سازماندهی کلمات کلیدی | کلمات کلیدی فارسی با استفاده از صفحه گسترده

2 سال پیش
صفحه گسترده

تا زمانی که ندانید که چه کلمه ای برای کدام محتوا  بهینه سازی کنید نمی توانید صفحه ای بهینه داشته باشید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه یک صفحه گسترده بسازید و کلمات کلیدی خود را مدیریت و سازماندهی کنید.

تطبیق محتوای صفحه با کلمات کلیدی

مزایای یک صفحه گسترده توزیع کلمه کلیدی

سازماندهی و مستند سازی محتوا: اگر برای برخی کلمات صفحه ای درست  نکردید سریع تر این کار را انجام دهید. با استفاده از صفحه گسترده می توانید سریع تر این کار را انجام دهید و سریع تر می توان از ساختار وب سایت مطلع شد. همچنین می توانید با استفاده از ابزار های سئو کلمات کلیدی مورد نظر خود را استخراج کنید.

مزیت های صفحه گسترده

  • سازماندهی و مستند سازی محتوا
  • منبعی برای اعضای تیم
  • قابلیت های تطبیق سریع

صفحه گسترده

مثال صفحه گسترده

هر فرصتی که بخواهید می توانید برای لیست در نظر بگیرید اما باید این چند ستون اصلی را در نظر بگیریم.

یک سلول برای نشان دادن سلسله مراتب در سایت استفاده کنید. یک ستون برای کلمات کلیدی، یک ستون برای آدرس وب سایت، یک ستون برای برچسب و یک ستون به H1 اختصاص می دهیم. مرحله اول لیست را بر اساس صفحاتی که وجود دارد تنظیم می کنیم. حواسمان باشد که تمام صفحات سایت  را در آن وارد کنیم از جمله درباره ی ما، صفحات مخاطب ها و…

یادتان باشد که موتور جستجو دوست دارد اطلاعات منحصر به فردی در صفحه داشته باشید و لیست کردن این صفحات مانع از تکراری شدن اطلاعات می شود.

کلمات کلیدی که لیست کردیم بررسی کنیم و آن هایی که بیشترین مناسبت را دارند مشخص می کنیم. باید کلمه کلیدی برای هر صفحه مشخص کنیم. موتور های جستجو کلمه ای که منحصر به فرد باشد و بیشترین ارتباط را با موضوع داشته باشند ترجیح می دهند.

اگر کلمه کلیدی که دارید با هیچ کدام از صفحات سایت هماهنگی نداشته باشد باید یک صفحه جدید در موردش درست کنید.

صفحه گسترده

بعد از درست کردن صفحه جدید مشابه بقیه صفحات آن را به صفحه گسترده اضافه می کنیم. اطلاعاتی از قبیل آدرس، عنوان، توضیحات و تیتر در همین لیست وارد می کنیم.

وقتی برای کلمه کلیدی که دارید محتوای جدیدی در نظر می گیرید به راحتی می شود محتوا را به آن شکلی که می خواهید تغییر داد. یادتان باشد محتوا، بخش اصلی هر صفحه باید با هدفی که وجود دارد بهینه سازی شود. بعد از مشخص کردن کلمه کلیدی از ابزار های تحلیلگر برای آنالیز کردن آن ها استفاده می کنیم.

این ابزار ها از تغییراتی که می شود در صفحه ایجاد کرد را به شما پیشنهاد می دهند. یکی از مزایای صفحه گسترده، فضایی را برای سازماندهی  فراهم می کند مزیت دوم این که برای نویسنده ها بسیار فوق العاده می باشد. جریان کار بین تیم پشتیبانی سایت بهبود می یابد که با استفاده از آن می توانیم صفحات هر سایت را ماهیانه یا سالیانه بازبینی نمایید.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه