استوری مزخرف عروسی لانا و بابی لش لی در آخرین شو Raw 2019

1 سال پیش
عروسی لانا و بابی لش لی

در آخرین شو راو در سال ۲۰۱۹ ما شاهد عروسی لانا و بابی لش لی بودیم، هر چند که داستان عشق و عاشقی این دو تا مورد علاقه هیچ یک از تماشاچیان نیست و کلا جذابیت آنچنانی ندارد ولی کمپانی wwe یا بهتره بگیم وینس مک من، اصرار و پا فشاری داره برای این استوریه مزخرف!

عروسی لانا و بابی لش لی در آخرین شو Raw 2019

همانطور که می دانید زمانی که پای AEW اومد وسط، WWE خودش رو جمع کرد و وینس مک من گفت که از این به بعد قراره به حرف شما هواداران گوش بدیم و اونجوری که شما میخواین جریان استوری ها رو جلو ببریم ولی در واقع حرفش رو به قسمت چپش انتقال داد.

عروسی لانا و بابی لش لی

به هر حال داستان عشق و عاشقی بابی لش لی و لانا  برای وینس جذاب است که برای این دو مراسم عروسی برگزار می کند. توی پرانتز بگم بابی لش لی و لانا طبق داستان و فقط در WWE با هم عاشق و معشوق هستند یعنی خارج از این داستان لش لی زن داره به علاوه سه تا بچه و لانا هم قانونا با روسف ازدواج کرده است.

Bobby-Lashley

همچنین بخوانید، حقایقی در مورد ساشا بنکس که احتمالا نمی دانستید!

درگیری روسف و بابی لش لی

عروسی لانا و بابی لش لی

حالا که صحبت از روسف شد، اینم بگم که توی این چند روز که لانا و بابی روی هم ریخته بودند، روسف هم کنار نمی کشد و هر هفته شاهد درگیری این سه نفر بودیم. عروسی برگزار می شود و عاقد مراسم رو رسمی آغاز می کند و می پرسد که آیا کسی مخالف این عروسی است که یک مردی از ناکجا آباد میاد و میگه من با لانا بودم و مخالف این عروسی هستم که بابی میزنتش و طرف دیگه راه خونش رو گم می کند، بعد هم یک زن دیگه میاد و میگه من با بابی بودم و لانا اون رو هم میزنه و خدا رو شکر این کمدی تمام می شود.

لیو مورگان

لیو مورگان

در این حین سر کله ی لیو مورگان پیداش میشه، لیو مرگانی که الانه سه هفته است که ما پُرو ما هایی رو ازش می بینیم در این پُرو مو ها به عوض شدن خودش و تبدیل شدن به یک آدم دیگه می پردازد. این پرومو هایی که شبیه تبدیل اِما به اِمالینا است که کل داستان با یک بشکن کنسل شد و اِمالینا از wwe جدا شد. قرار بود اِما که یک کشتی گیر نیمه خشن است بدلی از کِلی کِلی باشه و یک جورایی شو از پی جی خارج بشه و ما شاهد صحنه های غیر اخلاقی باشیم. به هر حال لیو مورگان بعد از مسابقه ای که با شارلوت داد و باخت! گفت میره و میخواد که با واقعیش برگردد.

او کلی پست های تاریک و عجیب و غریب گذاشت که ما گفتیم بلاخره قراره سیستر اَبیگیت رو ببینیم و یک چیز خفن و باحالی در کنار دِ فیند حاضر بشه اما وینس مک من واسه ما خواب دیگه ای رو دیده! لیو مورگان در مزخرف ترین استوری یعنی داستان عشق و عاشقی لانا و بابی حضور پیدا می کند و میگه با لانا رابطه داشته است. حالا کاری نداریم که این دوتا همدیگر رو زدند و روسف از توی کیکی که برای مراسم گذاشته شده بود، در اومد و با لشلی درگیر شد و عروسی نا تمام موند.

روند غلط مسابقات wwe

عروسی لانا و بابی لش لی

بحث اصلی، روند مسابقات کشتی کج است و فاجعه ای که در wwe رخ داده است. قبلش بگم که قرار نیست توهینی به ال بی جی تی ها بشه کلا داریم درباره ی این حرکت wwe صحبتی می کنیم. وینس مک من در حال حاضر اومده برای یک کشتی گیری، یک بک گراند قوی ای درست کرده است و حالا میاد با یک بشکن، به فناش میده! همینجا میشه فهمید که از کسی که توی زمینه ای استعداد داره، بهش بها نمیدن و کسی دیگه ای رو در این ماجرا قرارش می دهند که اصلا بهش نمیخوره که این کار رو انجام بدهد و میشه گفت طرف مال این حرفا نیست.

من که فکر می کنم وینس مک من داره هممون رو دست میندازه! پیش خودش میگه AEW اومد اصلا مهم نیست ما همین آشغالی رو که یکی دو سال پخش کردیم، ادامه می دیم اصلا دشواری نداریم؛ الان این بابی و لانا که بهم عشق می ورزند چی کم دارن هان! یک رابطه مخفی که قراره بترکونه که واقعا هم ترکوند ولی از اون بر قضیه!

حالا قرار است که در سال ۲۰۲۰ داستان عشق و عاشقی لانا و لیو مورگان رو هم با هم ببینیم. شویی که قبلا با این موضوعات مخالف که نه ولی خب اونهایی که هم جنس باز بودند رو گُندشون نمی کردند، اومده سه گشتی گیر رو درگیر این داستان کرده است.لیو مورگان، سونیا دویل و خود لانا!

اهداف wwe در برگزاری اینگونه مسابقات

هدف از این کار میتونه در عین عجیب بودن، ساده باشد. کمپانی نمیخواد از اینی که هست بالا تر برود و عملا درجا می زند و یا هدف از مسابقات در درون رینگ رو تغییر داده و اومده سیاستی رو برای درآمد زایی نه از طرف مردم بلکه از شرکت های دیگه خلاصه کرده است؛ مثل دخالت دادن کسانی که سرطان سینه دارند! هر چند که اینجور حمایتی، خیلی خوب و مفید است و چون خیلی از افراد روحیه شون دو چندان می شود و با افکار مثبت، می توانند سرطانشون رو شکست بدهند.

خب به هر حال، خارج از این چارچوب، به نظر نمیرسه که باشه! در کل سال ۲۰۱۹ تموم شد و ما شاهد بدترین شو های کشتی کج بودیم و با این گُل کاری دم آخری هم نورعلی نور شد. شما در این رابطه، چه صحبت هایی را دارید! نظرتون در مورد لیو مورگان چیه؟ چرا حاضر به اجرای چنین نقشی شده و ما آخر اون شیرکاکائویی رو که باید ببینیم، می بینیم؟ یا نه! ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، سایت ما جفت هیچ.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه