قیمت و بررسی گوشی های سامسونگ گلکسی(۲۰۱۸) A6 و +A6

A6 و A6 پلاس

شرکت سامسونگ از گوشی میان رده خود در می ۲۰۱۸ رونمایی کرد. با جفت هیچ همراه باشید تا به بررسی مشخصات A6 و A6 پلاس  بپردازیم.

این گوشی از اندروید ۸٫۰ اوریو پشتیبانی می کند. تمام صفحه طراحی شده است و تنها ۱۵۹ گرم وزن دارد.جایگاهی اختصاصی برای کارت حافظه  ( میکرو اس دی ) تعبیه شده  است.

گوشی

دارای حسگر اثرانگشت و قابلیت تشخیص چهره میباشد.سایز صفحه نمایش گوشی گلگسی A6 و A6 پلاس به ترتیب ۵٫۶ اینچ و  ۶ اینچ میباشد.

دوربین گوشی

گوشی

گوشی A6 دوربین اصلی با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل با دیافراگم f/1.9  و همچنین دوربین سلفی با کیفیت لنز ۱۶ مگاپیکسل با دیافراگم f/1.7  را ارائه می دهد که می تواند تا حدودی شما را راضی نگه دارد .

اما مدل A6 پلاس دارای  دوربین دوگانه است .

گوشی

در مدل A6 پلاس دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.7  به همراه دوربینی  ۵ مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.9  و همچنین دوربین سلفی با کیفیت خوب ۲۴ مگاپیکسلی با مرکز کانونی f/1.9 تعبیه شده است که لحظاتتتان را به زیبایی هرچه تمام تر به ثبت می رساند.

 باتری

گوشی

در این دو مدل باتری غیر قابل تعویض تعبیه شده است.

گوشی سامسونگ گلگسی A6 ظرفیت باتری به اندازه ۳۰۰۰ میلی آمپر وگوشی سامسونگ گلگسی A6 پلاس ظرفیتی برابر با ۳۵۰۰ میلی آمپر را دارا میباشند.

یک قابلیت جالب طراحی شده توسط سامسونگ این است که شما قادر هستید که تاریخ و ساعت  wifi  را ذخیره کنید و هنگام ورود و خروج از محدوده نقاط مورد استفاده بطور خودکار روشن و خاموش شوید تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.

گوشی

قیمت این دو مدل حدود ۳۲۰ یورو ، ۳۵۰ یورو است . با توجه به قیمت روز ارز این قیمت ها تغییر خواهد کرد.

 

0
نویسنده مطلب زهرا ملک زرقانی

بدون دیدگاه