موتور های جستجو (search engine) چگونه در بازاریابی آنلاین به شما کمک می کند؟

3 سال پیش
(search engine)

درسته که در دنیای موتور های جستجو (search engine) قراوانی هم وجود دارد و با هم فرق دارند اما صفحات مورد جستجو ویژگی های مشترکی دارند. یکی از این ویژگی ها لیست تبلیغات است که در این فهرست قرار می گیرد. ممکن است لینک ها با هم فرق داشته باشند اما همگی یک عنوان مشترکی دارند.

از زمان پیدایش موتور های جستجو تا الان شاهد تغییرات بسیار زیادی بودیم. محتوای اینترنت فراتر از متن سادست. مطالب مختلفی همچون اخبار، محصولات و … می شود در آن پیدا کرد. ممکن است تمام ترکیب های ممکن که در واقع  فیلم هایی که با متن تطابق دارد آورده می شود. مطالب می توانند از سایت های منبع جمع آوری شود که باید منبع ذکر شود.

مهم این است که سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالاتر قرار بگیرد. اگر در ابتدا نحوه ی عملکرد موتور های جستجو را بهتر بدانید می توانید بهتر در نتایج جستجو دیده شوید.

بهینه سازی

 بهینه سازی موتور های جستجو (search engine) فرایندی که به زمان و هزینه نیاز دارد. در این بخش بیشتر به نحوه ی انجام سئو می پردازیم. سئو با بقیه ی استراتژی  بازاریابی فرق دارد. این تفاوت ها که باعث می شود سئو بدرستی انجام شود. اجرای استراتژی برای کلمات کلیدی، ایجاد محتوا و ایجاد لینک ها برای بالا بردن ارتباط و رفع مشکلات فنی سایت که نیاز به زمان دارد.

سئو چیزی نیست که یک مرتبه انجام شود در واقع چیزی است که در طولانی مدت باید پیاده سازی شود. موتورهای جستجو به سرعت با وب سایت شما  ارتباط برقرار می کنند. کسب تغییراتی که در محتوا دارید، لینک هایی که به صفحات شما اشاره می کنند و تغییراتی که در ساختار وب سایت دارید، زمان می برد. صبر و حوصله به پیشبرد اهدافتان کمک می کند.

موتور های جستجو همواره در حال تغییر هستند. موتور های جستجو طوری رفتار می کنند که بهترین نتیجه ممکن را برای کاربر استحراج کنند.

بهینه سازی موتور های جستجو (search engine) برای دو دسته مخاطب انجام می شود: ۱-موتور جستجو ۲-کاربر

با این که اگر موتور های جستجو ما را پیدا نکنند این مردم هستند که بیشترین تاثیر را دارا می باشند. برای ارتباط و بالا بردن مجتوای جالب آن هم از راه درست، موتور جستجو پاداش طولانی مدتش را به سایت شما می دهد.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه