غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام – Deactive Account Instagram

2 سال پیش
غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم و بررسی کنیم که چگونه به طور موقت اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کنید. Deactive کردن اکانت اینستاگرام از جهاتی بهتر از دلیت اکانت اینستاگرام میباشد. و به طور کلی بین این دو تفاوت هایی وجود دارد که آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

اما تفاوت ها

عمده ترین تفاوتی که بین حذف اکانت اینستاگرام با دی اکتیو کردن آن نیز وجود دارد این است که در غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام اطلاعات شما حذف نخواهد شد بلکه این اطلاعات بایگانی شده و قابل بازگشت خواهد بود اما در دلیت اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات شما از جمله تمامی پست ها که شامل ویدیو ها، عکس ها، کامنت ها، لایک ها و فالوور ها حذف خواهند شد. همچنین تمام مخاطبین به همراه دایرکت ها حذف شده و تمامی موارد غیر قابل بازگشت خواهند بود. خب این تصمیم با شما می باشد که اگر تصمیم دارید برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کنید می توانید دلیت اکانت کنید.

همچنین بخوانید، حذف اکانت اینستاگرام

اما اگر می خواهید پس از یک روز، یک هفته و یا چندین ماه به اینستاگرام بازگردید بهترین راه دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام می باشد.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

برای حذف اکانت اینستاگرام می بایست از نسخه ی وب آن استفاده نمایید. سپس از اینجا وارد اکانت خود شوید. سپس بر روی Edit profile کلیک می نماییم.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

سپس گزینه ی Temporarily disable my account کلیک می نماییم. این گزینه به غیر فعال کردن موقت پیج اینستاگرام اشاره دارد.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

سپس به صفحه مورد نظر ارجا داده می شود. در این صفحه از شما می خواهد که دلیل غیر فعال کردن پیج خود را بیان کنید. سپس مجدد رمز خود را وارد می کنید و بر روی  گزینه  Temporarily Disable Account کلیک می کنید. یک پیغامی مجدد اینستاگرام از شما می پرسد و می گوید که آیا این فرایند را تایید می کنید و با تایید کردن آن اکانت شما غیر فعال خواهد شد.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

فرایند غیر فعال سازی پیج اینستاگرام ممکن است چند ساعتی زمان ببرد تا غیر فعال شود و بلافاصله بعد از غیر فعال سازی، پیج شما غیر فعال نمی شود و این پروسه چند ساعتی زمانبر است.

فعال سازی مجدد

چنانچه در نظر دارید بعد از غیر فعال سازی پیج، مجدد آن را فعال نمایید. کافی است که مجدد از اینجا وارد اکانت خود شوید. و با ورود به اینستاگرام پیج شما مجدد فعال می شود.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

به طور کلی دو راه حل دارید: یا این که پیج خودتان را به صورت دائم حذف نمایید، دوم این که پیج خودتان را به صورت موقت غیر فعال کنید. اما نظر شما چیه؟ آیا شما دلیت اکانت را ترجیح می دهید یا غیر فعال سازی به صورت موقت؟ نظرات خودتان را در این باره با ما در میان بگذارید.

منبع: جفت هیچ

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه