جستجو با عکس – چگونه با تصاویر در گوگل جستجو  کنیم؟

2 سال پیش
جستجو با عکس

در این مقاله کاربردی قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با عکس مورد نظر جستجو را انجام دهید. در واقع یکی از قابلیت هایی که گوگل در اختیار کاربرانش قرار داده است جستجو با عکس می باشد. با ما تا انتها همراه باشید.

جستجوی معکوس – جستجو با عکس

به صورت پیش فرض وقتی شما می خواهید عکس را را در گوگل جستجو کنید، متن مرتبط با عکس را در گوگل سرچ می کنید و عکس های مربوطه در گوگل نمایش داده می شود. اما اگر شما عکس را در کامپیوتر داشته باشید چطور میخواهید با عکس مورد نظر جستجو کنید؟

برای جستجو با عکس از اینجا وارد لینک مورد نظر شوید

 

جستجو با عکس

در اینجا ما دو حالت داریم یا این که آدرس عکس از اینترنت بهش بدیم و یا در حالت دوم این که شما عکسی دارید و می خواهید آن عکس را در گوگل جستجو کنید.

جستجو با عکس

خب من در اینجا عکس تونی رابینز را انتخاب می کنم و عکس مورد نظر را جستجو می کنم.

جستجو با عکس

جستجو با عکس

همانطور که میبینید عکس مورد نظر جستجو شد علاوه بر این، عکس های دیگری که مشابه این عکس می باشد آورده می شود. یکی از کاربرد هایی که می توانید از این امکان جالب بهره ببرید این است که بعضی افراد با اکانت های فیک، عکس های جعلی برای خود انتخاب می کنند و برای اینکه شما بفهمید این عکس جعلی می باشد (دستش رو، رو کنید ^_^) از این ویژگی جالب می توانید استفاده کنید ولی خب دیده شده که بعضی وقت ها عکس مورد نظر پیدا نمی شود یا جستجو آن دقیق نمی باشد، ولی خب معمولا گوگل بهترین جواب رو به شما می دهد.

همچنین شما با برنامه Search By Image می توانید با استفاده از عکس های موجود در گالری یا گرفتن عکس جدید می توانید عکس مورد نظر خود را جستجو کنید.

 

جستجو با عکس

 

جستجو با عکس

جستجو با عکس

یکی از قابلیت های جالبی که این اپلیکیشن دارد این است که به شما این امکان را می دهد که از چه موتور جستجویی عکس خود را مورد جستجو قرار دهید. شما می توانید جستجو را بر اساس google، tineye و yandex انجام دهید که باعث می شود جستجوی شما نیز دقیق تر و گسترده تر شود.

جستجو با عکس

جستجوی معکوس چگونه کار می کند؟

اما وقتی که شما یک عکس را جستجو می کنید ممکن است عکس مشابه با عکس شما باشد و یا سایت هایی باشند که این عکس ها را داشته باشند و یا این که عکس مورد نظر شما از نظر اندازه به عکس شما مورد جستجو قرار گیرد. شما می توانید جستجو معکوس را با مرور گر های کروم، اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس نیز انجام دهید. امیدوارم که از این آموزش بهره کافی رو برده باشید.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه