دانلود فیلم و سریالپنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

دانلود فیلم تگزاس 2 به همراه نقد و بررسی آن - جفت هیچ مووی

سخن دوست :باور کن میتونی رویاهات رو بسازی

فیلم تگزاس ۲ با کیفیت فول اچ دی

تگزاس 2

فیلم تگزاس ۲ که جایگزین رحمان ۱۴۰۰ شده است در واقع یک فیلم کمدی می باشد که می توان آن را یک اثر قابل تحمل دانست، با توجه به این که قسمت اول این فیلم با استقبال خوبی مواجه شد، قسمت دوم این فیلم هم یکسال بعد از آن ساخته شد. طبق گفته های اطیایی این فیلم می بایست فروشش حداقل به ۱۶ میلیارد برسد تا پول خود فیلم در بیاید. فیلم تگزاس ۲ دیگه توی برزیل نیست و البته داستان فیلم هم رو به صحنه هایی که در چهارشنبه سوری اتفاق افتاده است، کشاندند.

فیلم ارتباط زیادی با قسمت اول دارد یعنی فیلم تگزاس ۲ درست در جایی شروع می شود که قسمت اول این فیلم به اتمام رسید و باز دوباره شاهد صحنه هایی جالب بین این دو قهرمان یعنی ساسان(همان سام درخشانی) و بهرام(پژمان جمشیدی) هستیم که این دو، فیلم های زیادی رو با هم ساختند و یک جورایی با هم مچ هستند.

خلاصه داستان فیلم تگزاس ۲

قصه از جایی شروع میشود که پژمان جمشیدی پاتیل پاتیل راه میوفته میاد ایران و میخواد که زن برزیلش رو به مادرش نشان بدهد و در این حین که میخواد بیاد ایران، ساکش با ساک یک قاچاقچی مواد مخدر جابه جا می شود و یک جورایی خر تو الاغ میشه و کیف ۲۵۰ هزار دلاریش با مواد مخدر کوکایین جا به جا میشود و… ادامه داستان خودتون ببینید!

تگزاس 2

از جهاتی دیگر هم می توان به این فیلم نگاه کرد که شاید این فیلم می خواهد زیبایی های پایتخت ایران را به نمایش بگذارد که در این امر به نظر من موفق نبودند. فیلم بیشتر به این فیلم هایی که به صورت داستانک های کوتاه که توسط مهران مدیری ساخته شده، تبدیل شده است و خیلی بویی از یک فیلم بلند را نمی برد. البته نمیشه این جمله رو هم کتمان کرد که فیلم داستان های کوتاه و جالبی را به همراه دارد. البته در این فیلم، برخی از داستان هاش کلیشه ای و تکراری میشود. در فیلم تگزاس ۲ نمی توان از بازی خوب مهدی هاشمی و ژاله صامتی کتمان شد، آنها توانستند که در نقششان به خوبی بازی کنند و یک جورایی جور فیلم را بکشند.

تگزاس 2

در واقع کمدی این فیلم به دو دسته تقسیم می شود:

  • کمدی دیالوگ
  • کمدی موقعیت محور

فیلم تگزاس ۲ حد و مرز ها را به خوبی رعایت کرده و در آن شوخی های جنسی مشاهده نمیشود. شاید این مورد رو بتوان یک نکته ی مثبت این فیلم قلمداد کرد. شوخی هایی که در این فیلم استفاده می شود حد و مرز دارند و خیلی به جا استفاده می شوند. موسیقی که برای این فیلم در نظر گرفته شده است، موسیقیه خوبیه ولی خب اشکالات ریز و درشت این فیلم نمی پوشاند و یک جورایی توی ذوق می زند.

تگزاس 2

خلاصه و جمع بندی

در ایران مدتی است که فیلم کمدی پر قدرتی ساخته نمی شود و از این جهت فیلم تگزاس ۲ را هم می توان یک فیلم کمدی معمولی قلمداد کرد و نسبتا با یک فیلم کمدی ایده آل فاصله ی زیادی دارد. بر اساس اطلاعاتی که بدست آمده و مصاحبه هایی که کارگردان این فیلم انجام داده، قرار است که قسمت سوم و حتی قسمت چهارم این فیلم ساخته شود. اگر بخواهیم بین تگزاس یک و دو مقایسه ای انجام بدهیم در مجموع تگزاس دو فیلم بهتری بوده و کمدی ها و چالش هایی که در داستان وجود دارد، جالب تر بنظر می رسد. در کل این فیلم بیشتر یکسری داستان هایی دارد که عموما فرعی هستند و کلا فکر می کنم که این فیلم، سر و ته درست و حسابی ندارد اما می توان به عنوان یک فیلم فان و سرگرم کننده بهش نگاه کرد و ساعاتی را با خانواده خندید.

Other Information Texas Movie 2

Rated: IMDb 5.5 / 10

AUDIENCE: Adults

Movie Type: Cinematic

Made in Iran

Thread: Comedy Texas 2

Author: Hamzeh Salehi

Director: Masoud Aviabi

Producer: Seyed Ebrahim Amerian

Featuring: Mehdi Hashemi, Sam Derakhshani, Pejman Jamshidi, Jaleh Samati, Gabriella Petri, Bahrang Alavi, Reza Naji, Omid Rouhani, Adriano Toulouse, Soheil Ghanadan, Tay Agu Methus and Nader Soleimani

Year of production: 2018

۲۰۱۹:Release Date

Duration: 90 minutes

لینک دانلود

باکس دانلود

به این پست امتیاز دهید.
Likes0Dislikes0
Amir Kouchakzadeh

این مطلب توسط ارسال شده است.

نظرات و ارسال نظر