معرفی شش افزونه مهم و کاربردی در مرورگر گوگل کروم

2 سال پیش
افزونه های گوگل کروم

افزونه های فراوانی برای گوگل کروم وجود دارند که روی این مرورگر نصب می شوند و کارایی های مختلفی ارائه می دهند. در این مقاله با جفت هیچ همراه باشید تا ۶ مورد از افزونه های پر کاربرد گوگل کروم به همراه نحوه ی عملکرد آنها را معرفی کنیم.

افزونه Wave Accounting

افزونه Wave Accounting

Wave Accounting یک برنامه ی جالب در زمینه ی مالی و حسابداری است که به صورت افزونه روی مرورگر شما نصب می شود. هزینه های خود را می توانید در این برنامه وارد کنید و مخارج خود را مدیریت نمایید. همچنین این امکان را به شما می دهد که فاکتور همراه با نام برند و لوگوی خود را تهیه و به مشتری هایتان ارائه کنید. یک مزیت دیگر برنامه این است که می توانید کارت های عضو شتاب خود را در آن وارد نموده و معاملات آنلاین خود را به راحتی انجام دهید.

برای دانلود و نصب این افزونه روی مرورگر خود، از این لینک استفاده نمایید.

افزونه Todoist

افزونه Todoist

اگر قصد دارید برای پروژه های مختلف خود، یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید، این افزونه می تواند به کمک شما بیاید. در این برنامه می توانید وظایف و اهداف و فهرست کاری خود و گروهتان را به طور دقیق معین کنید و به اشتراک بگذارید. Todoist همچنین این قابلیت را دارد که وظایف کاریتان را در قالب پیامک و یا نوتیفیکیشن در مرورگر به شما یادآوری کند. با کمک این برنامه ی کاربردی می توانید پیگیر انجام پروژه های تیم باشید و فعالیت های خود را نظم و سر و سامان دهید. از طریق گوشی های هوشمند خود نیز می توانید به این برنامه دسترسی داشته باشید.

برای دانلود و نصب Todoist به این لینک مراجعه کنید.

افزونه Smartsheet

افزونه Smartsheet

Smartsheet نیز یک برنامه ی قدرتمند در زمینه ی مدیریت پروژه ها است و یک دید کلی از زمان بندی انجام کارها به راحتی در اختیار اعضای تیم قرار خواهد داد. از طریق این برنامه می توانید روی قراردادها، زمان تحویل پروژه و اولویت انجام کارها نظارت داشته باشید و با افزایش نظم تیمی، بازدهی کار خود را افزایش دهید.

Smartsheet را از طریق این لینک روی مرورگر خود نصب کنید.

افزونه Chrome Remote Desktop

افزونه Chrome Remote Desktop

با کمک این افزونه می توانید بدون نیاز به نصب برنامه های اختصاصی روی سیستم در هر جایی که حضور دارید، از طریق گوشی و تبلت های هوشمندتان به کامپیوتر و تمام فایل ها و برنامه های آن دسترسی داشته باشید و حتی برنامه های سنگینی از جمله آفیس و فتوشاپ را اجرا نمایید.

برنامه ی مذکور را از این لینک دریافت نمایید.

افزونه Black Menu

افزونه Black Menu

Black Menu این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در هر صفحه ای که هستید و بدون ترک آن، تنها از طریق کلیک روی آیکن افزونه به انواع سرویس های گوگل از جمله سرچ گوگل، گوگل پلاس، گوگل ترنسلیت، گوگل مپ، یوتیوب، جیمیل و غیره دسترسی داشته باشید.

برای دانلود و نصب این برنامه روی مرورگر گوگل کروم، به این لینک مراجعه کنید.

افزونه Pocket

افزونه Pocket

با کمک این برنامه می توانید صفحات دلخواه از وب سایت های مورد نظرتان را سیو کنید و بعدا در فرصت مناسب به راحتی به آنها سر بزنید. هنگامی که صفحه مورد نظرتان را در این افزونه ذخیره می کنید، با خیال راحت می توانید آن را ببندید و هر زمان که به آن احتیاج داشته باشید، آن را باز کنید؛ بدون اینکه دغدغه ی گم کردن آنها را داشته باشید.

برای دانلود و نصب برنامه ی Pocket به این لینک مراجعه نمایید.

اطلاعات بیشتر را می توانید از این منبع دریافت کنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه