بررسی مشخصات مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

2 سال پیش
مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

دراین مقاله به بررسی مشخصات مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition خواهیم پرداخت این مانیتور با مشخصات و ویژگی های خود در لیستی از بهترین مانیتور های گیمینگ سال ۲۰۱۸ قرار دارد .

در همین زمینه بخوانید، بهترین مانیتور های گیمینگ ۲۰۱۸

مانیتور AOC Agon AG352UCG6 Black Edition با قیمت ۸۹۰ دلار در بازار ارائه می شود . این مانیتور با این قیمت این سوال را در ذهن بوجود می آورد که آیا این مانیتور ارزش این مقدار هزینه را دارد ؟

معرفی مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition :

در دنیای بازی های امروزی بازی کردن بازی AAA در صفحه نمایش با  ۱۴۴۰ p یک رویای شیرین است. این مانیتور با ارائه دادن صفحه نمایشی با این رزولوشن شما را به دست یابی به این رویا می رساند. این مانیتور صفحه نمایش ۱۵ اینچی با رزولوشن ۳,۴۴۰ * ۱,۴۴۰ تصویر بسیار شفاف , واضح و دقیق را به نمایش می گذارد .

مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

این مانیتور یک صفحه نمایش منحنی ۳۵ اینچی , رزولوشن ۳,۴۴۰ * ۱,۴۴۰ , رنگ های پانورمای VA که سرعت بازخوانی ۱۲۰ hz  دارد, را ارائه می دهد که این مانیتور را تبدیل به یکی از بهترین صفحه نمایش های موجود در بازار تبدیل کرده است . در صورتی که شما بتوانید هزینه این مانیتور را متقبل شوید این مانیتور برای شما یک انتخاب عالی است .

این مانیتور ویژگی های اضافی را به بازی کن ها می دهد مانند ویژگی  AOC Shadow Control که بدون اثر گذاشتن بر روی تمام صفحه نمایش ,لبه های تیره تصویر را تیره تر و قسمت های روشن را تیره تر می کند و در نتیجه تصویر بهتری را ارئه می کند .

پایه ی این مانیتور از جنس آلومینیوم ساخته شده است. این پایه شامل دو بخش است که یک بخش به صفحه نمایش متصل می شود و بخش دیگر همان پایه اصلی است که جهت نگهداری مانیتور استفاده می شود . ترکیب این دو بخش یک پایه ی بسیار قوی و محکم است که برای نگهداری این مانیتور ۳۵ اینچی طراحی شده است.

مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

بخش اول قطعه ای است که با چهار پیچ به صفحه نمایش متصل می شود و این بخش با چهار پیچ دیگر به پایه ی اصلی متصل می شود. درصورتی که به پایه ی مانیتور نیازی نداشته باشید به راحتی می توانید آن را جدا کنید و بلعکس . این مانیتور به شکل منحنی است .

مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

با توجه به پایه ی قوی و طراحی زیبای این مانیتور شما می توانید این مانیتور را در جهت های دلخواه تنظیم کنید.

رنگ صفحه زمینه به خوبی تنظیم شده است و شما به ندرت نیاز به این دارید که تنظیمات رنگ و نور صفحه نمایش را تغییر دهید.مگر اینکه شما یک ویرایشگر تصویر باشید و علاقه مند باشید در منوی تنظیمات تغییراتی ایجاد کنید .

منوی تنظیمات این مانیتور کمی ضعیف است بصورتی که شما نمی دانید برای دسترسی به هر کدام از تنظیمات باید وارد کدام زیر منو شوید . منوی این مانیتور ضعیف بوده و باعث سردرگمی می شود.

مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

این مانیتور دارای یک پورت DisplayPort 1.2 , یک پورت HDMI 1.4 , دو پورت USB 3.0 است .این مانیتور نسبت به دیگر مانیتورها مانند مانیتور گیمینگ Alienware AW3418DW تعداد پورت کمتری دارد .

مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

در پشت این مانیتور قسمتی قرار دارد که شما می توانید هدفون خود را روی آن قرار دهید.

جهت دسترسی بهتر و دقیق تر به مشخصات مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition به جدول زیر مراجعه فرمایید.

مشخصات اندازه
اندازه صفحه نمایش ۳۴-inch
نسبت ابعاد ۲۱:۹
رزولوشن ۳,۴۴۰ * ۱,۴۴۰
روشنایی  ۳۰۰ cd/m2
نرخ بازخوانی ۱۲۰Hz
زمان پاسخ ۴ms
نسبت کنتراست ۲,۵۰۰:۱
پشتیبانی رنگ sRGB 100%
تعداد پورت HDMI ۱ عدد
تعداد پورت DisplayPort 1.4 ۱ عدد
تعداد پورت USB 3.0 ۲ عدد

سپاس از همراهی شما با سایت جفت هیچ در معرفی مانیتور گیمینگ AOC Agon AG352UCG6 Black Edition

0
نویسنده مطلب مهسا منفرد
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه