پلی استیشن کلاسیک به عنوان نسخه نوستالژیک پلی استیشن ۱ معرفی شد

2 سال پیش
پلی استیشن کلاسیک

شرکت سونی اخیرا نسخه ی باز طراحی شده ی کنسول خاطره انگیز خود را رونمایی کرده است. این محصول در واقع نسخه ی کلاسیک و نوستالژیک کنسول پلی استیشن ۱ می باشد و تحت عنوان پلی استیشن کلاسیک معرفی شده است.

پلی استیشن کلاسیک با قیمت ۱۰۰ دلار به همراه ۲۰ بازی پیش فرض در حافظه ی خود راهی بازار شده است. این محصول نسبت به دستگاه اصلی، ابعاد بسیار کوچک تری دارد و به بازی های خاصی محدود می شود؛ اما می تواند یادآور خاطرات شیرین و به یاد ماندنی سالهای گذشته باشد.

در این زمینه بخوانید : معرفی به یاد ماندنی ترین بازی های پلی استیشن ۱ و دانلود آنها برای کامپیوتر و گوشی

در این مطلب قصد داریم برخی از ویژگی ها و بازی های این محصول جدید را بررسی کنیم.

برخی از امکانات و بازی های پلی استیشن کلاسیک

پلی استیشن کلاسیک

همان طور که اشاره کردیم، پلی استیشن کلاسیک در مقایسه با دستگاه اصلی در حد قابل ملاحظه ای کوچک تر و جمع و جور تر است. یک پورت USB منبع تغذیه ی این دستگاه را تشکیل می دهد. این محصول مجهز به خروجی HDMI است و همراه با دو عدد دسته و ۲۰ بازی پیش فرض که در حافظه ی آن قرار دارد، عرضه شده است.

پلی استیشن کلاسیک

پلی استیشن کلاسیک

بازی هایی از جمله فاینال فانتزی ۷ (Final Fantasy VII) ، متال گیر سالید (Metal Gear Solid) ، رزیدنت اویل (Resident Evil) ، ریمن (Reyman) ، سایفون فیلتر، تیکن ۳ و نسخه ی اورژینال gta در حافظه ی این کنسول قرار دارند. همچنین می توانیم به عناوین نام آشنای دیگری از جمله کرش باندیکوت و تام رایدر نیز اشاره کنیم.

کنسول پلی استیشن ۱ به عنوان یکی از کنسول های پر فروش دنیا محسوب می شود و حالا نسخه ی کلاسیک این دستگاه نیز می تواند تداعی گر خاطرات دوران نوجوانی افراد زیادی باشد.

همچنین پیشنهاد می شود : نقد و بررسی پلی استیشن vr

نظر شما چیست ؟ شما با کدام بازی های پلی استیشن ۱ خاطره دارید ؟

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه