حذف اکانت اینستاگرام به صورت تصویری و کامل(جدید)

2 سال پیش
حذف اکانت اینستاگرام

در این مقاله در خدمت شما هستیم با حذف اکانت اینستاگرام، برخی از افراد ترجیح می دهند که اکانت اینستاگرامی خود را حذف نمایند، اما دلیت اکانت اینستاگرام مزایا و معایبی دارد که هر کدام رو بررسی می کنیم. همچنین ما حذف اکانت اینستاگرام در اندروید را بررسی می کنیم. با جفت هیچ همراه باشید.

علل دلیت اکانت اینستاگرام

شاید شما به دلیل مسائل مختلف از جمله دوری از فضای مجازی و یا مصرف اینترنت زیاد از اینستاگرام و… تصمیم گرفته باشید که Delete Account کنید و خودتان را از شر یک سری شاخ های اینستاگرام راحت کنید و وقت خودتان را بیهوده تلف نکنید، اما خب دلیت اکانت اینستاگرام هم معایبی دارد.

حذف اکانت اینستاگرام

معایب دلیت اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام باعث می شود که تمامی اطلاعات شما از قبیل ویدیو، تصاویر، مخاطبین، دایرکت ها و همه و همه پاک شوند. پس از حذف اکانت شما دیگر نمی توانید با آن آیدی مجدد ثبت نام کنید و باید آیدی جدیدی را برای خود انتخاب کنید. پس این نکته را در نظر داشته باشید قبل از این که بخواهید دلیت اکانت کنید، می توانید آیدی دیگری را انتخاب کنید و سپس اقدام به حذف نمایید. وقتی شما اکانت خود را حذف می کنید، نام کاربری شما، موقت به instagrammer تغییر پیدا میکند و بعد از آن اکانت شما حذف خواهد شد.

همچنین بخوانید، چگونه لایک پست اینستاگرامی خود را افزایش دهیم؟

دیلیت اکانت اینستاگرام

 

حذف اکانت اینستاگرام در اندروید

برای حذف اکانت اینستاگرام شما می بایست حتما از نسخه ی وب آن استفاده نمایید و نمی توانید با اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به حذف نمایید(ممکن است به خاطر مسائل امنیتی این مورد در نظر گرفته شده باشد.) قبل از حذف اکانت خود از اینستاگرام، شما باید در ابتدا در نسخه وب آن لاگین کرده باشید. پس از اینجا ابتدا وارد اکانت مورد نظر خود شوید. اگر نیاز به تایید داشت آن را تایید کنید.

حذف اکانت اینستاگرام

بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید، اینجا کلیک کنید، تا به قسمت حذف اکانت اینستاگرامی خود بروید.

حذف اکانت اینستاگرام

در اینجا نام کاربری اکانت خود را مشاهده می کنید. در قسمت پایین تر شما می بایست علت حذف خود در اینستاگرام را انتخاب نمایید و اگر خیلی مصمم هستید و تصمیم قطعی خودتان را برای حذف اکانت اینستاگرام گرفته اید، مجددا می بایست رمز خود را وارد نمایید. سپس بر روی Permanently delete my account کلیک کنید. در نهایت اینستاگرام برای بار اخر میخواهد که این فرایند را تایید نمایید. سپس اکانت شما به طور کامل از اینستاگرام حذف خواهد شد.

حذف اکانت اینستاگرام

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه جفت هیچ بودید. نظرات خودتان را در این باره با ما درمیان بگذارید و اشکالات خود را بیان کنید. همچنین علت حذف خودتان از اینستاگرام را با دیگران در میان بگذارید.

منبع: جفت هیچ

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه