دیلیت اکانت تلگرام در اندروید به صورت ویدیویی

2 سال پیش
دیلیت اکانت تلگرام در اندروید

در این مقاله در خدمت شما هستیم با دیلیت اکانت تلگرام در اندروید (ِDelete Account Telegram in Android)، در بعضی مواقع و در برخی شرایط پیش می آید که شما تصمیم به حذف اکانت تلگرامی خود می گیرید. همچنین در مقاله ی قبلی حذف اکانت تلگرام در کامپیوتر  را به شما آموزش دادیم. در این مقاله حذف اکانت تلگرام در اندروید را بررسی می کنیم. با جفت هیچ همراه باشید.

مزایا و معایب حذف اکانت تلگرام(دیلیت اکانت تلگرام در اندروید)

معایب

۱-حذف اکانت تلگرام باعث می شود که همه اطلاعات شما اعم از مخاطبین، کانال هایی که در آن عضو هستید، تمامی گروه ها، کانال هایی که شما ادمین آن هستید، همه فایل هایی که در Saved Message ذخیره کرده اید، همه و همه از بین خواهد رفت و قابل بازگشت نخواهد بود.
۲- حذف اکانت  به این معنا نیست که شما از ریپورتی در بیایید و اصلا ربطی به رفع ریپورتی ندارد.
۳- دلیت اکانت های پشت سرم هم باعث می شود که برای مدتی شما نتوانید وارد تلگرام شوید.

مزایا

۱- برخی افراد که مشغله های زیاد دارند و کسانی که به فکر پیشرفت خود هستند به دلیل این که نمی خواهند وقت خود را در کانال ها و یا گروه های مختلف هدر دهند، تصمیم به حذف تلگرام می گیرند که صد در صد تصمیم درستی است و باعث می شود که تمرکز شما بر روی سایر کار ها بیشتر شود.
۲- حذف اکانت تلگرام باعث می شود که شما از فیلتر شکن کمتر استفاده کنید، در نتیجه مصرف اینترنت شما کمتر می شود.
۳- حذف اکانت تلگرام به صورت خودکار

دیلیت اکانت تلگرام در اندروید

در این ویدیو همراه ما باشید تا به شما دیلیت اکانت تلگرام در اندروید را به صورت تصویری، ویدیویی به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.

برای حذف اکانت تلگرام در لینک زیر وارد شوید.

Delete Account Telegram

ممنون که تا انتهای این ویدیو همراه ما بودید. نظرات خودتان را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع: جفت هیچ

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه