دانلود فیلم و سریالپنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

دانلود سریال قورباغه با کیفیت خوبو - جفت هیچ مووی

سخن دوست :باور کن میتونی رویاهات رو بسازی

دانلود سریال قورباغه با کیفیت Full hd

یک کار جدید دیگه یعنی سریال قورباغه این بار با بازی هومن سیدی و نوید محمد زاده پا به نمایش خانگی گذاشته اند. هومن سیدی که قبلا سابقه بازی در شبکه های نمایش خانگی داشته است در کنار نوید محمد زاده یک تجربه جدید همراه با المان های خاص، مهمان خانه های مردم خواهند بود. نوید محمد زاده که یک جورایی کریس رونالدو ایران در صنعت سینما به حساب میاد و یکی یکی سیمرغ ها رو به خونه می بره، قطعا با این سریال، سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد.

سریال قورباغه

همچنین ببینید، دانلود سریال مانکن

داستان سریال قورباغه

سریال قورباغه

خیلی اطلاعات خاصی در رابطه با سریال قورباغه وجود ندارد و چیزی که مشخص است به نظر می رسد در بعضی از سکانس های سریال قورباغه در خارج از ایران پر شده است. ما به محض اینکه اطلاعات بیشتری در رابطه با این سریال به دستمان برسد، در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بازیگران سریال قورباغه

بازیگران سریال قورباغه عبارتند از:

نوید محمد زاده

نوید محمد زاده

نوید محمد زاده بازیگری که اصالتا اهل کرد می باشد. وی متولد سال ۶۵ است و برای اولین بار قرار است در شبکه های خانگی تحت عنوان قورباغه فعالیت کند. گفته می شود که برای این سریال نوید محمد زاده دستمزد بسیار بالایی را دریافت کرده است که خود وی آن را تکذیب کرده است.

هومن سیدی

هومن سیدی

هومن سیدی متولد سال ۵۹ است. وی کار های مشترکی رو با نوید محمد زاده انجام داده است که از جمله این کار ها می توان به خشم و هیاهو، مغز های کوچک زنگ زده، سیزده و… اشاره کرد که توانسته اند کار های موفقی را با هم انجام بدهند. وی علاوه بر بازی در این سریال، کارگردانی این سریال را هم بر عهده خواهد داشت.

صابر ابر

سریال قورباغه

صابر ابر بازیگر و کارگردان ایرانی که متولد ۶۳ می باشد. صابر ابر اولین عکس خودش را در سریال قورباغه با نوید محمد زاده در اینستاگرام منتشر کرد. از فیلم های موفق این بازیگر می توان به درباره الی و دایره زنگی نیز اشاره کرد.

همچنین ببینید، دانلود فیلم تگزاس ۲

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

یکی از بازیگران خوب و تحصیل کرده این سریال سحر دولتشاهی است. وی متولد ۵۸ است و این بار بعد از سریال ساخت ایران ۲ قرار است در سریال قورباغه فعالیت کند و باید ببینیم این بار چه نقشی رو بر عهده داشته است.

فرشته حسینی

فرشته حسینی

از نکات قابل توجه این فیلم می توان به دختر افغان این فیلم اشاره کرد. در واقع فرشته حسینی متود ۷۶ است و یک بازیگر افغانی می باشد که در ایران فعالیت می کند. وی حدود ده سال در کلاس بازیگری حضور داشته است و به صورت پایه بازیگری را فرا گرفته است.

نوید پورفرج

نوید پور فرج

نوید پورفرج متولد ۶۷ است که بازیگری خودش رو از هومن سیدی فرا گرفت. وی در فیلم مغز های کوچک زنگ زده بازی کرد و به خوبی هم توانست نقش یک بی خانمان را بازی کند که البته استایل متفاوتی را هم در این فیلم بر عهده داشت. حال باید ببینیم این بار در سریال قورباغه چه نقشی خواهد داشت.

عاشق سینه چاک

چه در حوزه ی سینما، چه در حوزه ی فوتبال، همیشه طرفدارانی را دیده ایم که عاشق سینه چاک آن افراد هستند. علی رغم این که لیستی از بهترین ها رو همیشه همراهشون دارند ولی یک نفر است که نسبت به بقیه متفاوت تره مثلا اگر در عرصه فوتبال باشه، ناخودآگاه مسی یا رونالدو جلوی چشمانمان می آید یا اگر در عرصه ی سینما، اونم سینمای ایران باشه، نوید محمد زاده قطعا یکی از اون ها میتونه باشه! در کل عارضم خدمتتون که نوید محمد زاده کسی بود که خیلی خیلی سخت تلاش کرد، زندگیش رو  برای هدفش گذاشت تا تونست در کار خودش بهترین باشه و یک جورایی نسبت به بقیه متفاوت تر باشد.

دانلود سریال قورباغه

این سریال در سال ۹۸ در حال ضبط و پخش می باشد و اینطور که در اینستاگرام صابر ابر مشاهده کردیم فقط عکسی را با نوید محمد زاده در سریال قورباغه گرفته بود. این سریال قرار است در بهار ۹۹ روانه بازار شود. به محظ پخش در شبکه های خانگی لینک دانلود آن گذاشته خواهد شد.

و اما نظر شما در مورد این سریال اونم هم در شبکه های خانگی چیه؟ آیا این بار هم، هومن سیدی و نوید محمد زاده در این پروژه، موفق خواهند شد؟

به این پست امتیاز دهید.
Likes0Dislikes3
Amir Kouchakzadeh

این مطلب توسط ارسال شده است.

نظرات و ارسال نظر