بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

چگونه لایک پست اینستاگرامی خود را افزایش دهیم؟

۲۲ نوامبر ۲۰۱۸ | ۱۱:۱۳
لایک

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه لایک های پست خود را افزایش دهید. الگوریتم های اینستاگرام فرق کرده است یعنی الان اینستاگرام به تعداد پست هایی که در روز قرار می دهید، مورد توجه قرار نمی دهد که بخواهد به شما نمره دهد و یا پست های شما را نمایش دهد.

  علاقمندی کاربران

در الگوریتم جدید اینستاگرام در فید های کاربران آخرین پست هایی که منتشر شده است را نمایش نمی دهد، بلکه پست هایی را نشان می دهد که بیشتر کاربران را درگیر می کند.

با کمی دقت متوجه می شوید که آخرین پست هایی که در فید شما هستند الزاما با توجه به زمانی که در اینستاگرام قرار داده شده است به شما نشان داده نمی شود بلکه با توجه به علاقه مندی های شما نشان داده می شود. در حال حاضر اینستاگرام به شما پست هایی را نشان می دهد که شما بیشتر به آنها علاقه مند هستید.

لایک

  افزایش لایک با Call To Action

بنابراین باید در پیج اینستاگرامتان طوری فعالیت کنید که کاربران با دیدن پست شما ری اکت نشان دهند. این ری اکشن می تواند پست قرار دادن،  لایک کردن، شیر کردن و یا کار های مختلف دیگر باشد.

پس میخواهیم به این نتیجه برسیم در اینستاگرام باید محتوای ارزشمند تولید کنید. این ارزشمندی می تواند از نوع کیفیت باشد، از نظر محتوای آن پست باشد یا از نظر این که کاربر را درگیر کند. این پیشنهاد رو اکیدا به شما می کنم که در کپشن هایی که پست هایتان قرار می دهید حتما Call to action قرار بدهید که افراد لایک کنند، افراد کامنت بگذارند، در کل یک عملیاتی را انجام دهند.

لایک

صرفا با دیدن پست شما، آن را رد نکنند. از قرار دادن پست هایی که امکان دارد که کاربران فقط آن را ببینند و آن را رد کنند کاملا پرهیز کنید. در داخل پست هایتان و یا حالا روی خود عکس می توانید این کار را انجام دهید.

در کپشن از آنها بخواهید که کاری انجام بدهند، پستی زیر عکس بگذارند، سوالی از آنها بپرسید تا افراد ری اکشن داشته باشند. همینطور در استوری اینستاگرامتان سعی کنید از ابزار های استوری استفاده کنید.

لایک

نظر سنجی اینستاگرام

ابزار نظر سنجی، سوال پرسیدن در استوری اینستاگرامتان استفاده کنید. شاید هیچکس نداند که برای شما دایرکتی ارسال می شود اما اینستاگرام متوجه می شود که بعد از این که شما پستی را در استوری قرار دادید آیا ریپلی روی آن استوری می رود یا خیر؟

لایک

اگر ریپلی برود بیشتر شما را نشان می دهد و این برای اینستاگرام یک پالس حساب می شود و پست یا استوری که قرار داده است ارزشمند بوده است و افراد را درگیر کرده است و باعث شده که آنها ریپلی کنند و یا کامنت زیر پست بگذارند.لایک

در حال حاضر اینستاگرام به سمتی حرکت می کند که پست های شما را به افرادی نشان بدهد که به پست های شما علاقه مند هستند. بنابراین سعی کنید با قرار دادن پست هایتان افراد را درگیر کنید. امیدوارم که این موارد را در فعالیت های خود، در اینستاگرام مد نظر داشته باشید و از این طریق افراد بیشتری به پیج خودتان درگیر کنید.
0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه