Gears Of War 5 رسما برای xbox One و ویندوز ۱۰ معرفی شد

2 سال پیش
Gears Of War 5

یکی دیگر از بازی های انحصازی xbox one به نام Gears Of War 5 معرفی شد. این بازی تحول عظیمی را در دنیای بازی رقم زد. به نوعی که این بازی توانست در سال های قبل با گرافیک خارق العاده خود متفاوت ظاهر شود. از نظر گیم پلی هم متفاوت ظاهر شد و توانست نوعی کاور گیری جدیدی را در بازی های سوم شخص اجرا کند، اما باید دید که این بازی انحصاری در نسخه ی پنجم خود چگونه ظاهر می شود و آیا می تواند با بازی هایی همچون god of war و یا uncharted رقابت کند یا نه؟

Gears Of War 5

تریلر بازی Gears Of War 5

مایکروسافت تمرکز خودش را بر روی بازی های انحصاری همچون Halo ، Gears OF War و Forza گذاشت. با وجود چنین عناوینی نتوانست با بازی های انحصاری ps4 رقابت کند، حداقل در ایران بازی های انحصاری ps4 خیلی پرطرفدار تر از بازی های xbox one بوده است. البته مایکروسافت رو  نمیشه دسته کمش گرفت و هنوز می تواند حرف هایی را برای گفتن داشته باشد. از شما دعوت می کنم که تریلر این بازی جذاب یعنی Gears of War 5 را مشاهده نمایید.

نسخه چهارم این بازی در سال ۲۰۱۴ معرفی شد و توانست کاربران زیادی را جذب خودش کند. در تریلر این بازی شاهد صحنه های بسیار زیبا و متنوع و رنگارنگی بودیم و در این حین دشمنان نسبت به نسخه های پیشین خشن تر و ترسناک تر به نظر می رسیدند. شخصیت این بازی  همانند بازی های قبلی، گیت است که در این تریلر مارکوس به همراه گیت برای نجات اشخاص پیش می روند.

در همین زمینه بخوانید، نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2

Gears Of War 5

Gears Of War 5

Gears Of War 5

چند نفره بازی کنید

در این بازی می توانید به صورت چند نفری بازی کنید: به این صورت که صفحه نمایش برای کاربران تقسیم می شوند. به شخصه زیاد جالب نیست که صفحه نمایش برای هر کاربر تقسیم بشود، شاید اگر صفحه نمایش مجزا نبود یعنی تقسیم نمی شد، جالب تر به نظر می رسید.

Gears Of War 5

رزولوشن ۴k

می توانید از رودخانه هایی که حالت یخ دارند، عبور کنید، در بیابان ها، صحرا ها و جلوه هایی که در اعماق زمین وجود دارد حرکت کنید و از جلوه های زیبای  بازی Gears Of War 5 لذت ببرید. این بازی زیبا و جذاب را می توانید به صورت ۴k و ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنید. قطعا تمامی هواداران ایکس باکس منتظر انتشار چنین بازی هستند. بازی Gears Of War 5 در سال ۲۰۱۹ برای کنسول ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ به صورت انحصاری عرضه خواهد شد.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه