بیوگرافی بازیگران سریال دل + عکس های بازیگران این سریال

2 سال پیش
بازیگران سریال دل

در این مقاله از وب سایت جفت هیچ به بررسی بیوگرافی بازیگران سریال دل و عکس های آنها خواهیم پرداخت. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سریال دل در حال حاضر یکی از جدید ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که عرضه ی آن، از آذرماه ۹۸ آغاز شده است. دومین تجربه ی کارگردانی منوچهر هادی برای سریال های سینمای خانگی را در این مجموعه شاهد خواهیم بود. این سریال در واقع ادامه ی داستان سریال عاشقانه نیست؛ اما عاشقانه ای دیگر از منوچهر هادی را به تصویر می کشد.

بازیگران سریال دل

بیوگرافی بازیگران سریال دل

حامد بهداد

بازیگران سریال دل

حامد بهداد متولد ۲۶ آبان ماه ۱۳۵۲ در مشهد می باشد. وی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است و تجربه ی خوانندگی نیز دارد. او تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی بازیگری تئاتر در دانشگاه آزاد اسلامی تهران سپری کرده است. حامد بهداد فعالیت هنری خود در سینما را از سال ۷۹ آغاز نموده و در این عرصه حضور پررنگی داشته است.

از جمله فیلم های سینمایی این بازیگر توانمند می توانیم به فیلم های قصر شیرین، جان دار، مارموز، سد معبر، نیمه شب اتفاق افتاد، خانه دختر، چهارشنبه خون به پا می شود، آرایش غلیظ، پرتقال خونی، دایره زنگی، روز سوم و غیره اشاره کنیم. وی در سریال دل در نقش آرش ظاهر شده و یکی از نقش های اصلی این سریال را ایفا می کند.

ساره بیات

بازیگران سریال دل

ساره بیات بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در تاریخ ۱۴ مهرماه ۱۳۵۸ در مشهد چشم به جهان گشود. وی مدرک بازیگری خود را از موسسه ی کارنامه دریافت نموده و فعالیت هنری خود را از سال ۷۹ آغاز کرده است. ساره بیات علاوه بر بازیگری، در زمینه های طراحی لباس و نقاشی نیز فعالیت دارد. این بازیگر، افتخارات فراوانی را در کارنامه ی هنری خود به ثبت رسانده که از آن جمله می توانی به برنده شدن جایزه ی بهترین بازیگر زن در هفدهمین جشنواره ی حافظ در سال ۹۶ جهت ایفای نقش در سریال عاشقانه اشاره کرد.

ساره بیات در سال ۸۵ با ایفای نقش در فیلم مقلد شیطان قدم به عرصه ی سینما گذاشت و پس از آن نیز در فیلم هایی از جمله جدایی نادر از سیمین، ساکن طبقه ی وسط، خواب زده ها، ناهید، محمد رسول الله، اتاق تاریک، رحمان ۱۴۰۰ و غیره به ایفای نقش پرداخت. او با ایفای نقش در سریال دل دومین همکاری خود با منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده است.

یکتا ناصر (بازیگر سریال دل)

بازیگران سریال دل

یکتا ناصر متولد ۱۲ آبان ماه ۱۳۵۷ در تهران است. اولین تجربه ی بازیگری وی در سال ۷۶ با ایفای نقش در مجموعه ی تلویزیونی گل های کاغذی رقم خورد. وی در ادامه در سریال های تلویزیونی دیگری از جمله مجموعه های عید آن سال ها، پدر خوانده، شب چراغ، کاشانه، با من بمان، لبه تاریکی، اولین شب آرامش، دختران حوا و جاده قدیم به ایفای نقش پرداخت.

یکتا ناصر در عرصه ی سینما نیز فعال ظاهر شده است. ایفای نقش در فیلم ساقی در سال ۸۰، اولین تجربه ی سینمایی وی را به دنبال داشته است. از دیگر فیلم های سینمایی ایشان می توانیم به رحمان ۱۴۰۰، آینه بغل، آشوب، کارگر ساده نیازمندیم و من سالوادور نیستم اشاره کنیم. او یکی از بازیگران سریال دل می باشد و نقش خواهر رستا را بازی می کند. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی است و این زوج، دختری به نام سوفیا دارند.

کوروش تهامی

بازیگران سریال دل

کوروش تهامی متولد چهارم اردیبهشت ماه ۱۳۵۰ است. وی فارغ التحصیل رشته ی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است و در کارنامه ی هنری اش آثار متعددی در عرصه ی تئاتر به چشم می خورد. وی در مجموعه های تلویزیونی مختلفی از جمله مریم مقدس، زیر تیغ، ساعت شنی، خسته دلان، شمس العماره، ملکوت، شوق پرواز و تبریز در مه به ایفای نقش پرداخته است.

سلفی با دموکراسی، وکیل مدافع، اعتراف با دور تند، کرومودیل، رگ خواب، آشوب، گناهکاران، بی خداحافظی، نسل جادویی و به رنگ ارغوان را به عنوان برخی از آثار سینمایی این بازیگر می توان عنوان کرد. کوروش تهامی در سریال دل نقش نکیسا را ایفا نموده است.

سعید راد

بازیگران سریال دل

احمد سعید حق پرست راد که وی را با عنوان سعید راد می شناسیم، در تاریخ ۴ آبان ماه ۱۳۲۳ در تهران متولد شده است. ایفای نقش در فیلم فاتحین صحرا در سال ۵۰ را می توان به عنوان اولین تجربه ی سینمایی این بازیگر عنوان کرد. سعید راد قبل از انقلاب حضور پررنگی در سینما داشته که از آن جمله می توان به ایفای نقش در فیلم های خداحافظ رفیق، مردی در طوفان، کافر، طغرل، صبح روز چهارم، سالومه، خورشید در مرداب، تنگنا، مرد شب، کمین، جدال و سکوت بزرگ اشاره کرد.

وی در اواسط دهه ی ۶۰ ممنوع التصویر شد و پس از آن، از کشور خارج شد. سعید راد در سال ۷۸ به ایران بازگشت و پس از سال های بسیار طولانی دوری از سینما، در سال ۸۲ در فیلم دوئل به ایفای نقش پرداخت و پس از آن نیز چند اثر سینمایی دیگر را در کارنامه ی خود به ثبت رساند. وی در برخی مجموعه های تلویزیونی نیز حضور داشته که معروف ترین آنها سریال در چشم باد می باشد.

بیژن امکانیان

بازیگران سریال دل

از دیگر بازیگران سریال دل می توان به بیژن امکانیان اشاره نمود. وی متولد ۲۷ مرداد ماه ۱۳۳۲ در آبادان است. وی در سال ۶۰ با ایفای نقش در فیلم آفتاب نشین ها قدم به عرصه ی سینما گذاشت. در کارنامه ی سینمایی این بازیگر، آثار مختلفی از جمله سناتور، گل های داوودی، گمشدگان، صعود، سیمرغ، آواز تهران، لبه تیغ، سال های بی قراری، راه افتخار، نابخشوده، فرار از جهنم، آخرین نبرد، ولایت عشق، قصه پریا و رخ دیوانه به چشم می خورد.

امکانیان در فیلم سینمایی اتفاقات که هم اکنون جدید ترین اثر سینمایی وی محسوب می شود، به عنوان تهیه کننده حضور دارد. وی همچنین سابقه ی بازی در برخی مجموعه های تلویزیونی را در کارنامه ی خودش دارد که از آن جمله می توانیم به سریال های معروف و پر مخاطب پدر (در سال ۹۷) و دردسر والدین (در سال ۸۰) اشاره کنیم. بیژن امکانیان در سریال دل در نقش اتابک ظاهر شده و اولین تجربه ی خود را در سینمای خانگی به ثبت رسانده است.

افسانه بایگان (بازیگر سریال دل)

بازیگران سریال دل

افسانه بایگان ۲۶ دی ماه ۱۳۴۰ در تهران متولد شد. بازی در مجموعه ی تلویزیونی سربداران به عنوان اولین فعالیت در کارنامه ی هنری وی به ثبت رسیده است. وی همچنین در سریال های تلویزیونی دیگری از جمله تنهاترین سردار، زیر چتر خورشید، نرگس، روزهای زندگی، کمین، با من بمان، پیامک از دیار باقی، روز حسرت، وضعیت سفید، تعطیلات رویایی و روزهای بی قراری به ایفای نقش پرداخته است. افسانه بایگان در سریال دل نقش مادر رستا را بازی می کند.

نسرین مقانلو

بازیگران سریال دل

نسرین مقانلو متولد اول تیر ماه ۱۳۴۷ در تهران است. وی خواهر بیژن مقانلو، سرمربی سابق تیم ملی تکواندو می باشد. همسر وی کمال خلیلیان نیز در سال های گذشته فوتبالیست تیم ملی بوده است. مقانلو فعالیت سینمایی خود را از سال ۷۰ آغار کرد؛ اما در سال ۸۲ با ایفای نقش در فیلم مهمان مامان (به کارگردانی داریوش مهرجویی) به میزان بیشتری در این عرصه به شهرت رسید.

وی همچنین در مجموعه های تلویزیونی مختلفی به ایفای نقش پرداخته است که معروف ترین آنها را می توان سریال مسافری از هند عنوان کرد. نسرین مقانلو پس از ایفای نقش در فصل های اول و دوم سریال قلب یخی، هم اکنون در سریال دل به ایفای نقش پرداخته و دومین تجربه ی سینمای خانگی خود را به ثبت رسانده است.

در این زمینه پیشنهاد می شود : دانلود سریال دل

جمع بندی

از دیگر بازیگران سریال دل می توانیم مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع، بهرام افشاری، حمید رضا نعیمی، تینو صالحی، سارا نجفی، حسین عرب، محمد حسن معینی و مریم سعادت را نام ببریم. نظرات خود را در مورد این سریال شبکه نمایش خانگی با ما در میان بگذارید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه