قابلیت تصویر در تصویر واتساپ برای اندروید ارائه می شود

2 سال پیش
قابلیت تصویر در تصویر واتساپ

یکی از قابلیت ها و امکانات جالب اپلیکیشن پیام رسان واتساپ، ویژگی تصویر در تصویر است. این قابلیت از ابتدای سال ۲۰۱۸ برای کاربران آیفون ارائه شده و قابل استفاده می باشد. قرار است واتساپ این قابلیت را طی یک سال آینده برای گوشی های هوشمند اندرویدی نیز ارائه کند.

در حال حاضر امکان استفاده از ویژگی تصویر در تصویر واتساپ برای سیستم عامل اندروید مهیا نیست و جای خالی آن حس می شود. اینکه چرا قابلیت مذکور هنوز برای کاربران اندروید منتشر نشده کمی جای تعجب دارد؛ اما واتساپ تصمیم دارد در سال آینده این قابلیت را به گوشی های هوشمند اندروید نیز اضافه کند. در همین راستا مدتی قبل یک نسخه ی بتا برای سیستم عامل اندروید ارائه شده بود و امکانات جالبی داشت.

در این زمینه بخوانید : چگونه از چت های واتساپ خود بکاپ بگیریم ؟

ویژگی تصویر در تصویر واتساپ چه کاربردهایی دارد ؟

قابلیت تصویر در تصویر، این امکان را فراهم می کند که فایل های ویدئویی دریافتی در اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک را مستقیما در محیط پیام رسان واتساپ مشاهده کنید. در واقع لینک تصاویر مربوطه در محیط چت ظاهر می شوند و برای مشاهده ی آنها لازم نیست از واتساپ خارج شوید و برنامه ی جدیدی را باز کنید.

قابلیت تصویر در تصویر واتساپ

همچنین پیشنهاد می شود : حالت روح در واتساپ چیست و چگونه فعال می شود ؟

ویژگی تصویر در تصویر واتساپ می تواند برای کاربران اندرویدی نیز جذاب باشد و مورد استقبال قرار گیرد. اطلاعات بیشتر را می توانید از وب سایت phonearena دریافت نمایید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه