناشنوا، تجربه ی لذت بخشی در هنگام قصه خوانی برای کودکان خود داشته باشند.

همچنین پیشنهاد می شود : عینک واقعیت افزوده هواوی به زودی معرفی می شود

Story Sign

هواوی همچنین کمپینی را تحت عنوان تجربه ی خارق العاده با اپلیکیشن Story Sign در کشور انگلستان راه اندازی کرده و تصمیم دارد همه ی کمک هایی که در این کمپین جمع می شود را به توسعه ی بیشتر اپلیکیشن خود اختصاص دهد.

امیدواریم این اپلیکیشن جدید هواوی بتواند در زندگی کودکان ناشنوا مفید واقع شود.

Story Sign

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه