کسب درآمد از ساخت استیکر

2 سال پیش
استیکر

آیا میدانستید که شما میتوانید به آسانی در تلگرام استیکر های دلخواهتان را بدون هیچ گونه محدودیتی بسازید؟ و آیا میدانستید افراد بسیاری هستند که علاقمند به داشتن استیکرهای شخصی در تلگرام حتی با صرف هزینه هستند؟ آنها میتوانند از این استیکرها در مکالمات شخصی، در گروه ها و کانال هایشان استفاده نمایند و به نوعی جذابیت زیادی در مکالمات خود ایجاد نمایند.

علاوه بر اینها امروزه استیکر در برندسازی نیز استفاده میشود. یکی از ویژگیهای خوبی که تلگرام برای کاربران خود ایجاد نمود و خیلی ها از آن بی اطلاع هستند، قابلیت ساخت آسان استیکر توسط هر شخصی است. این کار به کمک رباتهایی انجام میگیرد که آدرس آنها در ادامه آورده شده است.

استیکر

شروع ساخت استیکر تلگرام برای کسب درآمد

برای شروع کسب درآمد از شیوه ساخت استیکر می بایست مراحل زیر را طی کنید:

✓ ✓ برای ساخت استیکر نیاز است تا کمی با کار با نرم افزار فوتوشاپ آشنا باشید. زیرا در واقع تمام استیکرها ابتدا می بایست به صورت یک تصویر در نرم افزار گرافیکی نظیر فوتوشاپ طراحی، پس زمینه آن برداشته و با فرمت PNG ذخیره شود. طول و عرض تصاویر ارسالی نیز می بایست حداکثر ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل باشد و حجم هر عکس نباید بیشتر از ۳۵۰ کیلوبایت باشد.

✓ ✓ برای ساخت استیکر به صورت اتوماتیک باید از ربات استیکرز stickers@ استفاده کنید.

استیکر

دستورات ربات برای ساخت استیکر

✓ ✓ حالا می بایست برای این ربات پیامی ارسال کنید تا در پاسخ برای شما دستورات لازم ارسال و ثبت استیکرها را بفرستد. لیست دستورات به شرح زیر می باشد:

newstickerpack/: ساخت پکیج جدید استیکر

addSticker/: اضافه کردن استیکر جدید به پکیج

del Sticker/: حذف استیکر

orderSticker/: مرتب سازی استیکرها در پکیج

Cancel/: انصراف از ثبت استیکرها

newSticker pack

✓ ✓ نخستین اقدام بعد این کار، ساخت یک پکیج از استیکرها است. برای این کار دستور newSticker pack/ را به ربات بدهید. پس از این کار، ربات با پیغامی از شما میخواهد که برای پکیج استیکر خود نامی انتخاب کنید. به عنوان مثال نام seven را برای مجموعه استیکرهای خود در نظر بگیرید.

✓ ✓ مرحله بعدی انتخاب شکلک برای استیکرها است. اگر استیکرتان محتوایی جدی دارد، میتوانید برایش شکلک جدی را در نظر بگیرید. با انتخاب شکلک مناسب از فهرست شکلکها و ارسالش به ربات، وارد مرحله بعدی می شوید.

✓ ✓ حالا نوبت به ارسال استیکر میرسد. تصویر PNG و بدون حاشیه خود را با فشردن آیکون گیره در پایین صفحه و سپس گزینه File انتخاب کرده و آن را برای ربات ارسال کنید. با اتمام این کار، ربات از شما میخواهد که با ارسال یک شکلک دیگر، استیکر بعدی را به پکیج خود بیفزایید. این کار را می توانید به شیوه استیکر اول انجام دهید و مجموعه استیکرهای خود را تکمیل کنید.

✓ ✓ وقتی که پکیج استیکرهایتان تکمیل شد؛ کافی است دستور publish/ را برای ربات ارسال کنید. حالا ربات در پیامی دیگر، از شما میخواهد که نامی برای مجموعه استیکرهای خود برگزینید. پس از انتخاب نام و ارسال، حالا پکیج استیکرهای شما آماده است. ربات نیز لینکی از آن برای اشتراک گذاری بین دوستان در اختیارتان قرار می دهد.

استیکر

بهتر است برای توجیه نمودن مشتریها نیز یک ربات بسازید که نمونه کارها و شیوه پرداخت و واریز وجه را آموزش دهد. لازم به ذکر است که شما میتوانید به آسانی درگاه پرداخت آنلاین نیز در یک ربات ایجاد نمایید که مشتریهای شما پس از دیدن نمونه کارها، در ربات خدمات فروشگاهی شما، به طور اتوماتیک به درگاه پرداخت آنلاین متصل شده و واریز خود را انجام دهند.

بهترین راه برای دریافت پول از مشتریانتان چیست؟

بهترین راه دریافت پول از مشتریان استفاده از خدمات سایت پی پینگ است که مشتری را از رفتن پای عابربانک بی نیاز نموده و شخص به سرعت میتواند در همان صفحه تلگرام، پول به حساب شما واریز نماید. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید نظرات خودتان را در این باره با ما در میان بگذارید.

استیکر

همچنین بخوانید، کسب درآمد از تلگرام (قسمت دوم) – افزایش ممبر کانال

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه