دانلود فیلم و سریالسه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

دانلود فیلم شعله ور با کیفیت Full HD همراه با نقد و بررسی - جفت هیچ مووی

سخن دوست :باور کن میتونی رویاهات رو بسازی

در این مطلب از وب سایت جفت هیچ مووی با نقد و بررسی و دانلود فیلم شعله ور (دانلود قانونی با لینک مستقیم انواع کیفیت ها) همراه ما باشید.

دانلود فیلم شعله ور

نقد و بررسی و خلاصه ی داستان فیلم شعله ور

فیلم شعله ور به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی حمید نعمت الله در سال ۹۵ ساخته شده و در مرداد ماه ۹۷ در سینماهای ایران به اکران رسیده است. هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله نیز نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند.

فیلم شعله ور داستان مردی به نام فرید (با بازی امین حیایی) را روایت می کند که در زندگی اش به جایگاه مناسبی نرسیده؛ تحقیر شده و عقده های فراوانی در سینه دارد. شخصیت ترحم آمیز وی به تدریج به یک کاراکتر منفی و دوست نداشتنی تبدیل می شود و کارهایی از او سر می زند که ریشه در گذشته ی وی دارد.

حمید نعمت الله یکی از کارگردان های نام آشنا و خوش سابقه ی سینمای ایران است که پیش از این، فیلم هایی از جمله رگ خواب، بی پولی و بوتیک را از او دیده بودیم. همچنین سریال پر طرفدار وضعیت سفید که در سال ۹۰ از تلویزیون پخش شد، به کارگردانی همین شخص بوده است.

فیلم های حمید نعمت الله معمولا سبک خاص خود را دارند و غالبا غیر قابل پیش بینی هستند؛ به گونه ای که بیننده ممکن است فیلم را بسیار دوست بدارد و یا از آن متنفر شود! این ویژگی را به وضوح در فیلم شعله ور نیز می توان مشاهده نمود.

فیلم شعله ور را به گونه ای می توان یک فیلم جنون آمیز و غیر قابل پیش بینی دانست که حتی هیچ سکانسی از آن را نمی توان حدس زد. البته نباید انتظار یک داستان منسجم را از این فیلم داشته باشید. از دیگر نکات قابل توجه این فیلم، حضور پسر امین حیایی (دارا حیایی) است که در این اثر به ایفای نقش پرداخته است.

دانلود فیلم شعله ور

دانلود فیلم شعله ور

باکس دانلود

دانلود فیلم شعله ور

دانلود فیلم شعله ور

بازیگران

بازیگرانی از جمله امین حیایی، دارا حیایی، زری خوشکام (زهرا حاتمی)، بهمن پرورش، فرید قبادی، مژگان صابری و پانته آ مهدی نیا در فیلم شعله ور به ایفای نقش پرداخته اند.

اطلاعات فیلم

نام فیلم: شعله ور

موضوع: اجتماعی

زبان: فارسی

سال انتشار: ۱۳۹۷

محصول: ایران

کارگردان: حمید نعمت الله

به این پست امتیاز دهید.
Likes0Dislikes0
omid ghodrati

این مطلب توسط ارسال شده است.

نظرات و ارسال نظر