بیوگرافی بازیگران رحمان ۱۴۰۰ و علت توقیف شدن آن

2 سال پیش
بازیگران رحمان 1400

فیلم رحمان ۱۴۰۰ یکی از فیلم های پرفروش سینما به حساب می آمد. اگر که این فیلم توقیف نمیشد ممکن بود رکورد فروش را در گیشه ی سینما بشکند و یک جورایی یکه تازی کند. این فیلم از بازیگران مطرحی به کار گرفته شده است که ما در این مقاله قصد داریم مختصر بیوگرافی ای از بازیگران رحمان ۱۴۰۰ داشته باشیم. با ما تا انتها همراه باشید.

معرفی بازیگران رحمان ۱۴۰۰

مهران مدیری

بازیگران رحمان 1400

مهران مدیری متولد ۴۶ در تهران به دنیا آمده است. او به عنوان یک هنرمند علاوه بر بازیگری، یک کارگردان متفاوت، یک خواننده در سبک سنتی و یک صدا پیشه ی فوق العاده به حساب می آید. از جمله سریال های موفق مهران مدیری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

هیولا

دورهمی

در حاشیه ۱ و ۲

شوخی کردم

ویلای من

ببخشید شما

قهوه تلخ

مرد هزار چهره

مرد دو هزار چهره

نود شب

باغ مظفر

شب های ببره

نقطه چین

پاورچین

پلاک ۱۴

جنگ ۷۷

ساعت خوش

مهران مدیری در فیلم رحمان ۱۴۰۰ نقش رئیس شرکتی رو بازی می کند و گلزار در این فیلم، پسرش به حساب می آید.

محمد رضا گلزار

گلزار

گلزار متولد ۵۶ در تهرانه که به عنوان مجری، خواننده و بازیگر تحت عنوان سوپر استار، در ایران فعالیت می کند. او علاوه بر بازیگری، در ورزش هم حضوری فعال داشته و سابقه بازی در والیبال در چند تیم باشگاهی را داشته است. گلزار در سال ۸۷ به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی، بوده است. وی فعالیت هنری خودش رو در سال ۷۷ آغاز کرد و یک جورایی ایرج قادری این بازیگر رو کشف کرد. گلزار در فیلم رحمان ۱۴۰۰ در نقش اشکان به عناون پسر مهران مدیری(رئیس شرکت) در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

همچنین بخوانید، دانلود سریال مانکن

از جمله فیلم های گلزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رحمان ۱۴۰۰

ماهمه با هم هستیم

سلام بمبئی

آینه بغل

مادر قلب اتمی

خشکسالی و دروغ

بانویی از ماه

دلم می خواهد

تو و من

در متداد شهر

شیش و بش

دموکراسی تو روز روشن

دو خواهر

مثل آن شب

مجنون لیلی

توفیق اجباری

کلاغ پر

تله

آتش بس

شام عروسی

سیزده گربه روی شیروانی

کما

چشمان سیاه

زهر عسل

بالای شهر پایین شهر

زمانه

شام آخر

سام و نرگس

سعید آقاخانی

سعید-آقاخانی

سعید آقاخانی متولد سال ۵۰ اهل بیجار است او از سال ۷۲ فعالیت خودش رو در تئاتر آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان فعالیت می کند. وی دو فرزند به نام دریا و خورشید داره و البته همسر ایشون گلرخ حقیقی نام دارد. وی در فیلم رحمان، همان نقش رحمان رو داره که در آستانه مرگ قرار دارد و به فکر این است تا از این فرصت سودی به خانواده خود برساند.

از فیلم های این می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خون شد

زنبور کارگر

قسم

ماهی و برکه

رحمان ۱۴۰۰

حمال طلا

بنفشه آفریقایی

کامیون

پیلوت

یک کیلو و بیست و یک گرم

اروند

خداحافظی طولانی

من دیه گو مادادونا هستم

لامپ ۱۰۰

ضد گلوله

هر چی خدا بخواد

پیتزا مخلوط

بعد از ظهر سگی

کلید ازدواج

ساره بیات

بازیگران رحمان 1400

ساره بیات بازیگر خوش چهره سینمای ایران متولد ۵۸ است. او فعالیت هنری خودش رو در سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است. وی در فیلم رحمان ۱۴۰۰ نامزد گلزار به حساب می آید. بیات در فیلم جدایی نادر از سیمین هم بازی کرده و به عنوان بهترین بازیگر در نقش مکمل زن انتخاب شده است. از جمله فیلم های ساره بیات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رحمان ۱۴۰۰ در سال ۹۷

ایده اصلی در سال ۹۷

لابیرنت در سال ۹۷

اتاق تاریک در سال ۹۶

لابی در سال ۹۵

بیست و یک روز بعد در سال ۹۵

زرد در سال ۹۵

آااادت نمی‌کنیم در سال ۹۴

ناهید در سال ۹۳

محمد رسول الله در سال ۹۳

خداحافظی طولانی در سال ۹۴

فصل فراموشی فریبا در سال ۹۲

ساکن طبقه ی وسط در سال ۹۲

خواب زده ها در سال ۹۲

لامپ ۱۰۰ در سال ۹۲

جدایی نادر از سیمین در سال ۸۹

مقلد شیطان در سال ۸۵

یکتا ناصر

بازیگران رحمان 1400

یکتا ناصر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر به حساب می آید که متولد ۵۷ در تهران می باشد. وی فعالیت هنری خودش رو در سال ۷۶ آغاز کرده است و همسر منوچهر هادی است که از آن یک فرزند به نام سوفیا دارد.

غلامرضا نیکخواه

بازیگران رحمان 1400

غلامرضا نیکخواه متولد ۲۷ یک بازیگر بوشهری به حساب می آید که فعالیت هنری خودش رو در سال ۶۷ آغاز کرده است. او در سریال های زیادی به عنوان طنز با مهران مدیری بازی کرده و خاطرات خوبی را بر جای گذاشته است. غلامرضا نیکخواه در فیلم رحمان ۱۴۰۰ به عنوان پزشک به ایفای نقش پرداخته است.

بهرام افشاری

بازیگران رحمان 1400

بهرام افشاری متولد ۶۶ در جورقان در همدان زاده شده است. وی در فیلم پایتخت ۵ در نقش فریبا با دیالوگ ماندگار ای خدا معروف شده است. بهرام در سال ۸۸ فعالیت خودش رو آغاز کرده است. او در فیلم رحمان ۱۴۰۰ در نقش دوست رحمان، بازی می کند.

دلایل توقیف شدن فیلم رحمان ۱۴۰۰

مهران مدیری

طبق خبر هایی که به دست رسیده، توقیف فیلم ۱۴۰۰ به این علت است که قرار بوده برخی از صحنه های این فیلم، قبل از اکران حذف شود، که این اتفاق نیوفتاده و  به همین علت از پخش آن در سینما های کشور جلوگیری شده است.

منوچهر هادی نسبت به توقیف شدن رحمان ۱۴۰۰ در صفحه اینستاگرام خود اینجوری واکنش نشان داده است:

Manouchehr_Hadi

این فیلم در ۲۵ اسفند ۹۷ در سینماهای کشور پخش شد و در تاریخ ۲۵ فروردین ۹۷ توقیف شد. فیلم رحمان ۱۴۰۰ در این یک ماه بیش از ۲۲ میلیارد فروش کرد و اگر توقیف نمیشد یک رکورد قابل توجه در سینما از لحاظ فروش به حساب می آمد. کادر فیلم رحمان ۱۴۰۰ به دلیل این که وارد حواشی و مسائل پیرامون خود نشوند، از ورود این فیلم به جشنواره فجر جلوگیری کردند. فیلم رحمان درست در زمانی پخش شد که مردم ایران درگیر سیل شده بودند و به نوعی باتوجه به این مشکلات، فروش فیلم در این وضع، قابل توجه است.

بازی محمد لمینت شاخ اینستاگرام در کنار مهران مدیری

 

خلاصه داستان

دکتر به سعید آقاخانی اعلام کرده که تا چند صباحی بیشتر زنده نیستی! وی نقش آبدارچی رو در یک شرکت بازی می کند و می خواهد حداقل کاری کند که این دم آخری برای خانواده خود، سودی ایجاد کند اما در این فیلم اتفاقاتی می افتد که می توانید ادامشو خودتون تماشا کنید.

جمع بندی و نتیجه گیری

صنعت سینمای ایران به بنگاه های بساز و بفروش تبدیل شده است که این روز ها فقط به فکر فروش بیشتر خودش هستند. در سینمای ایران، بیشتر رو به مسائل جنسی آورده شده تا کمدی که از جمله این فیلم ها، می توان به هزارپا اشاره کرد که بعد از ساخت این فیلم، شیب تندی برای ساخت این گونه فیلم ها حاصل شد. فیلم رحمان ۱۴۰۰ هم از این قضیه مستثنا نیست که دیدیم با استقبال زیادی از مردم مواجه شد. در کل مردم به این جنس کمدی ها علاقه دارند و روز به روز هم، ساخت این گونه فیلم ها شدت گرفته است. اما نظر شما در مورد این فیلم چیه! در بخش کامنت ها آن را با ما در میان بگذارید و بگید که کدام یک از بازیگران رحمان ۱۴۰۰ را بیشتر دوست دارید.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه