بیوگرافی سین کارا کشتی گیر فانتزی کار(hayflying)

1 سال پیش
سین کارا

شخصیت و کاراکتر سین کارا در کمپانی wwe به دو کشتی گیر با نام های لوییز ایگناسیو یورایو الوردی و جورج آریاس واگذار شده است. به این معنی است که در کمپانی wwe دو کشتی گیر با نام سین کارا وجود دارند. همین عامل باعث شد مسابقه ی سین کارا در مقابل سین کارا یعنی ماسک در برابر ماسک، برگزار بشود. در این مقاله به بیوگرافی سین کارای اصلی می پردازیم.

sin cara

معرفی سین کارا

لوییز ایگناسیو یورایو الوردی در ۲۲ دسامبر ۱۹۸۲ یا به عبارتی یک دی ۱۳۶۱ در مکزیک به دنیا آمد. sin cara توسط پدرش و عموش که هر دو کشتی گیر بودند، کشتی گرفتن رو یاد گرفت. سین کارا زمانی که تنها پونزده سال سن داشت، اولین مسابقه خود را انجام داد. او با یکی از برادرانش تگ تیمی رو تشکیل داد. در سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ sin cara به ژاپن نقل مکان کرد و در کمپانی میچینوکو مشغول به فعالیت شد. این کمپانی در سبک لوچادر به کشتی گیران بها می دهد که سین کارا در این کمپانی با اسم کاموچی شناخته میشد.

سین کارا

همچنین بخوانید، بیوگرافی ری مستریو

در سال ۲۰۰۴ سین کارا به مکزیک بر میگردد و برای کمپانی CMLL شروع به فعالیت می کند. sin cara در سال ۲۰۰۵ توانست برای اولین بار قهرمان کمربند بشود. بعد از بدست آوردن ۹ کمربند در کمپانی CMLL، کمپانی wwe به sin cara پیشنهاد همکاری داد اما چون سین کارا در CMLL قرار داد داشت نمی توانست در کمپانی دیگه ای فعالیت داشته باشد. همچنین در سال ۲۰۰۸، sin cara پیشنهادی از TNA داشت اما در نهایت در ۷ مارس ۲۰۱۱، sin cara با کمپانی wwe قرار داد بست و در ۴ آپریل همان سال برای نجات دادن دنیل برایان از دست قهرمان یونایتد استیت یعنی شیمیس پا به میادین گذاشت. sin cara با کاراکتر فیس پا در رینگ حاضر میشد و با کشتی گیرانی مثل شیمیس، جک سواگر، پریمو مسابقه داد.

همچنین با جان سینا در مسابقه ای تگ تیم شد و آن دو توانستند الکس رایلی و میز رو شکست بدهند. در درفت سال ۲۰۱۱، sin cara به برند اسمکدان انتقال داده شد. در اسمکدان درگیری هایی رو با چاوو گوئرو، کودی رودز و تد دیبیاسی داشت.

درگیری sin cara با sin cara

سین کارا

در ادامه شخصی با ظاهر سین کارا پا به رینگ می گذارد اما شخص پشت ماسک کسی نبود جز جورج آریاس، جورج آریاس یا همان سین کارای دوم، کاراکتر هیل رو برای خودش انتخاب کرد که در نهایت سین کارای اصلی، سر و کلش پیدا می شود و در مقابل سین کارای دوم قرار می گیرد.

درگیری این دو شدت می گیرد. این دو sin cara از هم تفکیک می شوند و به سین کارای آبی و سیاه تقسیم می شوند. درگیری این دو در نهایت در پی پر ویو Hell in a cell یعنی ماسک در برابر ماسک بود که سین کارای اصلی، سین کارای قلابی رو شکست داد و ماسک رو از صورتش برداشت. بعد از اون جورج آریاس با کاراکتر sin cara خداحافظی کرد و با کاراکتر هونیکو با کاراکتر هیل در مسابقات حضور پیدا می کرد. در کل به سین کارا فرصت قهرمانی زیادی رو دادند که در همه ی آن فرصت ها، شکست خورد و در اواخر با ریمیستریو تگ تیمی رو تشکیل دادند اما موفقیت آنچنانی کسب نکردند.

سین کارا

همچنین بخوانید، بررسی ۱۰ تا از بهترین کشتی کج کار های تاریخ wwe

سال ۲۰۱۴ و جدایی سین کارا از wwe

sin cara

در سال ۲۰۱۴، sin cara از کمپانی wwe جدا شد. شاید به این دلیل بود که زبان انگلیسیش خوب نبود. هر چند sin cara گفته که درسته که زبان انگلیسیم خوب نیست اما در مسابقه، نیازی به زبان انگلیسی نیست. با این حال، خالق کاراکتر سین کارا، لوئیز است اما کمپانی wwe از کاراکتر سین کارا برای جورج آریاس استفاده می کند و بعد از سال ۲۰۱۴ تمامی مسابقاتی که sin cara در آن حضور دارد، سین کارای اصلی یعنی لوئیز نیست.

خب شاید بگید که سین کارای اصلی کجاست. سین کارای اصلی بعد از جدا شدن از کمپانی wwe به کمپانی تریپل ای پیوست اما بعد از یک سال، به کمپانی CMLL برگشت و در این کمپانی در حال حاضر به فعالیت خودش ادامه می دهد. این بود از مختصر بیوگرافی سین کارا، امیدوارم که لذت برده باشید.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه