تلویزیون هوشمند آنر در آینده ای نزدیک رونمایی می شود

2 سال پیش
تلویزیون هوشمند آنر

تلویزیون هوشمند آنر به زودی توسط شرکت هواوی رونمایی می شود. این تلویزیون هوشمند احتمالا همراه با سیستم عامل اختصاصی هواوی عرضه خواهد شد.

شرکت هواوی و زیر برند آنر پس از چندین سال سابقه ی درخشان در تولید و عرضه ی گوشی های هوشمند، اکنون قصد دارد به بازار تلویزیون های هوشمند نیز وارد شود.

اولین تلویزیون هوشمند آنر ظاهرا قرار است از سیستم عامل هارمونی (Harmony OS) بهره مند باشد. این سیستم عامل در کشور چین با عنوان هانگ منگ (HongMeng OS) شناخته می شود.

تلویزیون هوشمند آنر

تلویزیون هوشمند آنر احتمالا در ماه آگوست عرضه خواهد شد

گفته می شود که این نسل جدید از تلویزیون های هوشمند با نمایشگر ۵۵ اینچی در ماه آگوست وارد بازار می شود و اولین محصول از شرکت هواوی خواهد بود که از سیستم عامل اختصاصی این کمپانی برخوردار می باشد.

بر اساس گفته های مدیر شرکت آنر، این محصول قرار است به عنوان هسته ی اصلی فعالیت های هواوی در زمینه ی سیستم های هوشمند خانگی به کار گرفته شود و منبعی برای کسب اطلاعات کاربران باشد؛ در عین حال قابلیت و امکانات یک پلتفرم سرگرم کننده را نیز در خود جای دهد و مرکزی برای تفریح و سرگرمی خانواده ها باشد.

در سالهای اخیر مردم چین بیشتر به سمت گوشی های هوشمند متمایل شده اند و استفاده از تلویزیون به طور چشمگیری کاهش داشته است. در این شرایط، عرضه ی اولین تلویزیون هوشمند آنر با سیستم عامل اختصاصی هواوی می تواند برای کاربران جذاب باشد و طرفداران زیادی را به خودش اختصاص دهد.

تلویزیون هوشمند آنر

مدیر شرکت آنر اعلام کرده که این شرکت تصمیم دارد تجربه ی بالای خود در حوزه ی گوشی های هوشمند را در طراحی و ساخت تلویزیون های هوشمند به کار گیرد و محصولات کاربر پسند و با کیفیتی را ارائه نماید. هر چند عرضه ی سیستم عامل HongMeng به همراه این محصولات را به طور رسمی تایید نکرده است.

مدیرعامل هواوی طی مصاحبه ای با یک نشریه ی فرانسوی اعلام کرده که سیستم عامل HongMeng در گوشی های هوشمند، سوویچ و روترهای شبکه، تبلت، کامپیوتر و دیتاسنترها نیز قابل اجرا خواهد بود.

هواوی از مدت ها قبل که به دلیل تحریم های آمریکا، امکان استفاده از اندروید را نداشت، به فکر ساخت سیستم عامل اختصاصی خود افتاد و اکنون مدعی است که HongMeng OS حتی می تواند از اندروید و macOS نیز سریع تر باشد. به زودی متوجه خواهیم شد که این ادعا تا چه اندازه می تواند صحت داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های gsmarena و gizmochina مراجعه نمایید.

 

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه