افزودن لینک در استوری اینستاگرام

3 سال پیش
استوری

در این بخش با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه لینک مورد نظر خود را در استوری اینستاگرام خود بگذارید. در واقع اگر میخواهید که فالوور های خود را به سمت سایت خود بکشانید و یا اینکه بخواهید محصولی را به فروش برسانید با ما در ادامه آموزش همراه باشد.

آموزش اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام

برای اینکه بتوانید لینک مورد نظر خود را در استوری بگذارید در ابتدا می بایست اطمینان حاصل کنید که اینستاگرام خود را به آخرین ورژن آپدیت کرده اید و اکانت شما تجاری می باشد.

در ابتدا وارد پیج اینستاگرام خود شده و مانند تصویر زیر بر روی قسمت مورد نظر کلیک نمایید.

استوریدر این قسمت شما می توانید به دو صورت عمل کنید یا این که شما می بایست عکس و فیلم مورد نظر خود را گرفته و در استوری خود بگذارید و یا این که از گالری خود فقط عکس ها و فیلم هایی که در ۲۴ ساعت گذشته، گرفته شده است قرار دهید.

استوری

چنانچه عکس مورد نظر شما از ۲۴ ساغت گذشته است می توانید از آن اسکرین شات بگیرید و آن عکس را به لیست عکس های مورد نظر برای استوری خود نیز اضافه کنید. بعد از آن می بایست که لینک مورد نظر را همانند تصویر زیر اضافه کنید.

 استوری

 

استوری

در این قسمت می بایست آدرس مورد نظر خود را وارد نمایید و گزینه تایید را بزنید تا لینک مورد نظر اضافه شود. نکته مهمی که وجود دارد این است که گذاشتن لینک در استوری خود، به تنهایی کاربرد ندارد و باید شما به کاربران خود نشان دهید که چگونه بر روی لینک مورد نظر کلیک کنند.

add-links-to-instagram-stories-05

نکته دیگری که وجود دارد این است که برای بازدهی بهتر شما می توانید چندین story داشته باشید و آخرین دستور العمل آموزشی خود را حاوی استوری در نظر بگیرید که لینک دار باشد.

نتیجه گیری

اضافه شدن لینک در استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های مهم برای وب مستر ها و بازاریابان می باشند. کسانی که بخواهند مطالب جدید خود را به نمایش بگذارند و بیشتر دیده شوند بسیار مفید می باشد. نظر شما چیست؟ آیا شما هم به گذاشتن لینک در story علاقه مند هستید؟

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه