اینستاگرام می خواهد فالوورها و لایک های فیک را حذف کند

2 سال پیش
فالوورها و لایک های فیک

اینستاگرام قصد دارد فالوورها و لایک های فیک و جعلی را حذف کند و از اکانت های کاربران خارج نماید تا از این طریق جلوی سوء استفاده ی افراد را بگیرد و همه چیز کاملا واقعی و طبیعی باشد.

شبکه ی اجتماعی محبوب اینستاگرام طرفداران و دنبال کننده های زیادی دارد. در همین راستا هر پیجی که توسط افراد بیشتری فالو شده باشد و لایک های بالاتری داشته باشد محبوب تر به حساب می آید. به همین دلیل اشخاص زیادی به فالوورها و لایک های فیک روی آورده اند تا اعتبار ظاهری خود را افزایش دهند و به قول معروف شاخ شوند.

اینستاگرام فالوورها و لایک های فیک را شناسایی و حذف خواهد کرد

فالوورها و لایک های فیک

اینستاگرام به صورت مداوم الگوریتم های خود را آپدیت می کند و اکنون تصمیم گرفته هر گونه فعالیت فیک و کاذب را که از طریق نرم افزارهای مختلف به صورت مصنوعی انجام می شوند، شناسایی و حذف نماید. بدین ترتیب فالوور، لایک و کامنت های فیک و جعلی از حساب کاربری افراد سودجو خارج خواهد شد.

هدف اینستاگرام این است که کاربران بتوانند یک تجربه ی واقعی و رضایت بخش از کار با این اپلیکیشن کسب کنند و تمام کارها به طور طبیعی انجام شوند. همچنین جلوی فعالیت های ناعادلانه گرفته شود.

فالوورها و لایک های فیک

همچنین پیشنهاد می شود : چگونه لایک پست های اینستاگرامی خود را به صورت طبیعی افزایش دهیم ؟

نکته ی مهم بعدی این است که برخی از برنامه های فالوور و لایک مصنوعی قابل اعتماد نیستند و حتی ممکن است اطلاعات حساب کاربری شما فاش شود و به دست افراد سودجو و کلاهبردار بیفتد. بنابراین فالوورها و لایک های فیک علاوه بر شناسایی و حذف توسط اینستاگرام، می تواند خطر امنیتی نیز برای پیج ها به دنبال داشته باشد.

فالوورها و لایک های فیک

در این زمینه بخوانید : تایید هویت دو مرحله ای در پیج های اینستاگرام

این قضیه می تواند خبر بدی برای افراد سودجو و برخی از شاخ های مجازی باشد که بخش زیادی از فالوور و لایک های آنها فیک و مصنوعی است.

اطلاعات بیشتر را می توانید از وب سایت gsmarena دریافت نمایید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه