دانلود فیلم و سریالدوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

دانلود فیلم سرخ پوست با کیفیت خوبو - جفت هیچ مووی

سخن دوست :باور کن میتونی رویاهات رو بسازی

دانلود فیلم سرخ پوست با کیفیت Full HD

خلاصه داستان

خلاصه داستان فیلم سرخ پوست : این فیلم درست در سال ۴۷ اتفاق می افتد. زمانی که یک زندان باید تخریب شود، نوید محمد زاده به عنوان رئیس زندان بعد از کلی کش و قوس می خواهد که مقامی بهتر بگیرد و رئیس شهربانی شود. اما این خوشحالی زیاد دوام نمی آورد، چون او زمانی که می خواهد از زندان برود، متوجه می شود که یک مجرم که اتفاقا حکمش اعدام است از زندان فرار کرده و یک جورایی وضعیت، خر تو الاغ شده است.

فیلم سرخ پوست

لینک دانلود فیلم سرخ پوست

لینک دانلود این فیلم پس از پخش در شبکه های خانگی، اضافه خواهد شد.

سایر اطلاعات فیلم

کارگردان: نیما جاویدی

تهیه‌کننده: مجید مطلبی

نویسنده: نیما جاویدی

زبان: فارسی

مدت زمان: ۱۰۰ دقیقه

ژانر: اجتماعی

امتیاز: ۸٫۱ از ۱۰

بازیگران

از بازیگران این فیلم می توان به نوید محمد زاده در نقش سرگرد نعمت جاهد، پریناز ایزدیار در نقش سوسن کریمی، آتیلا پسیانی در نقش مدیر فرودگاه، ستاره پسیانی در نفش زن احمد سرخوست، امیر کیوان معصومی در نفش استوار عباس ناجی، حبیب رضایی در نفش زندانی، مانی حقیقی در نقش سرهنگ مدیر، اسماعیل پور رضا در نقش سید داوود، محمد رسول صفوی در نقش زندانی، یدالله شادمانی در نقش پیرمرد، علی مردانه در نقش سروان رئوف، مرتضی علی عباس میرزایی در نقش استوار نیز اشاره کرد.

همچنین ببینید، دانلود سریال مانکن

نقد و بررسی فیلم سرخ پوست

فیلم سرخ پوست از جمله فیلم هایی است که به خوبی تصویر برداری و فضاسازی شده است. ار ابتدا فیلم در یک زندان آغاز می شود و به نوعی بیینده رو در اون فضا درگیر می کند. این فضا ادامه می یابد تا بیینده رو با بخش های زندان که شامل راهرو ها و سلول های زندان است، آشنا کند.

پریناز ایزد یار

در این فیلم رئیسی وجود دارد که دستوراتی که از بیرون گرفته است را خیلی دقیق اجرایی می کند. فیلم سرخ پوست پس از ترفیع فرمانده، روز به روز مشکلاتش بیشتر می شود جوری که به بن بست می خورد. همه فکر می کنند که مشکلی در سر شماری پیش آمده اما با بررسی دقیق تر می فهمند که مشکل خیلی پیچیده تر از این حرفاست.

بازی متفاوت نوید محمد زاده

میشد تشخیص داد که نوید همانند فیلم های قبلیش خیلی محکم بازی کرده و به نوعی این باور رو در مخاطب ایجاد کرده است. چشم های نوید محمد زاده تاثیر گذار است که در پایان فیلم با قلب رووفش همراه است. پریناز ایزدیار هم در این فیلم برای دیدن شخصیت های دیگر نوید محمد زاده به کار برده شد اما حضور چند دقیقه ای پسیانی خیلی توفیقی نداشت.

فیلم سرخ پوست

از نکات قابل توجه این فیلم می توان به دیالگو های حرفه ای و جالب نوید محمد زاده اشاره کرد که جذابیت فیلم رو چند برابر کرده است. طراحی صحنه و لباس، عالی به نظر می رسد. این فیلم از اون نمونه فیلم هایی است که هیجانش تا آخر  فیلم، ادامه دارد. فیلم سرخ پوست رو میشه در حد سینمای خوب ایران توصیف کرد و شاید هم بشه، یک فیلم متفاوت قلمداد کرد چرا که، نه این فیلم رو میشه توی دسته ی مسخره بازی و جینگولک بازی دسته بندی کرد و نه میشه آن رو در روز های فلاکت و بدبختی!

این فیلم در کل در نوع خودش بینظر است . موسیقی این فیلم عالی بود و لوکیشن هایی که در فیلم گرفته شده بود، میشد ارتباط معنایی آن را حس کرد. از حق هم نگذریم از بازی نوید هم نمیشه گذشت: او این بار نقش متفاوتی رو بر عهده داشت که میشد تفاوت رو نسبت به نقش های قبلیش حس کرد. اما نظر شما در مورد این فیلم چیه؟ در بخش کامنت ها، آن را با ما در میان بگذارید.

همچنین ببینید، دانلود فیلم تگزاس ۲

به این پست امتیاز دهید.
Likes0Dislikes0
Amir Kouchakzadeh

این مطلب توسط ارسال شده است.

نظرات و ارسال نظر