نحوه جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

2 سال پیش
جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

در این مقاله با وب سایت جفت هیچ همراه باشید تا محدودیت های شبکه ی اجتماعی اینستاگرام و دلایلی که می تواند منجر به غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام شود را بررسی کنیم.

اپلیکیشن محبوب اینستاگرام در کنار امکانات و قابلیت های فراوان خود، یک سری محدودیت هایی نیز دارد؛ محدودیت هایی که هر کاربر لازم است از آنها اطلاع داشته باشد و با رعایت آنها، از غیرفعال شدن پیج خود جلوگیری کند. این محدودیت ها خصوصا برای افرادی که پیج های مخصوص برای معرفی و بازاریابی کسب و کار خودشان دارند، اهمیت بیشتری خواهد داشت.

اینستاگرام یک سری محدودیت هایی برای هر کدام از اعمال فالو، آنفالو، لایک، کامنت، تگ و غیره در نظر گرفته و در آپدیت های مختلف امکان دارد این محدودیت ها تغییراتی نیز داشته باشند. اگر در انجام هر کدام از اعمال فوق در مدت زمان کوتاهی زیاده روی نمایید، با پیغام هایی مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد.

جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

این پیغام بیانگر بلاک شدن شماست. بلاک شدن به معنی محدودیت شدن می باشد و برای هر عملی به صورت جداگانه خواهد بود؛ یعنی اگر به عنوان مثال در مدت کوتاهی بیش از حد مجاز لایک انجام دهید، اینستاگرام شما را در این عمل بلاک می کند و تا مدت زمان مشخصی نمی توانید لایک کنید. مدت زمان محدودیت های مذکور در صورت عدم رعایت، طولانی تر خواهد شد.

اما معنای پیغام موجود در تصویر زیر چیست ؟

جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

مشاهده ی این پیغام به معنی غیرفعال شدن پیج شما از جانب اینستاگرام است که به دلیل سرپیچی از قوانین آن رخ داده است. در صورت مواجه شدن با این پیغام، پیج خود را از دست خواهید داد و احتمال بازگشت آن نزدیک به صفر است. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا محدودیت ها را دقیق تر بررسی کنیم و راهکارهای مورد نیاز را برای جلوگیری از بلاک و غیرفعال شدن پیج ارائه دهیم.

معرفی محدودیت های اینستاگرام و نحوه جلوگیری از غیرفعال شدن پیج

جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

برای ساختن هر پیج جدید، از یک شماره موبایل و آدرس ایمیل مجزا استفاده کنید. ضمنا از خط های واقعی استفاده کنید؛ شماره های مجازی انتخاب خوبی برای ساختن پیج نیستند. چون در بعضی از مواقع خاص، لازم می شود اینستاگرام یک کد تایید برای شما ارسال کند و در صفحه ی مورد نظر وارد کنید. اگر نتوانید کد را دریافت کنید، ممکن است دسترسی به پیج خود را از دست بدهید.

به هیچ عنوان عجولانه رفتار نکنید و از انجام فالو، آنفالو، لایک و کامنت زیاد در مدت کوتاه جدا پرهیز نمایید. از ارسال کامنت های تکراری و استیکرهای بدون متن خودداری کنید؛ زیرا اینستاگرام شما را خیلی سریع به عنوان اسپمر شناسایی می کند.

جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

سعی کنید نام کاربری خود را تا حد امکان تغییر ندهید و در صورت نیاز به تغییر، می توانید برای اینستاگرام درخواست بفرستید تا خودش این کار را برای شما انجام دهد. تغییر دادن پی در پی نام کاربری می تواند خیلی سریع به غیرفعال شدن پیج منجر شود.

نکته ی بعدی اینکه افرادی که جزو فالوورهای شما نیستند را در کامنت های یک پست منشن نکنید؛ مگر اینکه ابتدا آنها شما را منشن کرده باشند و بخواهید به آنها پاسخ دهید. اگر هم قصد دارید فالوورهای خود را در یک پست منشن کنید، این کار را برای بیش از ۵ نفر انجام ندهید. در مجموع باید کاملا عادی و طبیعی رفتار کنید تا اینستاگرام روی شما حساس نشود و شما را به عنوان اسپمر در نظر نگیرد.

جلوگیری از غیرفعال شدن پیج های اینستاگرام

با رعایت موارد فوق، مشکلی برای پیج شما پیش نمی آید و لازم نیست نگران بلاک و غیرفعال شدن پیج خود باشید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه