بیوگرافی سلطان دابسمش – بهترین دابسمش دنیا – Luciano Rosso

1 سال پیش
Luciano Rosso

در این مقاله به معرفی سلطان دابسمش یعنی Luciano Rosso می پردازیم. در ادامه دابسمش را توضیح می دهیم و این که چگونه یک دابسمش خوب داشته باشیم. با جفت هیچی ها همراه باشید.

بیوگرافی سلطان دابسمش – Luciano Rosso

Luciano Rosso که اغلب فیلم های آن در اینستاگرام و  یوتیوب منتشر شده است، او را سلطان دابسمش نامیده اند. Luciano Rosso بازیگر نقش مکمل، رقصنده که همچنین به عنوان کارگردان در شرکت Remidual Urraka فعالیت می کند.

Luciano Rosso

قبل از شهرت

او قبل از این که به شهرت برسد به مدت هفت سال عضو شرکت Nandayure بود. او در بوینس آیرس در آرژانتین متولد شده است. Luciano Rosso در فیلم های  Rasputin (2010)، (۲۰۱۳)Film Critic  و (۲۰۱۸)Yanka y el espíritu del volcán  نقش آفرینی کرده است.

Luciano Rosso

دابسمش

در واقع اصطلاح دابسمش در بین ایرانیان همان لب خوانی یا انجام کاری است که هماهنگ با فیلم افراد سرشناس و یا موزیک ویدیو و یا آهنگ می باشد. دابسمش نام اپلیکیشنی می باشد که کاربران می توانند از خود فیلم بگیرند و صدا های خواننده و یا افراد مشهور را روی خود بگذارند. در واقع دابسمش معکوس دوبلری می باشد و شما می بایست با توجه به صدا، لب خوانی کنید و احساسات و عواطف موجود در صدا را بیان کنید.

نرم افزار دابسمش در دسته بندی های مختلفی از جمله فیلم ها، سخن رانی ها، موزیک ها و… را در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند به بهترین نحو فضا را برای کاربران فراهم کنند.

اختلال روانی

هر پدیده و هر چیزی که در ابتدا می آید شاید برای همگان جالب و جذاب باشد، خب تا اینجای داستان هم مشکلی وجود ندارد ولی اگر این به عنوان مشغله ی ذهنی افراد باشند و به طور مداوم در حال انجام دادن آن باشند نگران کننده می باشد. گفته شده است کسانی که زیاد دابسمش میگیرند کسانی هستند که زیاد از خود سلفی میگیرند و کارشناسان سلفی گرفتن را به عنوان اختلال روانی تایید کرده اند. این اختلال روانی را «سلفیتیس» یا selfitis نامیده‌اند.

Luciano Rosso

ساخت دابسمش جذاب

نوع فیلم برداری و نورپردازی آن باید به زیبایی گرفته شود. حرکات باید دقیق و متناسب با دابسمش باشد و فرد بتواند تمام احساسات و عواطف را در خلق یک دابسمش به درستی اجرا کند.

Luciano Rosso تبحر خاصی در اجرای دابسمش دارد و جوری عضلات صورت خود را تکان میدهد که چهره ی عجیب و غریبی رو در ذهن خواننده بر جای میگذارد.  حال به تماشای چند اجرای luciano rosso می پردازیم(خدارو شکر دوران سیاه دابسمش گذشت. اینستاگرام رو باز میکردی یه مشت سیبیل کلفت با چادر درحال رقص بودن یا در نقش کودک، بستنی میخواستن، یکم خلاقیت تو دابسمش درست کردن مثل جناب آقای Rosso داشته باشین بد نیسا ^_^)


0/5 ( 0 نظر )
4
Avatar for AmiR
نویسنده مطلب AmiR

4 دیدگاه

 • Avatar for سارا سارا
  ۲۴ آبان ۱۳۹۷

  معرکس این اقا

 • Avatar for saba.nz.sh saba.nz.sh
  ۰۹ دی ۱۳۹۷

  اسم اهنگاش چیه؟؟😕

  • ۱۵ دی ۱۳۹۷
   مدیریت سایت

   دابسمش های Fuck They و Poyo Rojo

 • Avatar for Saba Saba
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

  بنظرم از این عشق بهتر نیس بعضیا میان جنگولک بازی در میارن میگن دابسمش ساختیم ولی دابسمش واقعی اینه:) امیدوارم هرکجا که هست موفق باشه