جف بزوس مدیر عامل آمازون از همسر خود جدا می شود؟

2 سال پیش
جف بزوس

جف بزوس مدیر عامل آمازون، اعلام کرد که او و همسرش یعنی مک کینزی پس از ۲۵ سال از هم جدا خواهند شد و این خبری بود که همه را متعجب کرد که چه اتفاقی بر سر ثروت ۱۳۷ میلیارد دلاری ثروتمند ترین مرد جهان خواهد آمد.

ثروت مدیر عامل آمازون در حاله ای از ابهام

به نقل از مجله تایمز که جف بزوس تمام دارایی آن با همسرش تقسیم خواهد شد اما به این معنی نیست که تمام دارایی Bezos پنجاه پنجاه تقسیم خواهد شد. Bezos 54 ساله مدیر عامل آمازون که مالک شرکت بلو اوریجن و نشریه واشنگتن هم می باشد. وی به دلیل این که قبل از آمازون با همسر خود ازدواج کرده است این امکان وجود دارد که بخشی اعظمی از سرمایه جف به همسر وی برسد.

انتظار می رود بخشی زیادی از سرمایه ی جف بزوس به مک کینزی برسد و به عنوان ثروتمند ترین زن جهان شناخته شود. همسر Bezos یعنی مکنزی نویسنده رمان است که خبر جدایی خود را از بزوس در توییتر مطرح کرد.

هنوز از انتشار این خبر نگذشته بود که موضوع خیانت جف بزوس فاش شد که او با مجری برنامه تلویزیونی یعنی لورن سانچز رابطه عاشقانه داشته است. عکس ها و سلفی های زیادی بین این دو صورت گرفته است که خبر از این واقعه می دهد.

به نظر می‌رسد که لورن سانچز پیام‌ها و سلفی‌هایی که بزوس برایش فرستاده را به دوستان خود نشان داده و درباره رابطه‌ اش با آن‌ها صحبت کرده است. از زمانی که رابطه این دو فرد فاش شده، هنوز سانچز واکنشی به این ماجرا نشان نداده است. در مجله ی نشنال انکوایرر نشان می دهد سانچز و خواهرش از جت شخصی بزوس بیرون آماده اند: این در حالی است که بزوس سعی کرده بود که از انتشار این عکس ها جلوگیری کند ولی نتوانسته بود.

جف بزوس

جف بزوس متولد ۱۲ ژانویه ۱۹۶۴ در نیو مکزیکو متولد شد. وی بنیانگذار وب سایت آمازون نقش موثری در دنیای آنلاین داشته است. همچنین بزوس در سال ۲۰۱۸ با دارایی ۱۱۸٫۷ میلیارد دلار به عنوان ثروتمند ترین مرد در جهان شناخته شده است.

جف بزوس

ناگفته نماند که بزوس دارای چهار فرزند است که در کینگ کانتلی در اطراف سیاتل زندگی می کند. شرکت آمازون یکی از بزرگترین خرده فروشان در دنیای آنلاین است که بیش از هر شرکتی دیگر در آمریکا درآمد دارد. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

منبع: FoxNews

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه