نقد و بررسی هدست بی سیم Jabra Elite 65t

Elite 65t

با ما در سایت جفت هیچ همراه باشد تا به نقد و بررسی این هدست جدید Jabra Elite 65t بپردازیم. ما پیش از این به بررسی هدست حرفه ای SP700N از شرکت سونی پرداخته ایم.مدت هاست که با طراحی هدست های جدید از شر کابل ها رهایی یافته ایم. این مدل نیز از این قابلیت مستثنی نیست و به یک هدست  بی سیم ورزشی معروف است.

به راحتی با دو سیستم عامل های اندروید و ios متصل می شود همچنین دارای بلوتوث ۵٫۰ می باشد. با Jabra Elite 65t، شما بلافاصله می توانید به Alexa ، Siri® یا Google Assistant ™ متصل شوید و به شما اجازه می دهد تا به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.یکی از امتیازات مثبت این هدست این است که او می توانند با دو دستگاه به طور همزمان جفت شود، که این فناوری بسیار مفید را کمتر در هدست ها مشاهده کرده ایم .

Elite 65t

با قرار دادن این ایرباس در گوش خود دیگر احتیاجی نیست که گوشی خود را در دست داشته باشید به راحتی تماس های خود را پاسخ دهید و آهنگ هایتان را کنترل کنید. با وجودی که طراحی این هدست کمی بزرگ است اما به خوبی در گوش قرار می گیرد و در حین حرکات ورزشی هم نگران افتادن آن نباشید.

Earbuds در سمت راست خود دارای یک دکمه تک است که می تواند موسیقی را پخش / مکث، پاسخ به تماس، و دستیار صوتی خود را با یک فشار طولانی فعال کند.

Elite 65t

Jabra می گوید که earbuds Elite 65t دارای مقاومت IP55 به آب ، گرد و خاک هستند و این شرکت ضمانت نامه دو ساله را در برابر آسیب های این عوامل ارائه می دهد.این هدست مجهز به حسگر محاسبه ضربان قلب است و با انواع نرم افزارهای ورزشی مرتبط می شود. سرگوشی ‌های فومی تعبیه شده آن ، برای استفاده در محیط های شلوغ بسیار خوب عمل می کند کیفیت صدا فوق العادست و تکنولوژی چهار میکروفون موجب کاهش صدای  باد در تماس ها می شود و همچنین این هدست دارای میکروفن نیز می باشد.

شارژ فقط ۳ ساعت گفته شده است  ولی از شارژ سریع پشتیبانی می کند.به گفته جبرا شارژدهی بستگی به نحوه ی استفاده آن دارد که این هدست را می توانید تا ۱۵ ساعت  در حالت آماده باش نگه دارید. شارژ نیز از طریق جعبه او انجام می شود که جعبه جمع و جور او قابلیت دوبار شارژدهی بطور کامل را دارد.

Elite 65t

تنها چالش من نسبت به Elite 65t  این است که من متوجه شدم که  شاید گوش ها را بعد از گذشت یک ساعت یا بیشتر اذیت کند اما معمولا تنظیم و چرخش به اندازه کافی برای رفع آن وجود دارد.

اینجا کلیک کنید و مشخصات این Earbuds  ورزشی  را از زبان خود این شرکت بخوانید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

آیا شما این هدست را می پسندید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
نویسنده مطلب زهرا ملک زرقانی

بدون دیدگاه