نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2

2 سال پیش
Red Dead Redemption 2

امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2، بازی که چند مدتی بود که انتشار آن به تاخیر افتاده بود بلاخره در ۴ آبان ۹۷ رونمایی شد. این بازی برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است و علاقمندان به بازی های وسترن می توانند این بار، این بازی رو با کمپانی راک استار تجربه کنند. شرکت راک استار که پیش تر محبوبیت بسیار زیادی از بازی GTA کسب کرده است، این بار شاهد شاهکاری جدید به نام Red Dead Redemption 2  .هستیم بازی Red Dead Redemption 2 می توان به یک بازی بزرگ و پیچیده در قالب وستر معرفی کرد. پس تا انتها با جفت هیچی ها همراه باشید.

وقتی صحبت از کمپانی راک استار می شود ناخود آگاه فکرمان به سمت بازی هایی می رود که دنیای آن حسابی به ما حال می دهد مثل بازی جی تی ای وی، این که راک استار استعداد فوق العاده ای برای بازی های جهان باز دارد هیچ جای شکی درش نیست. بازی که شاید محبوبیت جی تی ای وی را نداشته باشد اما با این حال طرفداران بی شماری را دارد.

#تریلر اول

جزئیات بازی Red Dead Redemption 2

هر گوشه و کنار بازی جاهای خیلی خاصی را دارد که شما حق ورود به آنجا را ندارید و وقتی از حضور شما در آنجا با خبر می شوند، جان شما در خطر می افتد. در حین بازی شما با افراد خیلی زیادی آشنا می شوید که حتی می توانید با آنهایی که آشنا شدید دست به سرقت های مختلفی بزنید. از جمله این سرقت ها، سرقت از بانک می باشد و گاهی هم روند بازی به شما ربط دارد که شما چه تصمیمی را میگیرید، مثلا مسافرت کردن با هم دهکده ای ها، شما همچنین می توانید از قطار سرقت کنید و یا حتی از مسافر های بین راهی یا از مغازه ها و یا از خانه های شخصی، حتی شما می توانید از افراد زورگیری کنید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

در این بازی می توانید از کالسکه که در واقع وسیله نقلیه هستند که شما به آن دسترسی دارید. هر کدام از آنها ویژگی های خاص خودشان را دارند از جمله زره پوش بودن یا پر سرعت بودن، درجه تحت تعقیب بودن که در صفحه نمایش داده می شود که به نوع خلافی که کرده اید افزایش و یا کاهش می یابد.

حتی شما قدرت صحنه آهسته کردن بازی رو هم دارید که می توانید برای شلیک کردن از آن استفاده نمایید و دشمنان خودتان را از بین ببرید کلا این بازی به خودتان ربط دارد که شما چیکار می کنید، کار های خوب و بدی که در بازی انجام می دهید کاملا به خودتان ربط دارد که چطور با مردم رفتار می کنید یا این که چه لباس هایی را می پوشید، چه اسبی را انتخاب می کنید، چه غذایی را انتخاب می کنید و حتی چه تفنگ هایی را با خودتان حمل می کنید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

شما حتی می توانید تا هفته ها حمام نرید و یا ریش خودتان را کوتاه نکنید حتی شما می توانید یک سطل کرم بخرید، هیزوم بشکنید، شکار بروید، می توانید حتی در شرط بندی شرکت کنید و پول های خودتان را خرج کنید، دنبال چیز های پنهان بگردید، به مردم عادی کمک کنید، دعوا کنید، به تئاتر برید، دنبال مجرمین بگردید، هفت تیر کشی کنید. رفتاری که شما در بازی نشان می دهید نقاط مثبت و منفی خودش را دارد و مردم شما را به خاطر می آورند که چه کار هایی در حقشان کرده اید.

در این قسمت از بازی ما شخصیت آرتور مورگان عهده دار هستیم که در تبهکاری داچ حضور دارد. آرتور مورگان که جرم های نسبتا زیادی را مرتکب شده است و در شهر های مختلف سفر می کند و باعث رب و وحشت نزد مردم می شود مورگان به دنبال بدهی های خود نیز می گردد. او همچنین از سه ایالت تحت تعقیب است. شخصیت مورگان عجیب است و خشونت های وی بسیار است.

جدا از بخش داستانی این بازی در دنیای گسترده و جزئیات بازی بسیار است و انقدر کار های بیشماری  وجود دارد که همه قسمت های آن مجزا و منحصر به فرد می باشد.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

نمرات Red Dead Redemption 2

در حال حاضر با توجه به نقد های انجام گرفته شده این بازی نمره ۹۷ از ۱۰۰ را کسب کرده است که یکی از بازی های برتر راک استار به حساب می آید.

IGN نمره این بازی را ۱۰ از ۱۰ داده است و آن را همتای دیگر بازی کمپانی راک استار قرار داده است.

گیم اینفورمر هم نمره ده از ده را داده است و یک سبک جدید از بازی های open world را معرفی کرده است که هر گیمری را شیفته ی خود می کند.

گیم اسپات نمره ی نه از ده را به بازی داده است یک حس جدید از دنیای غرب وحشی را به شما می دهد. گیم اسپات از کوتاه کردن ریش و یا خوردن غذا انتقاد کرده است که موجب میشود از روند اصلی بازی دور بشوید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

بیش از ۶۰ ساعت گیم پلی

مهم ترین نکته ای که در رابطه با بازی Red Dead Redemption 2 می توان اشاره کرد گیم پلی طولانی مدت آن نیز می باشد که بیش از ۶۰ ساعت بازی طول می کشد تا بازی را تمام کنید، در واقع بازی شامل مراحل زیادی می باشد. راک استار به تازگی اعلام کرده که ۵ ساعت از حجم گیم پلی بازی را کاسته است و معقتد است شاید ماموریت های بازی بسیار جذاب باشد اما به دلایلی مجبور به حذف آن شده اند. یک خبر خوش برای بازی Red Dead این است که شما می توانید همانند جی تی ای وی در همان ابتدا به صورت شخص اول بازی کنید.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

با این حال این بازی با توجه به گستردگی و ساعت های طولانی که باید درگیر جزئیات و پیچیدگی آن باشید تا بتوانید بازی را به اتمام برسانید. راک استار قصد داشته تا سبک نوینی از بازی را به کار گیرد که حتی چند سطح خودش را بالاتر از نسل هشتم کند. به نظر شما آیا این بازی هم می تواند به موفقیت بازی جی تی ای وی برسد؟

نظرات خود را در رابطه با این موضوع  با جفت هیچی ها در میان بگذارید.

#تریلر دوم

#تریلر سوم

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه