حقایقی در مورد ساشا بنکس که احتمالا نمی دانستید!

1 سال پیش
ساشا بنکس

ساشا بنکس کشتی گیر ۲۷ ساله ی آمریکایی که یکی از چهره های مطرح و سرشناس کشتی کج به حساب می آید و برای زنان در زمینه ی کشتی کج فعالیت زیادی رو انجام داده است؛ مثلا شرکت در اولین مسابقه ی Hell In A CELL برای زنان، همچنین ساشا از معرفی دیوا برای معرفی کشتی گیران زن، استقبالی نمی کند و یک جورایی بی احترامی می داند. در نتیجه جز یکی از افرادی است که با هم فکری یکی از افراد  wwe، این لقب رو از روی کشتی گیران زن برداشتند.

ساشا بنکس

همچنین ساشا بنکس به همراه بیلی اولین کشتی گیران زنی هستند که در این دوران جدید توانستند اولین قهرمان تگ تیم زنان بشوند. با تمام این تفاسیر، با از دست دادن کمربند تگ تیم زنان، کمپانی wwe، یک جورایی ساشا بنکس رو نادیده گرفت و میخواستند او را به یک کشتی گیر سطح پایین تبدیل کنند اما ساشا قبل از اینکه چنین بلایی سرش بیاد، برای مدت زمان طولانی از کمپانی wwe جدا می شود و در این زمان تمام صفحات مجازی wwe رو آنفالو می کند و شایعه شده بود که ساشا قرار است به کمپانی AEW بپیوندد اما در لحظه ی آخر، ساشا بنکس به wwe بازگشت.

او به ناتالیا حمله می کند و رنگ موهایش رو به رنگ آبی در آورد و کاراکتر هیل رو برای خودش انتخاب کرد و با تم جدیدی وارد مسابقات می شود. در این مقاله قرار است به حقایقی که کمتر کسی از ساشا بنکس میداند، بپردازیم، پس تا آخر، این مقاله رو بخوانید تا از این حقایق باخبر بشوید.

همچنین بخوانید، بازگشت سی ام پانک به wwe

عموی ساشا بنکس

ساشا بنکس یک عموی هنرمند و باحالی به نام استوپ داگ دارد. استوپ داگ رپر معروف آمریکایی است که توانسته در زمینه ی موسیقی افتخارات زیادی رو کسب کند و طرفدار پَر و پا قرص مسابقات کشتی کج می باشد. اسنوپ داگ در سال ۲۰۰۸ در رسلمنیای ۲۴ ساشا بنکس رو زمانی که تنها ۱۶ سال داشت به همراه خودش به بک استیج آورد تا با کشتی گیران بتواند عکس و امضا بگیرد.

snoop-dogg

همچنین استوپ داگ در رابطه با ساشا در آن زمان گفته؛ می دونید کجای این داستان دیونه کننده است، یادم میاد در سال ۲۰۰۸ زمانی که ساشا رو بردم به رسلمنیا، اون فقط یک نوجوان بود و با هر کشتی گیری که می خواست ملاقاتی داشته باشد، من براش اوکی می کردم، در آن زمان چشمان ساشا برق میزد و یک حسی بهم می گفت که ساشا متعلق به اینجاست.

به هر حال ساشا به کمک عموش توانست به wwe راه پیدا بکند ما در حال حاضر او را به عنوان رئیس کشتی گیران زن می شناسیم. کاراکتر رئیس توسط عموش ایده گرفته شده است. ساشا در پادکست استون کلد گفته بود که عمویِ من رو همیشه رئیس صدا می زنند. من در ان ایکس تی کاراکتر درست و حسابی نداشتم که میخواستم رئیس بشم که در نتیجه کاراکتری که ساختم، رئیس نام گرفت! چرا که من از کشتی گیران دیگه بهترم و بهتون ثبت می کنم و به خودم باور دارم و میخوام که بهم ایمان داشته باشید.

شروع  دوران حرفه ای ساشا در کشتی کج

ساشا بنکس از سن شانزده سالگی در مدرسه ای شروع به یادگیری این ورزش می کند و جالبه بدانید که در این مدرسه کشتی گیرانی مثل جان سینا و کوفی کینگستون دوره های خودشون رو گذرانده اند و توی زمانی که ساشا در این مدرسه ثبت نام می کند، تنها دختر مدرسه بوده است.

به هر حال ساشا را هر جور حساب کنید، خطرناک است چون که کشتی کج رو بین مشتی پسر یادگرفته است. در آن زمان ساشا با اسم مرسدس کی وی در رینگ شناخته میشد که این اسم بعد از پیوستن به wwe تغییر نام پیدا کرد. ساشا در آن زمان توانست یک بار قهرمان کلتیک وُرییِر شود، یک بار قهرمان آی دبلیو ای و یک بار هم قهرمان آر دبلیو سی بشود.

مخالفت مادر ساشا بنکس با کشتی کج

کشتی کج یک ورزش رزمیه، در نتیجه خشونت خواه، ناخواه، درش وجود دارد و معمولا پدر و مادر یک خانواده سعی می کنند فرزندانشان را از چیز هایی که خشونت درش وجود دارد رو درو کنند. حالا این القا کننده خشونت ممکن است بازی های کامپیوتری باشد یا تماشای فیلم یا حتی مبارزه در رینگ!

مادر ساشا علاقه ای به کشتی کج ندارد و اجازه به ساشا نمیداد که مسابقات رو از توی تلویزیون مشاهده کند اما ساشا شیفته ی این ورزش شده بود و علاقه ی بسیار زیادی به مسابقات کشتی کج پیدا کرده بود. در نتیجه مخفیانه میرفته توی اتاق برادرش و مخفیانه مسابقات را تماشا میکرد.

بعد از یک مدت، مادر ساشا با این موضوع کنار میاد و بهش اجازه میده با خیال راحت مسابقات را از تلویزیون تماشا کند و زمانی که میبیند دخترش در این زمینه پیشرفت بسیاری کرده و در wwe به چشم آمده است اون هم بخاطر دخترش مسابقات رو دنبال و مشاهده می کند.

اسطوره ی ساشا بنکس

اسطوره ساشا بنکس در دنیای کشتی کج به گفته ی خودش کسی نیست جز ادی گوئرو، ادی گوئرو کشتی گیر با استعدادی که می توانست افتخارات زیادی کسب کند که متاسفانه به دلیل سکته ی قلبی از دنیا رفت. ساشا بارها و بارها گفته که الگوی من در مسابقات کشتی کج ادی گوئرو است چرا که ادی یک کشتی گیر آندر داگ بود و از اون مهم تر همیشه به خودش ایمان داشت. همچنین ساشا برای حرکاتش از حرکات ادی گوئرو استفاده می کند.

ادی گوئرو

علایق

ساشا اشاره کرده که علاقه خاصی به موسیقی پاپ آسیای شرقی دارد؛ مخصوصا موزیک پاپ کره ای و خواننده مورد علاقش رین و جی دراگون می باشد. علاوه بر اون ساشا علاقه ی بسیار زیادی به انیمه های ژاپنی دارد.

قد و وزن ساشا بنکس

هنوز که هنوزه ساشا جز کشتی گیران سبک وزن wwe به حساب می آید و زمانی که کار خودش رو در کشتی کج شروع کرد فقط ۴۴ کیلو و ۹۰۰ گرم وزن داشت که این مقدار کمتر از مقدار تعیین شده در wwe می باشد که این یک مورد رو زیر سیبیلی رد کردند و ساشا در اون زمان از نظر فیزیکی ضعیف بود و مجبور بود که تمرینات سختی رو شروع بکند و وزن خودش رو بالا بیارد.

در حال حاضر ساشا ۵۲ کیلو وزنه داره و بعد از اینکه  وزنش به حد نصاب رسید، wwe باهاش قرارداد بست. همچنین قد ساشا یک متر و شصت و پنج سانتیمتر می باشد.

ساشا بنکس در سن بیست سالگی با wwe قرار داد امضا کرد و زیر نظر مربیان زیادی آموزش دید. اسطوره هایی مثل داستی رودز، آماتو و… اما مربی مورد علاقه ساشا بنکس قهرمان سابق wcw یعنی نورمن اسمایلی بوده است. هر چند نورمن زمانی که در کشتی کج بود نتوانست افتخارات زیادی رو کسب کند اما توانست در زمینه مربیگری پیشرفت چشمگیری کند.

ساشا در حال حاضر کاراکتر هیل رو برای خودش انتخاب کرده است اما ساشا بیشتر اوقات فیس بوده و همه می دونیم که ساشا در کاراکتر جدیدش عالی کار می کند و مخاطبان زیادی رو دارد اما تنها کسی که در کاراکتر هیل به ساشا ایمان داشت و می دانست که در این کاراکتر پیشرفت می کند، داستی رودز بود. داستی نوع و act کاراکتر هیل رو به ساشا یاد داد.

پیشرفت کشتی گیران زن

در دنیای کشتی کج انقلابی برای پیشرفت کشتی گیران زن از طریق چهار کشتی گیر زن رخ داد، این کشتی گیران با نام شالوت فلِر، بکی لینک، بیلی و ساشا بنکس! این چهار کشتی گیر در زمینه کشتی زن ها کار های بسیاری رو انجام دادند و به همه نشان دادند که زنان هم می توانند پا به پای مردان در مسابقات حاضر بشوند و مثل گذشته نیست که زنان تنها به عنوان یک وسیله برای جذب مخاطب ازش سو بشود. اما نکته ی جالب این ۴ کشتی گیر این است که ساشا بنکس کوچکترین عضو در این گروه می باشد و شارلوت ۳۳ سال، بکی لینچ، ۳۲ سال و بیلی، ۳۰ سالش است و ساشا تنها ۲۷ سالش می باشد.

کمپانی wwe جوری برای ساشا استوری نوشت و باهاش قوی کار کرد که آدم فراموش میکنه که ساشا هنوز جوانه و تجربه ی خیلی زیادی ندارد. با این حال ساشا خیلی خوب توانست با مشکلاتش کنار بیاید و در حال حاضر از کشتی گیران مطرح دنیای کشتی کج به حساب می آید. این بود از حقایقی که کمتر کسی در مورد ساشا بنکس می دانست.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه