نوید محمد زاده + بیوگرافی +عکس ها و بررسی فیلم هایش

1 سال پیش
نوید محمد زاده

نوید محمد زاده متولد ۶ آپریل ۱۹۸۶ یا همان ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمد. او که این روز ها در صنعت سینما سر و صدای زیادی را به پا کرده و یک جورایی بیشتر به چشم می آید. در این مقاله قصد داریم به معرفی این بازیگر خوش نام بپردازیم. وی فعالیت هنری خودش را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده که از جملات افتخارات او می توان به نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر اشاره کرد که توانست دو بار پشت سر هم به این عنوان دست یابد. علاوه بر این او از جشنواره حافظ هم تندیس بهترین بازیگر مرد را دریافت کرده است.

نوید محمد زاده در اغلب نقش هایی که داشته یا معتاد بوده یا نقشی را بر عهده داشته که عصبی بوده و همیشه جنگ و جدال چاشنی آن فیلم بوده است. وقتی به عمق بازی نوید نگاه می کنیم، میبینیم که چقدر به نحو احسنت از پس نقشش بر آمده و به بیننده جوری القا می شود که انگار این اتفاق فاجعه بار برایش اتفاق افتاده است. خلاصه که نوید محمد زاده خودش صاحب سبکه و همین عامل هم باعث شده که او جوایز متعددی را دریافت کند.

همچنین ببینید، دانلود سریال مانکن

فیلم های نوید محمد زاده

فیلم متری شش و نیم

نوید محمد زاده

این فیلم که در سال ۱۳۹۷ ساخته شده، نوید محمد زاده در این فیلم توانست جوایز بهترین نقش مکمل مرد را دریافت کند. وی در این فیلم نقش یک قاچاقچی بی اعصاب را بازی می کند که توسط پلیس گرفته شده و راهی زندان می شود. از واقعیت های دردناک او تا درگیری هایی که با پیمان معادی داشته و بهم ریختن زندان، از جذابیت های این فیلم می توان اشاره کرد.

فیلم سرخ پوست

نوید محمد زاده

این فیلم که در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است به کارگردانی نیما جاویدی می باشد. نوید محمد زاده نقش سرگرد نعمت جاهد را بر عهده دارد. در این فیلم به دلیل توسعه شهر، قرار است که زندانیان را به یک زندان جدید منتقل کند. در این حین اتفاقاتی برای زندانیان می افتد و… پیشنهاد می کنیم که دیدن این فیلم رو هم از دست ندید. همچنین در این فیلم نوید محمد زاده به عنوان نامزد سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول مرد انتخاب شد.

فیلم مغز های کوچک زنگ زده

نوید محمد زاده

مغز های کوچک زنگ زده در سال ۱۳۹۶ به کارگردانی هومن سیدی ساخته شده است. نوید در اینجا نقش شاهین رو برعهده داره و همینطور هم که از اسم فیلم پیداست، شاهین در این فیلم یکمی کم داره و نقش یک دیوانه عصبی را بازی می کند. در اونجا یک روستایی وجود دارد که یکسری آدم های معتاد و آشغال جمع کن دور هم جمع شده اند. در فیلم مغز های کوچک زنگ زده از بازی خوب فرهاد اصلانی هم نمی توان گذشت که نقش برادر نوید محمد زاده را برعهده دارد. آنها یک خواهر هم دارند که در این فیلم اتفاقی می افتد که نزدیک بود خواهر خودشان را خفه کنند و… من خودم این فیلم رو دیدم ولی زیاد از این فیلم خوشم نیومد ولی اگر نوید محمد زاده رو دوست دارید، دیدن این فیلم رو هم از دست ندید.

فیلم خفه گی

نوید محمد زاده

فیلم خفه گی محصول سال ۹۵ به کارگردانی فریدون جیرانی ساخته شده است. نوید که در این فیلم هم تندیس شایستگی دریافت کرده است. فیلم خفه گی که به صورت سیاه و سفید ساخته شده، الناز شاکردوست به عنوان پرستار بیماران اون هم از نوع روانی، در تیمارستان کار می کند. در این فیلم که یک جورایی خر تو الاغ میشه، همسرش، نوید محمد زاده رو به تیمارستان منتقل می کند، این پرستار وارد زندگی نوید و همسرش می شود و در ادامه زن نوید محمد زاده را می کشد و نوید هم پرستار را می کشد که یک جورایی مرموز بودن فیلم را نشان می دهد.

فیلم بدون تاریخ بدون امضا

نوید محمد زاده

این فیلم محصول سال ۹۵ به کارگردانی وحید جلیلوند ساخته شده است. در این فیلم نوید سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد و شیر نقره ای را دریافت کرده است. در این فیلم پیرامون یک تصادف می چرخد، که نوید محمد زاده پدر کودکی بوده که فرزندش در این حادثه، جان خودش رو از دست می دهد و… پیشنهاد می کنم ادامه این فیلم رو خودتون مشاهده نمایید.

فیلم ابد و یک روز

نوید محمد زاده

فیلم ابد و یک روز محصول سال ۱۳۹۴ که از بازی خوب نوید محمد زاده و پیمان معادی نمی توان گذشت. فیلم ابد و یک روز یا همان “سمیه نرو” که این روز ها هم خیلی در شبکه های اجتماعی باب شده بود. یک فیلم درام از نوع اجتماعی می باشد که روایت یک خانواده به هم ریخته را نشان میدهد.

نوید که یک معتاد تمام عیار است و روزی خودش رو هم با فروختن مواد می گذراند. از اون طرف پیمان معادی برای این که وضعیت خودش بهتر بشود و یک فلافلی راه بیاندازد به خاطر پول، یک خواستگار افغانی برای خواهرش می آورد که در آستانه عقد و عروسی در افغانستان هم قرار می گیرند. این فیلم به مشکلات بیکاری، بی پولی و اعتیاد در خانواده ها اشاره می کند. البته از درگیری های این دو برادر هم نمیتوان گذشت که جذابیت های این فیلم را چند برابر کرده و توانسته یک اثر با ایده های خاص در عین سادگی ایجاد نماید. پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو مشاهده نمایید.

فیلم خشم و هیاهو

نوید محمد زاده

فیلم خشم و هیاهو به کارگردانی هومن سیدی محصول سال ۱۳۹۴ می باشد. نوید محمد زاده در این فیلم نقش خسرو پارسا را بر عهده دارد. این فیلم بر گرفته از رمان خشم و هیاهو می باشد. فیلم خشم و هیاهو حول محور یک خواننده می چرخد که یک داستان جنایی و پیچیده ای در این فیلم صورت می گیرد. این فیلم از لحاظ فیلم برداری در سطح بسیار خوبی برخوردار است.

فیلم لانتوری

نوید محمد زاده

فیلم لانتوری محصول سال ۹۴ از رضا درمیشیان است. در این فیلم، نوید یک خلافکار و عاشق تند رو می باشد که دلباخته یک دختر می شود و هر چی که به این دختر نزدیک می شود، این دختر دوری می کند و به او، به چشم یک مزاحم نگاه می کند. نوید یا پاشا که میفهمد آن دختر او را دوست ندارد و کلا نا امید می شود و تصمیم می گیرد که به صورت او اسید بپاشد. او همین کار رو هم می کند و زیبایی آن دختر را می گیرد. از همین رو این دختر فقط حکم قصاص را می خواهد و… ادامشو خودتون مشاهده کنید.

فیلم ناهید

ناهید

این فیلم محصول سال ۱۳۹۳ می باشد. قصه ی ناهید از آنجایی شروع می شود که او به خاطر اعتیاد همسرش از او جدا می شود. از قضا ناهید یک پسر هم دارد، شوهرش به او گفته به شرطی می تواند فرزندش را نزد خودش نگه دارد که با کسی ازدواج نکند. در این حین او عاشق یک مرد بسیار پولداری می شود ولی از ترس از دست دادن فرزندش، به او جواب رد داده است و… در این فیلم نوید جایزه بهترین بازیگر مرد را هم دریافت کرده است.

فیلم سیزده

سیزده

فیلم سیزده محصول سال ۹۲ ساخته هومن سیدی می باشد. این فیلم داستان یک پسر نوجوانی است که پدر و مادر وی قصد جدایی از هم را دارند، پدرش هم که پدر نیست! همش مشغول کاره و اصلا به فکر خانوادش نیست و… نوید که در نقش مجید به ایفای نقش می پردازد، دوست سامی و آرش به حساب می آید. این فیلم در جشنواره های بین المللی هم حضور داشته است.

فیلم عصبانی نیستم

من عصبانی نیستم

فیلم عصبانی نیستم محصول سال ۹۲ از رضا درمیشیان است که نوید محمد زاده به عنوان نامزد سیمرغ بلورین هم شناخته می شود. نوید محمد زاده این بار یک دانشجو می باشد که به دلیل برخی مسائل سیاسی، او را از دانشگاه بیرون می کنند. نامزد نوید محمد زاده در این فیلم، باران کوثری می باشد و… که ادامشو میتونید خودتون مشاهده کنید.

فیلم لرزاننده چربی

لرزاننده چربی

این فیلم محصول سال ۹۱ ساخته محمد شیروانی می باشد. از بازیگران این فیلم می توان به نوید محمد زاده، لوون هفتوان، مریم پالیزبان، حسن رستمی و… اشاره کرد.

فیلم در میان ابر ها

در میان ابر ها

این فیلم محصول سال ۸۷ می باشد که نوید در نقش باقر، بازی می کند. از دیگر بازیگران مطرح این فیلم می توان به الناز شاکردوست، حسین حیدری و مهرداد ضیایی اشاره کرد.

فیلم آن دو

آن دو

این فیلم هم محصول سال ۸۷ می باشد. در این فیلم نوید محمد زاده در نقش یک سرباز، بازی می کند و به دلیل این که از دستورات مافوق خود سرپیچی میکند، به او ماموریتی سپرده می شود که باید یک قاتل رو دستگیر کند و به آنها تحویل دهد. در این حین اتفاقاتی می افتد و… پیشنهاد می کنم که دیدن این فیلم رو هم از دست ندید.

نوید محمد زاده در شبکه های خانگی

قورباغه  اولین سریال نمایش خانگی است که نوید محمد زاده در آن بازی کرده است. کارگردانی این فیلم بر عهده ی هومن سیدی است. این فیلم که قرار است در آینده دسترس قرار بگیرد، پیش بینی می شود که با استفبال زیادی از مردم مواجه بشود. از جمله بازیگران این سریال، می توان به نوید محمد زاده، سحر دولت شاهی، هومن سیدی و… اشاره کرد.

همچنین ببینید، دانلود فیلم تگزاس ۲

تلویزیون

سهمی برای دوست

فیلم سهمی برای دوست که در سال ۹۱ ویژه نوروز ساخته شده بود، یک سریال ۱۳ قسمتی است که دو برادر بودند که وضعیت مالی درست و حسابی نداشتند و دست به هر کاری می زدند تا وضعیت خودشان را تغییر دهند. از بازیگران این فیلم می توان به اشکان خطیبی، علی سرابی، سپیده خداوردی، مهتاج نجومی، رضا فیض نوروزی، بیژن بنفشه خواه، نوید محمد زاده، غلی آفتابی، عباس امیری و… اشاره کرد.

داستان ما قصه تو

این فیلم روایت یک زوج را نشان می دهند که بر اساس یکسری اختلافات قرار است از هم جدا شوند و مشکلات و مسائل مختلفی در این فیلم رخ می دهد که اگر این فیلم رو ندیدید، حتما برید و این فیلم تلویزیونی را مشاهده نمایید. از بازیگران این مجموعه تلویزیونی می توان به هومن سیدی، حدیث میرامینی، نوید محمد زاده و… اشاره کرد.

اینستاگرام نوید محمد زاده

نوید محمد زاده

اینستاگرام نوید محمد زاده نزدیک به سه میلیون فالوور دارد و یکی از پیج های پرطرفدار در این زمینه محسوب می شود. شما از اینجا می توانید وارد پیج نوید محمد زاده شوید و اخبار و حواشی این بازیگر را مشاهده نمایید.

ازدواج نوید محمد زاده

نوید محمد زاده مجرد است و هنوز قصد ندارد که ازدواج کند.

مجری

نوید محمد زاده در برنامه دوستان که از شبکه جام جم پخش میشد به عنوان مجری در آنجا فعالیت می کرد.

انتقاد حمید گودرزی از نوید محمد زاده

حمید_گودرزی

او از نوید محمد زاده انتقاد کرده و گفته است که او اغلب فیلم های که بازی می کند ننگین و سیاه است. او همچنین به صورت غیر مستقیم یه نوید اشاره کرده و گفته که او با چند داد و فریاد و بیرون زدن رگ گردن، سیمرغ بلورین دریافت می کند، در صورتی که قبلا، فضای سینمای ایران، شاد تر و بهتر از امروز بوده است.

جوایز و افتخارات نوید محمد زاده

سیمرغ

افتخارات

تیپ های متفاوت نوید محمد زاده

نوید محمد زاده که یک جورایی رونالدوی ایران در صنعت سینما به حساب می آید و یکی یکی جوایز و سیمرغ ها رو به خانه می برد. یکسری تیپ های عجیب و غریب و باحالی به نام استایل کژوال رو زده که حواشی زیادی را به همراه داشته است. در چند سال اخیر تیپ هایی که در مراسم ها پوشیده میشد، اغلب از کت و شلوار های مردانه استفاده میشد اما با حضور نوید محمد زاده با تیپ ها و استایل های کژوال، این ریتم رو تغییر داد. پیش بینی می شود که این تیپ ها در چند سال آینده بیشتر به چشم بیاد و یک تغییر نسل در دنیای مد صورت بگیرد.

استایل کژوال چیه؟

این استایل به این معنی نیست که شما پاتیل پاتیل در خیابان راه بیوفتید در حالی که بیژامه می پوشید به مسیر خود ادامه می دهید! نه اصلا اینطور نیست. تیپ کژوال به این معنی است که لباس های راحتی را متناسب با مد روز و سلیقه خودتان به نحوی ترکیب کنید. به عنوان مثال شما یک تیشرت سفید را با یک جین آبی ترکیب کنید و استایل کژوال خودتان را تکمیل کنید.

استایل کژوال روزانه

استایل کژوال عصرانه

استایل کژوال در شب

تیشرت

پیراهن

شلوار جین

شلوار پارچه ای

کفش

حرف آخر

نوید محمد زاده بازیگری بود که از همان ابتدا میخواست متفاوب باشه، او هرگز در این مسیر تسلیم نشد بلاخره مزد زحماتش رو گرفت. پس توصیه منم به شما اینه که کل زندگی تون رو بر اساس شرایط فعلی تون قضاوت نکنید هر شرایط بدی دارید یه روز تموم میشه، تمام چیزی که براش نگرانید، تموم میشه! یه روز به گذشته نگاه می کنید و به چیز هایی که نمی ذاشت شب ها بخوابید، می خندید! در کل ادامه بدید و تسلیم نشید! نذارید چیزی جلوتون رو بگیره و از نوید محمد زاده به عنوان یک الگو و یک خود ساخته در جهت پشبرد اهداف خودتان استفاده کنید.

و اما نظر شما در مورد نوید محمد زاده چیه؟ آیا شما هم به عنوان یک الگو او را قبول دارید؟

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه