حقایقی در مورد چهره جدید دنیل برایان که احتمالا نمی دانستید!

1 سال پیش
دنیل برایان

توی پی پر ویو آخر سال دبلیو دبلیو ای در سال ۲۰۱۹ یعنی پی پر ویو TLC شاهد یک مسابقه ی عجیب بین بری وایت و د میز بودیم. داستان و درگیری بری وایت و میز در نوع خودش جالب بود؛ چرا که بری وایت خواهان مبارزه با د میز شد. د میز ابتدا مخالف این مسابقه بود اما بعد بری وایت با تهدید کردن خانواده ی او، تونست اون مسابقه را به وجود بیاورد. در این مقاله می خواهیم حقایقی در مورد چهره جدید دنیل برایان بازگو کنیم، با ما همراه باشید.

بازگشت دنیل برایان با چهره جدید

در این مسابقه نشان داده شد که بری وایت از هر دو شخصیت در درون رینگ استفاده می کرد یعنی ما در درون رینگ هم می تونیم بری وایت رو به عنوان مجری شو در درون رینگ مشاهده کنیم که این کاراکتر ممکن است در آینده، کارهای خارج از کاراکتر اصلی انجام بدهد، حتی برای خودش هم تیم و گروهی تشکیل بدهد مثل وایت فَمیلی، هم می توانیم کاراکتر شیطانی بری وایت رو در درون رینگ مشاهده کنیم.

همچنین بخوانید، کشتی گیر اهریمنی در دنیای کشتی کج چه کسی است؟ | The Fiend

در مسابقه ی د میز و بری وایت دیدیم بری وایت عملا کار خاصی رو در رینگ نمی تونه انجام بده و کل ضرباتی که به د میز در اون مسابقه زد، زدن دوبار فینیشر خودش به د میز بود. تنها نکته ی مثبت این کاراکترش این است که با نور عادی پخش می شود و می توانیم بدون چشم درد مسابقه رو ببنیم. همانطور که می دانید مسابقات د فین با نور قرمز پخش می شوند. به هر حال بعد از اتمام مسابقه ی د میز و بری وایت در تی ال سی یک کشتی گیر با هودی وارد رینگ می شود و به بری وایت حمله می کند. این کشتی گیر کسی نیست جز دنیل برایان!

دنیل برایان

دلایل ظاهر شدن دنیل برایان با ظاهر قدیمی

دنیل برایان با ظاهر و فیس قدیمی خودش که در سال ۲۰۱۱ شناخته می شد، در رنیگ حاضر شد. در این مقاله می خواهیم دلایلی که دنیل برایان با ظاهر قدیمی خودش به مسابقات برگشته، بحث کنیم. شروع درگیری بری وایت و دنیل برایان می تواند جالب و دیدنی باشد چرا که این دو در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ هم با هم درگیر شدند و در نهایت دنیل برایان، عضوی از گروه وایت فَمیلی شد و اون روی تاریک خودش رو به نمایش گذاشت.

دنیل برایان

در حال حاضر بعد از گذشت پنج الی شش سال، دنیل برایان با کاراکتر فیس به رینگ بازگشته است و اون استوری قدیمی رو از نو آغاز کرده است. آخرین باری که دنیل قبل از یک غیبت کوتاه در رینگ حاضر بود، دیدیم که د فیند زیر رینگ موهای رو را می کشد. در نتیجه آغازگر این درگیری کسی نیست جز د فیند که فیس شدن دنیل برایان  به این خاطر است که کمپانی wwe به مخاطب نشان بدهد که د فیند کاراکتر هیل دنیل برایان رو ازش گرفته تا خودش رو قوی و قوی تر جلوه بدهد.

تحول برای مطرح شدن

در دوره ی فعالیت هر کشتی گیری، کم کشتی کج کاری پیدا میشه که از اول استارت کارش در رینگ تا آخر حضورش با یک تیپ و ظاهر حضور پیدا کند؛ دنیل برایان هم مستثنا از این قضیه نیست. بعد از شش سال جلوی دوربین با مو و ریش بلند، یکم تماشاچی رو کسل می کند. در واقع کشتی گیر خواه، ناخواه تکراری میشه و در نهایت فراموش! هر چند که دنیل برایان زمانی که از ناحیه ی گردن مصدوم و از مسابقات محروم شد برای مدتی، جنرال منیجری شو اسمکدان رو بر عهده گرفته بود که مو و ریشش رو کوتاه کرده بود اما نه به کوتاهی الان، در نهایت این تغییر چهره باعث شد که دنیل دوباره اسمش توی صدر اخبار رینگ به چشم بخورد.

بیزینس پُر سود

همانطور که قبلا به کَندن موهای دنیل برایان توسط د فیند اشاره کردیم؛ این دوتا توی مسابقه ی قبل TLC با هم درگیر شدند و مسابقه ای دادند و به نظر می رسید که درگیری این دو تا ادامه دار باشه و ما در TLC، دنیل برایان رو می بینیم اما دنیل برایان گفته بود که حضور من در TLC زود است و مسابقه کنسل می شود که این باعث شد پوستر مسابقه ی تی ال سی عوض بشود. در این پی پر ویو انتظار نمی رفت که سر کله ی دنیل برایان در TLC پیدا بشود که این اتفاق افتاد و توانست تماشاچیان رو به وجه بیاورد.

دنیل برایان

او یک امیدواری به هواداران در کشتی کج داد که ما قراره در آینده مسابقات جذابی رو ببینیم. در حال حاضر تنها درگیری های جذاب کمپانی wwe درگیری ست رولینز و ای او پی در مقابل کوین اونز است و همین درگیری دنیل برایان و بری وایت! یعنی مثل همیشه خبری از قهرمان wwe یعنی براک لسنار نیست. پس این حرکت برای بیزینس wwe بهترین قدم به حساب می آید.

اسطوره سازی

اگر به گذشته ی دنیل برایان نگاهی بندازیم متوجه می شیم که دنیل برایان جز کشتی گیران قدیمی است که توانسته چهره ی مطرحی در حال حاضر باشد. دنیل کار خودش رو زود تر از ست رولینز و بری وایت استارت زده و جز کشتی گیرانی می باشد که به آواخر کریر خودش در دنیای کشتی کج نزدیک می شود. داستان دنیل از شاگرد د میز بودن در اِن ایکس تی شروع شد و در کاراکتر فیس توانست افتخارات خوبی رو بدست بیاورد.

وی در کاراکتر هیلش توانست صاحب چمدان Money In The Bank بشه! او حتی کمربند سنگین وزن رو هم بدست آورد و در رسلمنیای ۲۸ سر کمربندش با شیمس مسابقه داد که تنها در ۱۸ ثانیه کمربندش رو به شیمس باخت. با این همه تفاسیر توانست برای خودش یک رزومه و تاریخچه ی ماندگاری رو بسازه و این فراز و نشیب های فراوان، او را تبدیل به یک اسطوره کند. در نتیجه این تغییرات جدید هم به افتخارات و دستاورد هاش اضافه می کند و بی شک توانسته نام خودش رو در کنار اسطوره های این ورزش قرار بدهد.

دنیل برایان

سطح جدید کاراکتر فیس

جالبه که سال گذشته دنیل برایان با کاراکتر هیل پا به رینگ گذاشت و اسم خودش رو نیو دنیل برایان گذاشت. گویا از طرفداران محیط زیست هم شده بود و توانست قهرمان کمربند wwe بشود که این کمربند به صورت اختصاصی برای دنیل طراحی شده بود و درگیری جالبی رو با کوفی راه انداخته بود اما هر چند که دنیل در کاراکتر هیل خوب کار کرد اما در کاراکتر فیس، خوش درخشید و هواداران او را به عنوان یک شخصیت خوب در درون رینگ می شناسند. وی بعد از حمله به بری وایت در TLC، میشه با قاطعیت گفت که دنیل دوباره چهره فیسش رو بدست گرفته اما این کاراکتر فیس قرار است مدل جدیدی رو از کاراکتر های فیس دیگه دنیل برایان باشد.

دنیل برایان و همسرش

درگیری د فیند و دنیل برایان قطعا برای رویال رامبل ۲۰۲۰ ادامه دار خواهد بود و احتمال این که د میز و دنیل برایان در رینگ حضور پیدا کنند و با هم همکاری داشته باشند به شدت زیاد است. این بود از بررسی و بحث در رابطه با ظاهر جدید دنیل برایان! به نظر شما حریف جدید دنیل برایان در رویال رامبل بری وایت خواهد بود؟ یا دفیند؟ نظرات خودتان را در این باره کامنت کنید.

 

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه