نگاهی به بازی Fallout 76 – فاجعه ی مرگبار

2 سال پیش
Fallout 76

آخرین نسخه از بازی Fallout 76 یک بازی کاملا آنلاین است و در دنیای بسیار بزرگی اتفاق می افتد. با نقد و بررسی این بازی با ما همراه باشید.

  • بررسی نسخه: Fallout 76
  • شرکت: بتزدا سافت‌ورکس
  • نوع بازی: اکشن نقش آفرینی
  • پلتفرم ها: پلی استیش ۴، ایکس باکس وان، پی سی
  • انتشار: سال ۲۰۱۸

 

Fallout 76 یک محیط سوت و کور

این بازی ایرادات خاص خودش را  دارد. یکسری ضعف ها هستند که مربوط به خود Fallout 76 می باشند. در واقع بازی یک حس تنهایی به شما دست می دهد که برای کاربران می تواند آزار دهنده باشد. یک محیط سوت و کور که غیر از شما شخص دیگری وجود ندارد. کلا به غیر از شما ۲۳ نفر دیگر در سرور وجود دارد.

در همین زمینه بخوانید، نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2

ماموریت های بازی هم خیلی تفاوتی بین یک نفره و یا چند نفره وجود ندارد. ماموریت ها برای کاربران اغلب خسته کننده شده و چیزی جدیدی در آن وجود ندارد. محوریت بازی بر کشتن آدم ها ادامه می یابد و تنوع خاصی را ما در حین بازی مشاهده نمی کنیم.

Fallout 76

Fallout 76

Fallout 76

 Fallout 76 یا یک فاجعه

محیط طراحی بازی فوق العاده می باشد اما ساختمان های متروکه یا اغلب جنازه ها، عجیب و غریب به نظر می رسند. همین امر باعث شده است که ایرادات بازی بیشتر به چشم بیاید و می توان به یکی از نسخه های بد Fallout اشاره کرد. اما با آپدیتی که حدودا ۴۶ گیگابایت حجم داشت باعث شده بود تا حدودی از مشکلات خود بکاهد و نرخ فریم بهبود یابد. در بعضی جاهای بازی دشمنان هم مثل مترسک خشکشان می زند و ثابت می مانند. در کل بازی عجیبی است که می توانید باگ های بازی را به وضوح تماشا کنید.

Fallout 76

Fallout 76

Fallout 76

ساخت و ساز

در این بازی ساخت ساز بهتر شده است و شما برای این که زنده بمانید می بایست مواد خام تهیه فرمایید و برای خود سر پناه بسازید البته هر چند که توازن در ساخت مواد اولیه رعایت نشده و برخی مواد تعدادی زیادی از آن وجود دارد و برخی مواد دیگر کمیاب هستند.

شما وقتی فال اوت ۳ را بازی می کردید که یکی از بهترین نسخه های این بازی هم بود و ساعت ها وقت می گذاشتید، هر چند که ایراداتی رو هم داشت اما بخاطر کیفیت خوب بازی آنها را نادیده می گرفتید، اما در فال اوت ۷۶ بیشتر یک فاجعه بود تا یک بازی رویایی و نمی توان از ایرادات ریز و درشت آن نیز گذشت.

از سوی دیگر داستان بازی در نسخه های پیشین خود بسیار قوی ظاهر شده بود و آنقدر جالب بود که سطح انتظار کاربران را از Fallout 76 بسیار بالا برده بود که اینگونه پیش نرفت. وقتی ما از جنون صحبت می کنیم به این معنا است که شما یک بازی رو باز ها و بارها، بازی کنید و هر باری که بازی می کنید یک حس متفاوتی از آن بازی به شما دست بدهد اما چطور می توان حس متفاوتی در Fallout 76 تجربه کرد.

Fallout 76

Fallout 76

Fallout 76

این بازی از نظر فنی نتوانست رضایت کاربران را به خود جلب کند. وقتی از نظر فنی، گیم پلی و گرافیک بازی آن را بررسی می کنیم، حرفی برای گفتن ندارد و نتوانست نسبت به نسخه های پیشین خود چیز جدیدی به بازی اضافه کند. اگر بخواهیم با نسخه های قبلی این بازی مقایسه کنیم واقعا نا امید کننده است، بافت های بازی کیفیت چندانی ندارند، از بارگذاری دیر بازی گرفته تا عدم توجه به جزئیات بازی، همه و همه دست به هم دادند که بازی اصلا جالب نباشد.

بررسی این بازی بسیار سخت می باشد از این حیث که مشخص نیست این بازی با خودش چند چند است. برای من که عاشق این مجموعه هستم، این نسخه از بازی یک شکست به تمام معناست. بازی بی هدفی که با وجود پتانسیل بالایی که در محیط بازی وجود داشت، عملا به هدر رفت. در هر صورت Fallout 76  رو من به کسی توصیه نمی کنم، در کل اگر بخواهم نقاط مثبت بازی رو بگم، این  است که بازی در دنیای بزرگی وجود دارد که آیتم های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. اما آیا حاضرید این بازی رو انجام بدهید؟ نظرات خودتان را در رابطه با این بازی با ما در میان بگذارید.

Fallout 76

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه