بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

ذخیره استوری اینستاگرام به صورت تصویری | Instagram Story

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۲:۰۲
استوری اینستاگرام

یکی از قابلیت های جذاب و جالبی که اینستاگرام در اپلیکیشن خود جای داه است، استوری اینستاگرام است که بسیار نزد کاربران این اپلیکیشن محبوب تر شده است. در واقع استوری اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که در تمام اتفاقاتی را که در ۲۴ ساعت گذشته اتفاق افتاده است را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. اما در گاهی اوقات برخی استوری ها برای شما جالب به نظر می رسند و دوست دارید که آنها را دانلود کنید. اما چطوری میشه Story  اینستاگرام را ذخیره کرد؟ با تاپ زیرو تا انتها همراه باشید تا نحوه ذخیره استوری در اینستاگرام را با هم بررسی کنیم.

همچنین بخوانید، دیلیت اکانت تلگرام

استوری در واقع یک داستان کوتاه است می تواند شامل مجموعه ای از عکس ها و فیلم ها بیان شود. همچنین شما می توانید استوری های خودتان را با اعمال فیلتر های جذاب و دیدنی آن را بهبود بدهید(می توانید  آن را رنگ آمیزی کنید یا استیکر های مورد نظر در آن قرار دهید، لینک در استوری خود بگذارید، دیگران را تگ کنید و…)

استوری اینستاگرام

ذخیره کردن استوری اینستاگرام

ایمنی بودن

قبل از این که بخواهم توضیح بدهم که چطوری استوری خود را ذخیره کنید، در ابتدا سعی کنید اپلیکیشن های مورد نظر را فقط از جاهای معتبر مثل فروشگاه یا همان گوگل پلی دانلود کنید و هر جایی که اپلیکیشن را برای دانلود گذاشته است دانلود نکنید. چون اولا اپلیکیشن هایی که در play store منتشر می شوند، توسط کارشناسان این اپلیکیشن ها بررسی می شوند و پس از تایید صحت و سلامت و ایمنی بودن اپلیکیشن و از لحاظ کیفی این اپلیکیشن ها بررسی می شوند و سپس انتشار داده می شوند.

نصب اپلیکیشن StorySaver

خب خیلی ساده است برای نصب این اپلیکیشن به play store یا فروشگاه موجود در گوشی خود می روید. در قسمت سرچ این اپلیکیشن StorySaver را جستجو می کنید و سپس آن را دانلود می کنید.

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

سپس وارد اپلیکیشن می شوید، اینجا می توانید با اکانت اینستاگرامی خود وارد شوید یا نه می توانید یک اکانت اینستاگرامی جدید بسازید و وارد آن شوید.

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

خب در اینجا برای این که استوری مورد نظر خود را دانلود کنید کافی است که اسم پیج مورد نظر خود را جستجو کنید. من در اینجا مثلا می خواهم استوری رونالدینیو را ذخیره کنم. پس Ronaldinho  را در برنامه جستجو می کنم.

استوری اینستاگرام

خب همان طور که مشاهده می کنید، این پیج در حال حاضر یک استوری دارد. من استوری مورد نظر رو انتخاب می کنم

استوری اینستاگرام

اینجا سه تا گزینه دارید


Repost: می توانید این استوری را به صورت پست برای پیج خود قرار دهید

Save: می توانید استوری مورد نظر را در گالری خود ذخیره کنید.

Share می توانید آن استوری را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.


سپس روی Save میزنید بدین ترتیب استوری مورد نظر شما ذخیره می شود.

استوری اینستاگرام

  در این مقاله بررسی کردیم که چطور می توان استوری های موجود در اینستاگرام را ذخیره کرد. نظرات خودتان را در این مورد با ما درمیان بگذارید. چنانچه مشکلی در رابطه با این موضوع داشتید، بیان کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبع: جفت هیچ

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه