آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی ( keyword )

3 سال پیش
keyword

هر کس یک روش برای تحقیق در کلمات کلیدی( keyword ) دارد. باید روشی پیدا کنید که به درد سایت مورد نظر شما بخورد. اما چیزی که مهم می باشد این است که خودتان و کارتان را فراموش نکنید و خودتان را مشتری فرض کنید. این کار با طوفان فکری و جواب دادن به چند سوال کلیدی شروع می شود. همچنین با استفاده از ابزار های سئو  می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را پیدا کنید.

چگونه روی کلمات کلیدی( keyword ) تحقیق کنیم

از جنبه سازمانی این خیلی مهم می باشد که باعث می شود به جنبه های کاریتان نگاه کنید. در ابتدا می بایست ببینید شما چه خدماتی را ارائه میدهید مثلا هیچ کس کلماتی مانند سفر های هوایی درجه یک و یا بلیط های هوایی جی ۷۶ با تخفیف و… را تایپ نمی کند. شاید کلماتی مثل پرواز های ارزان قیمت نسبتا کلمه ی مناسبی باشد.

یکی از نکاتی که در این باره باید در نظر گرفت حجم جستجو می باشد. آیا این کلمه آنقدر طرفدار دارد که بشود مطالبی را در این باره جمع آوری کرد یا خیر؟

keyword

کلمات کلیدی بلند

این نوع کلمات برای سئو بسیار مهم می باشند. کلمات کلیدی توصیفی به شکل های کمتر رایج استفاده می شوند که با اهداف تجاری ارتباط دارند. درست است که فراوانی یک کلمه زیاد نیست ولی فراوانی جستجو هر قسمت جزئی زیاد است.

آیفون گوشی نسبتا پرطرفدار می باشد ولی قاب آبی آیفون ۵s ارتباط بیشتری دارد و رغبای آن کمتر است و در نتیجه رتبه بندی بر اساس آن هم راحت تر می باشد. می توانید صد ها یا هزاران عبارت پیدا کنید که با هم دیگر می توانند کاربران زیادی را به سمت شما جلب کنند.

دسته بندی کلمات کلیدی

فرایندی که کلمات کلیدی را در تم ها و یا موضوعات مختلف دسته بندی می کند طبقه بندی کلمات کلیدی گفته می شود.

keyword

قاب آیفون آبی ۵s که شامل تمام مدل هایی هستند که آبی هستند یعنی بر اساس رنگ و هم بر اساس مدل می توان طبقه بندی کرد. روش درست یا غلطی وجود ندارد بستگی دارد که کدام به درد شما می خورد.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه