ابزار های سئو برای کمک به تحلیل کلمات کلیدی : سئو سایت رایگان

3 سال پیش
ابزار های سئو

در این مقاله قصد داریم به شما ابزار های سئو را معرفی کنیم تا راحت تر کلمات کلیدی مورد نظر خود را استخراج کنید و در نتیجه کلماتی که بیشتر جستجو می شوند و هدفمند تر هستند را بدست آوریم. همچنین با استفاده از ابزار های سئو بتوانیم لینک های سایت های رغیب را استخراج کنیم. با ما همراه باشید.

جمع آوری اطلاعات

KeywordPlanner ( ابزار های سئو )

با استفاده از این ابزار می توانیم فراوانی کلمات کلیدی را بدست آوریم. هر چند که این ابزار مقدار دقیق کلمه جستجو شده را به ما نمیدهد و به صورت رنجی به ما می گوید که این کلمه چقدر جستجو شده است. از ویژگی های این ابزار می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد. برای استفاده از این ابزار می بایست یک اکانت جیمیل داشته باشید و با فیلتر شکن وارد شوید تا بتوانید به keyword planner دسترسی پیدا کنید.

ابزار های سئو

در واقع ما می بایست لیستی از چیز هایی که مردم زیاد جستجو می کنند را استخراج کنیم. مثلا قاب آیفون ارزان، بهترین قاب های آیفون، قاب آیفون خالدار و… کلمات مناسبی هستند.

Google Trends ( ابزار های سئو )

این ابزار به شما اجازه می دهد که کلمات مختلفی را تایپ کنید. در واقع میزان علاقه مندی اشخاص به کلمه را در ماه های گذشته به شما نمایش می دهد. این جستجو را می توان بر اساس نوع جستجو، منطقه زمانی و حتی گروه های مختلف فیلتر کرد. در گوگل ترند نموداری به ما نشان می دهند و افت و خیز یک کلمه در سال های گذشته را می توانید مشاهده کنید.

Google Trends

مثلا می توانیم بفهمیم که قاب آیفون به صورت مفرد بیشتر جستجو شده است یا به صورت جمع.

استفاده از ابزار های KeywordPlanner و GoogleTrends به ما اجازه می دهند که کلمات کلیدی جدیدی را پیدا کنیم و از افراد، در مورد کلمات کلیدی  که تایپ میکنند مطلع بشویم.

Moz Pro ( ابزار های سئو )

ابزار بسیار مفیدی برای سئو سایت شما می باشد. برای استفاده از این ابزار باید اکانت آن را خریداری کنید. این ابزار به شما اجازه می دهد که بتوانید بک لینک های سایت رغیب را استخراج کنید و بفهمید که سایت رغیب از کجا لینک گرفته است و شما هم از همان جا لینک بگیرید و باعث پیشرفت سایت خود شوید. ابزار دیگری که در این اکانت وجود دارد keyword explorer می باشد که می توانید مقدار دقیق هر کلمه از لحاظ جستجو ماهانه و سختی کلمه را متوجه بشوید و همچنین کلماتی را به شما پیشنهاد می دهند. تنها ایرادی که می توان از این ابزار گرفت این است که جستجو ماهیانه برای کشور ایران در آن وجود ندارد و نمی توان مقدار دقیق کلمه را در کلمات فارسی متوجه شد.

ابزار های سئو

ابزار های سئو

Kwfinder ( ابزار های سئو )

با استفاده از این ابزار می توانید کلمات کلیدی در کشور ایران را متوجه شوید بر خلاف Moz pro که کشور ایران در آن وجود ندارد این یک مزیت به حساب می آید ولی در کل Moz pro دارای امکانات بیشتری نسبت به Kwfinder می باشد. برای استفاده کامل از این ابزار می بایست اکانت آن را خریداری کنید.

ابزار های سئو

ابزار های سئو

Ahrefs

Ahrefs یکی از بهترین ابزار ها برای آنالیز سایت شما در زمینه بهینه سازی سایت می یاشد. با استفاده از این ابزار می توانید لینک های سایت رغیب را استخراج کنید و از آن ها استفاده کنید. همچنین شما می توانید بهترین محتوا و خیلی از موارد دیگر را بدست آورید.

ابزار های سئو

ابزار های سئو

برای بهینه سازی کلمات، شما روی کدام کلمات تمرکز میکنید؟

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه