حذف اکانت تلگرام به صورت تصویری و کامل (جدید)

2 سال پیش
دلیت اکانت تلگرام

در این مقاله در خدمت شما هستیم با حذف اکانت تلگرام . با توجه به این که تلگرام فیلتر می باشد حتما نیاز است برای این که دلیت اکانت در تلگرام انجام دهید، از فیلتر شکن استفاده نمایید. در ادامه حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم و به صورت تصویری و قدم به قدم به شما آموزش خواهیم داد.

گاهی اوقات پیش می آید که بخاطر برخی مسائل کاری یا شخصی یا هر دلیل دیگری که من نمی دونم، قصد این رو دارید که از فضای مجازی دور شوید.

قبل از حذف تلگرام به نکات زیر توجه کنید:

  • با حذف اکانت تلگرام همه مخاطبین و همه ی کانال های شما، همه پیام ها، رسانه ها و فایل ها از بین می رود، پس در نتیجه از همه  ی اطلاعاتتان کپی بگیرید.
  • اگر چندین بار پشت سر هم دلیت اکانت را انجام دهید باعث می شود که برای مدتی نتوانید با آن شماره وارد حساب خود شوید.
  • حذف اکانت تلگرام هرگز و اصلا باعث نمی شود که شما از ریپورتی در بیایید.

حذف خودکار اکانت تلگرام

یکی از قسمت هایی که در تلگرام تعبیه شده است حذف خودکار است. یعنی زمانی که شما پس از مدتی از اکانت تلگرامی خود استفاده نکنید، تلگرام به صورت خودکار آن را حذف خواهد کرد. اما می توان تنظیمات آن را تغییر داد.

برای این کار می توانید مدت زمان آن را از یک ماه تا یکسال تغییر دهید.

  همچنین بخوانید: 

برای این کار می بایست به تنظیمات یا Settings برنامه تلگرام بروید.

قسمت Privacy and Security  را انتخاب می کنید.

در تب Advanced گزینه ی Delete my account if away for را انتخاب می کنید و مدت آن را می توانید حداکثر تا یکسال نیز قرار دهید.

حذف اکانت تلگرام

Delete Account Telegram

خب بریم سراغ اصل مطلب، برای حذف تلگرام مراحل زیر را انجام دهید.

در ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید. حال اگر با گوشی می خواهید دلیت اکانت کنید، می توانید یکی از فیلتر شکن های موجود در play Store  را می توانید دانلود کنید و یا اگر با کامپیوتر می خواهید این کار را انجام دهید از فیلتر شکن های پولی همچون اسپید وی پی ان و یا هات اسپاد می توانید استفاده نمایید.

برای حذف اکانت تلگرام در پایین کلیک نمایید.

Delete Account Telegram

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید می بایست با اکانت خود وارد شوید. فرمت وارد کردن شماره با + وارد نمایید، مثال: ۹۸۹۱۶۴۶۴۴۶۶۹+

حذف اکانت تلگرام

بر روی Next  کلیک می کنیم و یک کد به تلگرام شما ارسال می شود.

کد مورد نظر موجود در تلگرام را کپی می کنید و در قسمت Confirmation code قرار می دهید و بر روی Sign in کلیک می کنیم اگر کد را به درستی وارد کرده باشید وارد می شود. چون وقتی یک چیزی را در تلگرام کپی می کنید، نقل قول هم همراه آن کپی می شود. پس حتما چک کنید که به درستی کپی کرده اید.

حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام

در قسمت مدیریت اکانت خود بر روی Delete account  کلیک نمایید.

حذف اکانت تلگرام

در این قسمت یک کادری به شما نشان داده می شود و از شما علت ترک از تلگرام را می پرسد که می توانید به آن جواب بدید، می توانید هم ندهید، این گزینه اختیاری است. سپس  بر روی Done کلیک می نماییم.

حذف اکانت تلگرام

در قسمت بعدی از شما پرسیده می شود که آیا وقعا مطمئن هستید که می خواهید اکانت خود را پاک کنید، اکانت شما به طور کامل حذف خواهد شد.

حذف اکانت تلگرام

  • امیدوارم که از این آموزش بهره کافی رو برده باشید، نظرات خودتان را در این باره با ما در میان بگذارید و علت ترک خود از تلگرام را بیان کنید.
0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه