آموزش حذف اکانت سروش – دلیت اکانت

3 سال پیش
سروش

در این مقاله در خدمت شما هستیم تا به شما آموزش دهیم تا اکانت موجود در سروش را چگونه حذف کنید. شاید در این روز های اخیر که مردم بیشتر از پیام رسان های خارجی مثل تلگرام استفاده می کنند اما به دلیل فیلتر کردن تلگرام، برخی نیز به پیام رسان های داخلی از جمله soroush رجوع می کنند.

اما به دلیل اینکه soroush کیفیت و امکانات کمتری نسبت به تلگرام دارد، شاید بعضی از افراد بخواهند که اکانت موجود در soroush را حذف نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه اکانت خود را در سروش به طور کامل حذف نمایید.

حذف اکانت سروش

در ابتدا وارد برنامه سروش شده و همانند عکس زیر عمل نمایید.

سروش

در این قسمت، منوی کشویی باز شده و گزینه ی تنظیمات را انتخاب نمایید.

سروش

همانند تصویر، حریم خصوصی را انتخاب می نماییم.

سروش

سه نقطه را انتخاب می نماییم و پاک کردن حساب کاربری را نیز می زنیم.

سروش

سروش

در اینجا می بایست غیر فعال سازی حساب کاربری را انتخاب نمایید.

سروش

در نهایت از شما پرسیده می شود آیا از غیر فعال سازی حساب سروش اطمینان دارید، که اگر غیر فعال سازی حساب کاربری را بزنید، اکانت شما به صورت کامل از soroush حذف می شود.

سروش

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه