فروشگاه رسمی محصولات آنر برای اولین بار در تهران افتتاح شد

2 سال پیش
فروشگاه رسمی محصولات آنر

اولین فروشگاه رسمی محصولات آنر در تهران افتتاح شد. این فروشگاه در پاساژ علاء الدین قرار دارد و اشخاص می توانند به آنجا مراجعه نمایند و با گوشی های کمپانی honor از نزدیک کار کنند و با ارائه ی مدارک خاصی، خرید خود را انجام دهند.

در حال حاضر محصولات آنر، بخش قابل ملاحظه ای از بازار را به خود اختصاص داده و محصولات با کیفیت و جوان پسندی عرضه کرده اند که از قیمت های نسبتا مناسب و مطلوبی نیز برخوردار هستند.

این فروشگاه به عنوان اولین فروشگاه رسمی محصولات آنر شناخته شده است و این امکان را برای افراد فراهم می کند که کارایی گوشی های این برند را دقیق تر ارزیابی کنند و سپس اقدام به خرید نمایند.

فروشگاه رسمی محصولات آنر

محصولات موجود در این فروشگاه هم اکنون با قیمت مصوب سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده به فروش می رسند. لازم به ذکر است که مراجعه کنندگان در هنگام خرید، لازم است اصل کارت ملی، آدرس محل سکونت، سیم کارت و همچنین کارت بانکی با مالکیت صاحب کارت ملی را به همراه داشته باشند.

چه گوشی هایی در اولین فروشگاه رسمی محصولات آنر موجود هستند ؟

در حال حاضر گوشی های زیر در فروشگاه مذکور عرضه می شوند:

  • Honor 9 lite
  • Honor 8X
  • Honor 7X
  • Honor 7A
  • Honor 7C
  • Honor 7S

فروشگاه رسمی محصولات آنر

این گوشی ها در هنگام خرید، رجیستر می شوند و در اختیار کاربر قرار می گیرند. گفتنی است این محصولات، از دیدگاه کاربران از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری قابل قبولی برخوردار هستند و رضایت قشر جوان را جلب کرده اند.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه