ادن هازارد ستاره جدید رئال مادرید | بیوگرافی Hazard

1 سال پیش
ادن هازارد

یکی از استرس های من توی این چند وقت اخیر می دونید چی بود؟ این بود که بعد از سه فصل، بعله سه فصل! قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا چی میشه که فصل بعدش میاد و چهار تا چهار تا از آژاکس می خوره و میرن خونه هاشون، آقا یکی، دوتا، سه تا نه چهار تا، اینم از کهکشانی ها، بعد از رفتن رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس، دلمون و صابون زدیم و گفتن نیمار، امپاپه و یا ادن هازارد حداقل جایگزین رونالدو  میشه و استرس ها رو تا حدودی رفع می کنه. حالا چرا گفتیم تا حدودی؟ چون هیچ کس رونالدو نمیشه و فقط رونالدو هست که می تونه جای خودش رو پر کنه!

هازارد

بدون رونالدو یک فصل کابوس وار برای مادریدی ها بود به غیر از کورتوا که اونم دروازبان بود و آوردن چند بازیکن معمولی، رئال مادرید رو از یک تیم کهکشانی به یک تیم معمولی تبدیل کرده بود. اینا به کنار، آقای مربی چرا مارسلو رو دیگه بازی نمیدی؟ خدا شفا بده دیگه، وقتی مربی میارن که با کلی حواشی از تیم ملی اسپانیا اخراج میشه، همین میشه دیگه آقا!

همچنین بخوانید، کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

هازارد

ادن هازارد در رئال مادرید

بلاخره بعد از کلی کش و قوس، ادن هازارد بستری برای رویاهاش  فراهم شد چرا که بعد از رونالدو و مدریچ، می خواد که نام خودشو به عنوان بهترین بازیکن جهان ثبت کنه! البته این پیشرفت فقط مربوط به ادن هازارد نمیشه بلکه کلا، کلنا، برادران هازارد پیشرفت های چشمگیری داشتند و تونستند در تابستان امسال به تیم های مطرح اروپایی راه پیدا کنند.

ادن هازارد
متولد: ۷ ژانویه ۱۹۹۱
قد: ۱٫۷۳ متر
وزن: ۷۶ کیلوگرم
همسر: ناتاشا ون هانکر (سال ۲۰۱۲)
درآمد: ۱۰٫۴ میلیون پوند (۲۰۱۵)

نظر رومن کالدرون در مورد ادن هازارد

رومن کالدرون رئیس سابق باشگاه رئال مادرید درباره ادن هازارد اینجوری گفته که:

فکر می کنم خبر خیلی خوبی برای رئال مادرید هست او بازیکنی هست که همه دوست دارند در تیمشون بازی کنه، خوب دریبل میکنه، عالی پاسکاری میکنه، می تونه در هر دو طرف زمین بازی کنه چون با هر دو پاش بازی میکنه، می تونه هم وینگر باشه، هم هافبک تهاجمی، هم هافبک نگهدارنده، پس بازیکن خیلی خوبیه، بنابراین فرصت خوبی بود که خود بازیکن تصمیم گرفت چلسی رو ترک کنه و رئال هم ازش استفاده کرد.

دیدیم که در این پنجره نقل و انتقالات، رئال مادرید خیلی زود عمل کرده، اونها الان ۴ تا بازیکن هست که خریدن، لوکا جوویچ، ادر میلیتانو و رودریگو که دارن به رئال مادرید میان، اونها تقریبا بیش از ۲۲۰ میلیون پوند هزینه کردن، فکر می کنی رئال مادرید دوباره به دوران کهکشانی ها بر میگرده؟ خب فکر نمی کنم، امیدوارم اینطور بشه، چون ما اوضاع خیلی خوبی نداشتیم، بد نبود اما سه سال بود که قهرمانی به دست نمیاوردیم و دوران خوبی نبود.

اما فکر کنم این تنها خریدی هست که واقعی هست در مورد سه تای دیگه زیاد مطمئن نیستم اما ادن هازارد بازیکنی هست که می تونه برای رئال مثمر ثمر باشه و در تیم تغییر ایجاد کنه! امیدوارم در همون سطحی که در لیگ جزیره بازی میکنه بتونه در اسپانیا هم بازی کنه.

ستاره ی بلژیکی شاگرد اسطوره ی خود شد

ستاره بلژیکی سرانجام شاگرد اسطوره ی خود یعنی زین الدین زیدان شد. در واقع هازارد بعد از روبن، کاروالیو، اسین کورتوآ به پنجمین بازیکن چلسی تبدیل شد که از سال ۲۰۰۰ به رئال مادرید می پیوندد.

هازارد

در واقع ادن هازارد با قراردادی ۵ ساله با مبلغ ۱۰۰ میلیون پوند به همراه ۴۷ میلیون بند های پاداش چلسی به رئال مادرید پیوست. خب در ادامه با ما همراه باشید تا نگاه مختصری به بیوگرافی ادن هازارد داشته باشیم.

بیوگرافی ادن هازارد

ادن هازارد با نام کامل ادن مایکل آزار، حالا ما آخر نفهمیدیم هازارد است یا آزارد، به هر حال او در ۷ ژانویه ی ۱۹۹۱ (که تا سال ۲۰۱۹، ۲۸ سال سن دارد) در لاوویر بلژیک بدنیا آمد. پستی که بازی می کنه مهاجم است و می تواند هم چپ بازیکنه هم راست، درسته که  هازارد قد بلندی نداره و قد او ۱٫۷۳ متر است اما بازیکن تر و فرز و خوش تکنیکی است. او سابقه بازی در لیل و چلسی رو هم داشته است که در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹ برای چلسی بازی کرده است. او سرانجام در سال ۲۰۱۹ با قراردادی پنج ساله، بعله پنج ساله به رئال مادرید پیوست.

هازارد

توییتر هازارد

او در توییتر خود درباره ی ترک چلسی اینگونه گفته است:

ترک چلسی، بزرگترین و سخت ترین تصمیمی بود که در دوران حرفه ایم گرفتم، حالا دوست دارم این را بگویم که لحظه هایم را در تیم چلسی دوست داشتم و به غیر از رئال مادرید، حاضر به ترک چلسی نبودم. من هر بازی که برای تیم چلسی انجام دادم، شما تماشاچیان از من حمایت کردید و تشویقم کردید که فوتبال بازی کنم و خودم باشم. چلسی و خصوصا هواداران چلسی همیشه برای من خاص خواهند بود و فصل بعد هم نتایج این تیم رو دنبال خواهم کرد. امیدوارم که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی قرار بگیرم و بتوانم، این تیم رو ملاقات کنم.

تیم چلسی هم در مورد جدایی هازارد اینگونه گفته است: هر چند ما با ناراحتی از ادن هازارد خداحافظی می کنیم اما باشگاه به او صراحتا اعلام کرد که میل به ماندن او دارد. اما هازارد تصمیم خودش را گرفته بود تا چالش جدیدی را در یک کشور جدید شروع کند. خاطراتی که او برای ما به جا گذاشت رو هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد.

گل های ادن هازارد

 

عملکرد کلی ادن هازارد در لیگ برتر

هازارد

اما نظر شما چیه؟ بنظرتون آیا این ستاره بلژیکی می تونه جایگزین رونالدو بشه و رئال رو به دوران اوج خودش برسونه، ولی خب یکم سخته و مربی که اومده بود شرایط رو برای رئال مادرید آشفته کرده بود. به هر حال باید منتظر شیم و ببینیم زیزو در فصل جدید چطوری تیم خودشو جمع می کنه!، ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید سایت ما جفت هیچ
0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه