ربات خلافی خودرو | استعلام و پرداخت خلافی از طریق تلگرام

2 سال پیش
ربات خلافی خودرو

یکی از روش های استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت، استفاده از ربات خلافی خودرو می باشد. در این مقاله بهترین ربات تلگرامی خلافی خودرو را معرفی خواهیم کرد. با وب سایت جفت هیچ همراه باشید.

معرفی ربات تلگرام خلافی خودرو باتومبیل

این ربات تلگرامی توسط گروه نرم افزاری چکاد طراحی شده است و امکانات و قابلیت های مفید فراوانی دارد که برای هر راننده ای می تواند کاربرد داشته باشد. از طریق این ربات می توانید جریمه های ماشین خود را استعلام و پرداخت نمایید، نمره منفی گواهینامه ی خود را مشاهده کنید و سایر امکاناتی که در این مطلب به بررسی آنها می پردازیم.

نحوه ی استفاده از ربات خلافی خودرو

ابتدا از طریق موبایل یا کامپیوتر (تلگرام دسکتاپ) وارد این لینک شوید. همچنین می توانید در قسمت سرچ تلگرام، آیدی @Car_Services_Bot یا @Batomobil_Bot را وارد کنید. این عبارات را در یکی از صفحات چت نیز می توانید ارسال کنید و همانند تصویر زیر، به صفحه ی ورودی این ربات دسترسی پیدا کنید. گزینه ی START را انتخاب کنید تا ربات شروع به کار کند.

ربات خلافی خودرو

مطابق تصویر زیر، گزینه ی شروع کار با باتومبیل را انتخاب نمایید.

ربات خلافی خودرو

در این قسمت منوی امکانات ربات خلافی خودرو برای شما به نمایش در می آید. این منو در حال حاضر شامل گزینه های زیر می باشد که با اسکرول کردن می توانید به همه ی آنها دسترسی داشته باشید و از قابلیت های متنوع آن استفاده نمایید.

استعلام آنلاین خلافی ماشین

استعلام و پرداخت عوارض آزادراه

استعلام عوارض خودرو (تهران)

سوال از مکانیک و تعمیرکار

استعلام قیمت و خرید بیمه ی شخص ثالث

استعلام نمره منفی گواهینامه

استعلام وضعیت معاینه فنی

نصب اپلیکیشن اندروید باتومبیل

بررسی خودروهای دوگانه ساز

فعال سازی در سایر پیام رسان ها

استعلام اصالت بیمه ی شخص ثالث

استعلام آخرین قیمت خودروها

هدایا و تخفیف های ویژه ی کاربران

یادآوری موارد مربوط به اتومبیل

موارد درج نمره منفی گواهینامه

ویرایش اطلاعات خودروهای من

ربات خلافی خودرو

نحوه ی گرفتن استعلام و پرداخت خلافی خودرو از طریق ربات باتومبیل

از لیست منوی این ربات گزینه ی استعلام آنلاین خلافی ماشین را انتخاب کنید. اکنون همانند تصویر زیر، شماره بارکد ۸ رقمی مندرج در پشت کارت ماشین را وارد نمایید. توجه داشته باشید که تنها دو بار می توانید استعلام خلافی خودروی خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

ربات خلافی خودرو

بعد از ورود بارکد، ربات از شما می خواهد تا اسم خودروی خود را تایپ کنید. سپس برای احراز هویت خود لازم است عبارت موجود در کادر مربوطه را وارد نمایید. در اینجا تفاوتی ندارد که شما حروف کوچک یا بزرگ را وارد کنید، هر دو حالت قابل قبول است.

ربات خلافی خودرو

اکنون همانند تصاویر پایین، ریز جرایم ماشین خود را به صورت دقیق و با جزئیات کامل مشاهده خواهید کرد.

ربات خلافی خودرو

ربات خلافی خودرو

اگر از طریق ربات به صورت آنلاین قصد پرداخت جرایم مورد نظر را دارید، گزینه ی افزودن به لیست پرداخت را بزنید. گزینه ای به نام پرداخت قبوض انتخاب شده در پایین آن به نمایش در می آید که در صورت انتخاب آن، به ربات دیگری به نام قبضینه وارد می شوید و در آنجا می توانید از طریق کارت های بانکی عضو شتاب به صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.

ربات خلافی خودرو

این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که پس از پرداخت خلافی، ریز جرایم پرداخت شده با مقداری تاخیر حذف خواهند شد و این مسئله به دلیل آنلاین نبودن دیتابیس راهور ناجا می باشد.

در بخش استعلام آنلاین خلافی ربات باتومبیل با انتخاب گزینه ی یادآوری، در بازه ی زمانی دلخواه، خلافی خودروی شما به صورت خودکار توسط ربات چک شده و به شما یادآوری خواهد شد.

ربات خلافی خودرو

استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق ربات تلگرام

جهت گرفتن استعلام نمره منفی، از منوی اصلی ربات، گزینه ی استعلام نمره منفی گواهینامه را انتخاب کنید. سپس شماره گواهینامه ی خود را برای ربات ارسال کنید و حروف مشاهده شده در تصویر را وارد کنید تا نمره منفی گواهینامه برای شما ارسال شود.

ربات خلافی خودرو

ربات خلافی خودرو

سایر امکانات ربات تلگرام باتومبیل

این ربات قابلیت های جالب دیگری نیز دارد و می تواند برای کاربران مفید باشد. به عنوان مثال می توانید برای تهیه و یا تمدید بیمه ی شخص ثالث از این ربات کمک بگیرید. با توجه به سوابق استفاده از خسارت بیمه، سوابق تخفیف و تاریخ انقضای بیمه نامه، لیست قیمت و خدمات انواع شرکت های بیمه برای شما نمایش داده می شود. صحت بیمه نامه را نیز می توانید با کمک این ربات چک کنید.

در بخش سوال از مکانیک و تعمیرکار می توانید مشکل خودروی خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا توسط کارشناسان و مکانیک های باتومبیل بررسی و پاسخ داده شود. این بخش از خدمات ربات شامل هزینه خواهد بود.

همچنین می توانید با استفاده از کد ۱۷ رقمی VIN مندرج در کارت ماشین و یا برگ سبز سند، وضعیت معاینه فنی ماشین خود را استعلام بگیرید. استعلام قیمت انواع خودروها و نقشه ی آنلاین ترافیک نیز از جمله امکانات کاربردی ربات باتومبیل می باشد.

در پایین منوی اصلی این ربات گزینه ای با عنوان در جاده ها وجود دارد که در هنگام مسافرت های خود می توانید از آن استفاده نمایید. به عنوان مثال مسافت بین شهرهای مختلف را اندازه بگیرید و بهترین مسیرها را شناسایی کنید. همچنین از شرایط جوی مراکز استان های مورد نظر و نقشه ی وضعیت ترافیکی جاده ها مطلع شوید.

ربات خلافی خودرو

در این مقاله یکی از بهترین ربات های تلگرامی خلافی خودرو را معرفی و امکانات مختلف آن را بررسی کردیم و امیدواریم بهره ی کافی را برده باشید. چنانچه در این زمینه سوال یا پیشنهادی دارید، در بخش نظرات مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گیرد.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه