بررسی مشخصات مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED

2 سال پیش
مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED

در این مقاله از سایت جفت هیچ به معرفی مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED خواهیم پرداخت . این مانیتور در لیستی از بهترین مانیتور های گیمینگ سال ۲۰۱۸ قرار دارد.

در همین زمینه بخوانید, بهترین مانیتور های گیمینگ ۲۰۱۸

مانیتور Samsung CHG90 QLED یک مانیتور ۴۹ اینچی با صفحه نمایش منحنی و نسبت ابعاد ۳۲:۹ است .

معرفی مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED :

این مانیتور یکی از عریض ترین مانیتور های گیمینگ موجود در بازار است و از رزولوشن ۳,۸۴۰ * ۱۰۸۰ و نرخ بازخوانی  ۱۴۴Hz برخوردار است. همچنین از ویژگی HDR پشتیبانی می کند . ویژگی HDR  و نرخ بازخوانی ۱۴۴Hz این محصول را تبدیل به یکی از بهترین مانیتور های گیمینگ در بازار کرده است. با توجه به ویژگی QLED این مانیتور رنگ ها بسیار شفاف و دقیق به تصویر کشیده می شود.

مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED

این مانیتور ویژگی kvm  را دارا است, بدین معنی است که شما می توانید توسط یک موس و کیبرد دو کامپیوتر مجزا را مدیریت کنید . شما می توانید بین تصویر دو کامپیوتر روی مانیتور سوئیچ کنید و هر زمان که نیاز داشتید کنترل موس و کیبرد را بین دو کامپیوتر تغییر دهید.

شما می توانید با نرم افزار های تقسیم بندی صفحه نمایش ,  مانیتور را به بخش های عمودی و یا افقی مختلف تقسیم بندی کنید , در هر بخش پنجره ی مجزایی را باز کنید و بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی ما بین آن ها سوئیچ کنید . شما می توانید در منوی تنظیمات مانیتور ,  مانیتور را تبدیل به یک مانیتور با نسبت ابعاد ۲۱:۹ تبدیل کنید برای تماشای فیلم و بخش دیگر صفحه نمایش را برای دیگر کار ها استفاده کنید . این مانیتور می تواند به عنوان دو مانیتور با نسبت ابعاد ۱۶:۹ مورد استفاده قرار گیرد  ,هر بخش را به یک کامپیوتر اختصاص دهید و به راحتی از آن ها استفاده کنید .

قیمت این مانیتور کمی بالا است در حدی که شما می توانید با این مقدار پول چندین مانیتور تهیه کنید این مانیتور با قیمت ۱۴۹۹ دلار در بازار ارائه می شود .  اما ویژگی های منحصر به فرد این مانیتور ارزش این مقدار هزینه را دارد.

مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED

زمانی که شما در مرکز و روبروی صفحه نمایش منحنی ۴۹ اینچی این مانیتور قرار می گیرید دید محیطی شما کاملا پر می شود و از حواس پرتی شما جلو گیری می شود. شما لذت باز کردن در این مانیتور را هیچ وقت فراموش نخواهید کرد.

برای اینکه این مانیتور عریض را به خوبی روی میز خود جا دهید قبل از خرید مطمئن شوید میز بسیار بزرگی دارید ; تا بتوانید این مانیتور را به خوبی روی میز خود جا دهید.

مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED با اندازه ی بزرگ خود طراحی ساده و زیبایی دارد که این مانیتور را با هر محیط مثل خانه , محل کار و… هماهنگ می کند. در پشت این  مانیتور در قسمت اتصال پایه یک دایره نوری رنگی قرار دارد که به پشت مانیتور زینت می بخشد.

پانل این مانیتور با نرخ باز خوانی ۱۴۴Hz و کیفیت تصویر بالا این مانیتور را تبدیل به یک مانیتور فوق العاده برای بازی کرده است .

مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED

این مانیتور دارای پایه ای مستحکم  و قوی است که مانیتور را به راحتی نگهداری می کند. شما می توانید مانیتور را در جهت دلخواه تنظیم کنید.

مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED

این مانیتور دارای دو پورت HDMI , دو پورت Display port و دو پورت USB 3.0 است . این تعداد پورت امکان اتصال مانیتور را به دو کامپیوتر بسیار راحت می کند .

جهت دسترسی بهتر به مشخصات مانیتور گیمینگ Samsung CHG90 QLED به جدول زیر مراجعه فرمایید.

مشخصات اندازه
اندازه صفحه نمایش ۴۹-inch
نسبت ابعاد ۳۲:۹
رزولوشن ۳,۸۴۰ * ۱۰۸۰
نرخ بازخوانی ۱۴۴Hz
نسبت کنتراست ۳,۰۰۰:۱
تعداد پورت HDMI ۲ عدد
تعداد پورت DisplayPort 1.4 ۱ عدد
تعداد پورت USB 3.0 ۲ عدد

سپاس از همراهی شما با سایت جفت هیچ

0
نویسنده مطلب مهسا منفرد
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه