بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی ( keyword )

۱۷ تیر ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۱
keyword

هر کس یک روش برای تحقیق در کلمات کلیدی( keyword ) دارد. باید روشی پیدا کنید که به درد سایت مورد نظر شما بخورد. اما چیزی که مهم می باشد این است که خودتان و کارتان را فراموش نکنید و خودتان را مشتری فرض کنید. این کار با طوفان فکری و جواب دادن به چند سوال کلیدی شروع می شود. همچنین با استفاده از ابزار های سئو  می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را پیدا کنید.

چگونه روی کلمات کلیدی( keyword ) تحقیق کنیم

از جنبه سازمانی این خیلی مهم می باشد که باعث می شود به جنبه های کاریتان نگاه کنید. در ابتدا می بایست ببینید شما چه خدماتی را ارائه میدهید مثلا هیچ کس کلماتی مانند سفر های هوایی درجه یک و یا بلیط های هوایی جی ۷۶ با تخفیف و… را تایپ نمی کند. شاید کلماتی مثل پرواز های ارزان قیمت نسبتا کلمه ی مناسبی باشد.

یکی از نکاتی که در این باره باید در نظر گرفت حجم جستجو می باشد. آیا این کلمه آنقدر طرفدار دارد که بشود مطالبی را در این باره جمع آوری کرد یا خیر؟

keyword

کلمات کلیدی بلند

این نوع کلمات برای سئو بسیار مهم می باشند. کلمات کلیدی توصیفی به شکل های کمتر رایج استفاده می شوند که با اهداف تجاری ارتباط دارند. درست است که فراوانی یک کلمه زیاد نیست ولی فراوانی جستجو هر قسمت جزئی زیاد است.

آیفون گوشی نسبتا پرطرفدار می باشد ولی قاب آبی آیفون ۵s ارتباط بیشتری دارد و رغبای آن کمتر است و در نتیجه رتبه بندی بر اساس آن هم راحت تر می باشد. می توانید صد ها یا هزاران عبارت پیدا کنید که با هم دیگر می توانند کاربران زیادی را به سمت شما جلب کنند.

دسته بندی کلمات کلیدی

فرایندی که کلمات کلیدی را در تم ها و یا موضوعات مختلف دسته بندی می کند طبقه بندی کلمات کلیدی گفته می شود.

keyword

قاب آیفون آبی ۵s که شامل تمام مدل هایی هستند که آبی هستند یعنی بر اساس رنگ و هم بر اساس مدل می توان طبقه بندی کرد. روش درست یا غلطی وجود ندارد بستگی دارد که کدام به درد شما می خورد.

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه