بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

ربات یوتیوب دانلودر : به آسانی ویدیو های یوتیوب را دانلود کنید!

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷

امروزه یوتیوب یکی از محبوب ترین وب سایت های موجود در جهان است که ویدیو های کاملا کاربردی و آموزشی و تفریحی در آن قرار گرفته است. اما مشکلی که وجود دارد این است که شما نمی توانید مستقیما ویدیو ها را از یوتیوب دانلود کنید اما شما خیلی راحت می تواند با استفاد از ربات یوتیوب دانلودر  در تلگرام به آسانی ویدیو های خود را دانلود کنید. با ما تا انتها همراه باشید.

ربات utubebot@

برای استفاده از این ربات شما باید تلگرام داشته باشید،برای اینکه بتوانید از ربات استفاده نمایید می بایست آیدی utubebot@ را در تلگرام وارد نمایید و یا از اینجا وارد ربات شوید.

در ابتدا دکمه start/ را بزنید. در اینجا دو انتخاب دارید یا این که لینک موجود در یوتیوب را در ربات paste کنید یا این که با استفاده از vid@ ویدیو مورد نظر خود را در یوتیوب جستجو کنید.

همچنین پیشنهاد می شود کسب درآمد از تلگرام را مطالعه نمایید.

بعد از انتخاب ویدیوی خود ربات یوتیوب دانلودر از شما می پرسد که آیا ویدیو رو به صورت لینک می خواهید با فایل؟ بهتر است که لینک آن را دریافت کنید و ویدیو را دریافت کنید: هم به دلیل این که تلگرام فیلتر است و با سرعت کمتری فایل را دانلود  می کنید هم این که ربات وقتی که می خواهد فایل را آپلود کند بسته به اندازه فایل، شما را معطل می کند.

سپس شما می توانید کیفیت ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین شما می توانید صوت ویدیو رو هم دانلود کنید و به صورت فایل mp3 آن را در اختیار شما می گذارد.

3/5 ( 1 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه