دانلود فیلم و سریالشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

دانلود سریال مانکن (همه قسمت ها) با کیفیت Full HD همراه با نقد و بررسی - جفت هیچ مووی

سخن دوست :باور کن میتونی رویاهات رو بسازی

نقد و بررسی و دانلود سریال مانکن

ملودرام به داستانی می گویند که روایت آن بسیار احساسی است و شخصیت هایی که در آن فیلم وجود دارند ساده می باشند. از این جهت سریال مانکن را نمی توانیم یک سریال ملودرام عاشقانه یاد کنیم چرا که شما با چهار تا گریه، اه و ناله نمی توان صد درصد برچسب یک ملودرام عاشقانه به این سریال زد. در این روز ها، سریال مانکن نزد بینندگان طرفداران زیادی پیدا کرده و هر روز هم بر تعداد بینندگان این فیلم افزوده می شود. در ادامه با نقد و بررسی این سریال و دانلود قانونی آن همراه ما باشید.

لینک دانلود مستقیم سریال مانکن

سریال مانکن

حسین سهیلی زاده کارگردان این فیلم که سابقه ی نسبتا خوبی در ساخت سریال داشته است. از جمله این سریال ها می توان به “فاصله ها” “ترانه مادری” “دلنوازان” و غیره اشاره کرد اما این بار سریالی را برای پخش شبکه های خانگی ساخته است که حال و هوای متفاوتی دارد.

هر روز بر سازندگان پخش سریال های خانگی افزوده می شود اما نکته ای که وجود دارد این است که همین عامل باعث شده که از کیفیت این سریال ها کاسته شود و بیشتر داستان ها و فیلم هایی که ساخته می شود کلیشه ای و تکراری هستند. سریال مانکن هم از این قضیه مستثنا نیست. سایر سایت ها با نقد و بررسی هایشان فیلم مانکن رو شصتن و گذاشتن کنار و یک جورایی پودرش کردند اما بر خلاف آن، بینندگان نظرات مثبتی داشتند و معتقد بودن که نباید انتظاری همچون سریال گیم آف ترونز را در ایران داشته باشیم.

سریال مانکن

دانلود فیلم تگزاس ۲

کاوه یک پسر بدبخت و فقیر

روایت داستان بر اساس پسری به نام کاوه رقم می خورد که هم عاشق است و هم فقیر و بدبخت! او عاشق دختری به نام همتا است که این دو عاشق و دلباخته ی هم هستند. بیشتر خاطره سازی هایی که این دو با هم انجام می دادند از قبیل تاب بازی، بستنی خوری و موتور بازی که یه جورایی شبیه به فیلم هندی شده بود. اما کاوه که می بیند که اجاره نشینه و هم بخاطر قرض و قوله های که پدرش آورده است به ناچار کاری رو انجام میدهد که نباید انجام دهد. کاوه عشقش رو میسابونه به الک و به نحوی خود فروشی می کند. وی خودش را به زنی که خیلی پولدار است، می فروشد. مریلا زارع که در نقش آن زن پولدار بازی می کند کلا شوخی سرش نمیشه و جنسش که همان کاوه می باشد را پس نمی دهد.

سریال مانکن

از صحنه های جالب این فیلم می توان به اصرار بر باریدن برف اشاره کرد که حتی با وجود فیلم برداری در خانه، جوری فیلم برداری شده بود که باریدن برف مشخص بود. با توجه به این فضایی که به وجود آمده بود، کلا فیلم در وضعیت خر تو الاغی سپری می کرد. از اون طرف، خانواده همتا هم حال و روز خوشی نداشتند و همین مورد باعث شده بود که فضای فیلم را کثیف جلوه دهد. ننه همتا هم با مردی ازدواج کرده که معتاد، بد دهن است که کلیشه ای بودن فیلم را تکمیل می کند.

mankan

قلاده سگ

با دیدن قسمت اول فیلم مانکن می توان پی برد که کتایون یک قلاده دور گردن کاوه انداخته است و معلوم نیست کاوه رو برای چه چیزی می خواهد و اصلا چرا مثل یک سگ طعمه این زن قرار گرفته است. چیزی که در این سریال واضح و مشهود است این است که این سریال می خواهد بر روی مانکن تاکید بکند و بارها عروسکی را به بینندگان نمایش می دهد.

بازیگران سریال

بازی متفاوت محمد رضا فروتن

نکته‌ای که احتمالاً طرفداران سریال مانکن تا قسمت ۷ هفتم متوجه آن شده‌اند بازی متفاوت محمدرضا فروتن در این مجموعه است، فردی که ما را بسیار به یاد پدر خوانده می‌اندازد، یک رئیس بی احساس و بسیار خشن که حرف بالای حرفش نیست و باید هم‌چنان منتظر ماند تا ببینیم این بازیگر چقدر در ایفای این نقش موفق خواهد بود.

فروتن
دانلود آهنگ سریال مانکن

دانلود آهنگ

خلاصه قسمت اول

این فیلم با بازی کاوه و همتا و عاشقانه های این دو شروع می شود ولی به دلایل برخی مسائل این نیمکت عاشقانه جای خودش رو به یک نیمکتی می دهد که در یک شب برفی در حال بحث و جدال برای جدایی هستند و…

خلاصه قسمت دوم

در قسمت دوم در یک شب عروسی اتفاق می افتد که کاوه لباس دامادی برتن کرده و در قسمتی دیگر هم به عشقش یعنی همتا زل می زند و کتایون ناگهان به پیش کاوه می آید و از او درخواست می کند که لبخند زنان پیش روی مهمانان حاضر شود. در همین حین به او خیره می شود و میگوید که تو به من تعهد دادی و امشب تو عاشق منی و همه باید اینو بدونن و…

خلاصه قسمت سوم

قسمت سوم درست در جایی شروع می شود که با حضور کتایون در بیمارستان،  همگی بهت زده می شوند که  می خواهد یه جورایی به کاوه حالی کند که اگر بخواهد می تواند زنگی او را از هم بپاشد. در این قسمت روایت گذشته ی پیچیده مادر کاوه و کتایون را نشان می دهد و…

خلاصه قسمت چهارم

در این قسمت همتا در کافه می نشیند و منتظر کسی است که ناگهان کاوه در خاطراتش می آید و در حالی که می خندد به سمت او می آید ولی وقتی که چشمانش را باز می کند در واقع اخگر ذر جلو او ظاهر می شود. کاوه خانواده ی خود را به دلیل این که پدرش از زندان آزاد شده است به رستوران دعوت می کند. سلمان هم بخاطر پول هایش او را سوال پیج می کند و…

خلاصه قسمت پنجم

کاوه یک جورایی در دام کتایون افتاده و باید هر کاری که او می گوید را انجام بدهد و نمی تواند با حرف هایش مخالفت کند. کاوه باید در شرکت به عنوان یک بیزینس من رفتار کند ولی در خانه باید جلوی مهمان ها نقش یک عاشق پیشه را بازی کند و کباب برای مهمان ها درست کند و..

خلاصه قسمت ششم

کتایون در این قسمت به نفرتی که به سلمان دارد، می پردازد. وی به عشقی که به سلمان داشت و سلمان او را تنها گذاشته بود، اشاره کرد. در ادامه بهرام و کاوه می خواهند ماشین بخرند. در این حین مشکلاتی برای همتا به وجود می آید که باید با آنها مواجهه بشود. همچنین کاوه می خواهد ۷ میلیارد پولی رو که از کتی گرفته است پس بدهد و…

خلاصه قسمت هفتم

در قسمت هفتم این سریال، داستان فیلم کم کم انسجام بیشتری میگیرد. از نکات قالب توجه این قسمت رو به رو شدن سلمان، کتی و کاوه با هم در این سریال است و…

دانلود قسمت اول سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت دوم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت سوم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت پنجم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت ششم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت هفتم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت هشتم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت نهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت دهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت یازدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت دوازدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت سیزدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت چهاردهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت پانزدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت شانزدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت هفدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت هجدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت نوزدهم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیستم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیست و یکم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیست و دوم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیست و سوم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیست و چهارم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیست و پنجم سریال مانکن

باکس دانلود

دانلود قسمت بیست و ششم سریال مانکن

باکس دانلود

بازیگران

از  بازیگران این فیلم می توان به محمد رضا فروتن، مریلا زارعی، امیر حسین آرمان، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین، لیندا کیانی، حسین پاکدل، الهام پاوه نژاد، شبنم قلی خانی، نفیسه روشن، مائده محمدی، همایون ارشادی، رضا توکلی(همسر پریماه)، بهشاد شریفیان(همسر دوم نرگس، ناپدری همتا) رابعه مدنی، پانته آ کیقبادی در نقش مادر همتا، محمد صادقی، عارفه معماریان در نقش خواهر کاوه، بهزاد محسنی، علی فرهنگی کارمند کتایون، بهزاد خلج، آرمیا قاسمی، بیژن سیفان، گلبرگ طهران راد، محمد علی وزیری، محمد بارانی، مجید مشاطان، علی رامندی، دایان ابراهیمی، بنیامین قنبری و مهتا سیدنیا، اشاره کرد.

اطلاعات فیلم

نام سریال : مانکن

موضوع : عاشقانه

زبان : فارسی

سال انتشار : ۱۳۹۸

محصول کشور: ایران

کارگردان : حسین سهیلی زاده

امتیاز: ۶٫۲ از ۱۰

به این پست امتیاز دهید.
Likes3Dislikes1
Amir Kouchakzadeh

این مطلب توسط ارسال شده است.

نظرات و ارسال نظر