امکان اشتراک بازی های موبایلی با انتشار اپلیکیشن PlayJ فراهم شد

2 سال پیش
اپلیکیشن PlayJ

شرکت سونی از اپلیکیشن جدید خود تحت عنوان PlayJ رونمایی کرد. از طریق این نرم افزار می توانید ویدئوها و یا بازی هایی را که روی گوشی شما در حال اجراست، به صورت آنلاین با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با جفت هیچی ها همراه باشید تا به بررسی این برنامه بپردازیم.

در حال حاضر نسخه ی آزمایشی این نرم افزار عرضه شده است. شما می توانید از طریق این لینک وارد گوگل پلی شوید و آن را  برای گوشی اندرویدی خود دانلود و نصب نمایید.

اپلیکیشن PlayJ

امکانات و قابلیت های اپلیکیشن PlayJ

در ابتدا لازم است از طریق حساب گوگل یا فیس بوک خود وارد برنامه شوید. با کمک PlayJ می توانید بازی های در حال انجام روی گوشی خود را به صورت پخش زنده برای دوستان خود به نمایش بگذارید. آنها می توانند از طریق گوشی یا تبلت خود، صفحه ی دستگاه شما را تماشا کنند.

اپلیکیشن PlayJ

همچنین می توانید انواع فایل های تصویری از جمله فیلم ها و ویدئوهای یوتیوب که در حال تماشا هستید را به صورت استریم با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را در تجربه و هیجانات خود شریک نمایید.

طراحی و ساخت PlayJ را شرکت سونی انجام داده است؛ اما در عین حال محدود به محصولات سونی نمی شود و تمام گوشی های اندروید نسخه ی ۵٫۰ به بالا می توانند از آن استفاده نمایند.

پس از ورود به برنامه با حساب گوگل یا فیس بوک، اکنون می توانید بازی یا هر برنامه ی دلخواه خود را انتخاب کنید؛ سپس دوست خود را دعوت کنید تا آن را به صورت زنده مشاهده کند. زمانی که دعوت شما را بپذیرد، تصویر او را می توانید در پنجره ی کوچکی در بالای صفحه نمایش گوشی خود ببینید. همچنین امکان چت نیز بین طرفین وجود دارد.

اپلیکیشن PlayJ

اپلیکیشن PlayJ

برنامه PlayJ هم اکنون در مرحله نسخه ی آزمایشی قرار دارد که فقط برای اندروید عرضه شده است. ممکن است در حال حاضر در این نسخه مشکلاتی وجود داشته باشد؛ شرکت سونی در تلاش است تا آنها را برطرف کند و نسخه ی اصلی را با کیفیت مطلوبی ارائه نماید.

اپلیکیشن PlayJ

اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت phonearena مطالعه کنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه