کسب درآمد از تلگرام (قسمت اول)

2 سال پیش
تلگرام

حتما شما هم کانال هایی با چند صد هزار ممبر در تلگرام دیده اید. کانال هایی مانند کانال گیز و میز ، ملوبات، کانال خبر فوری، کانال کاف، کانال پارسینه و… دیده اید که چند صد هزار تا چندین میلیون ممبر دارند. اگر شما هم می خواهید چنین کانال هایی داشته باشید و درآمد خود را شروع کنید، در واقع ما تمامی روش ها و کارهایی را که باعث افزایش ممبر می شوند را به شما آموزش می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

راه اصولی افزایش ممبر کانال تلگرام

کسب درامد از تلگرام کسب درامد از تلگرام کسب درامد از تلگرام 

چگونه کانالی پر مخاطب داشته باشیم؟

برای این که کانالی پر مخاطب داشته باشیم دو راه دارید: یک این که کانالی از صفر بسازید. دوم این که یک کانال پر مخاطب انتخاب کرده و خریداری کنید. برای خرید کانال شما می بایست به کانال BazarTel@ موجود در تلگرام مراجعه کرده از طریق آن کانال مورد نظر خود را خریداری کنید. در کانال BazarTel@ کانال های مختلفی وجود دارد که آگهی شده اند و شما با توجه به بودجه ای که دارید کانال خود را نیز خریداری کنید. باید به این نکته توجه کنید که هر ۱k ممبر برابر هزار نفر می باشد. ویو کانال در پایین پست که مشابه یک چشم می باشد قابل مشاهده می باشد به عنوان مثال هر ۱۰k بازدید برابر با ده هزار بازدید می باشد.

کسب درامد از تلگرام بازار تل

برای خرید کانال باید فقط توجه به ممبر آن نکرد. چون ممکن است کانال هایی باشند(تعدادشون هم کم نیست ماشالله ^_^) که ممبر فیک به کانال خود می زنند. شما می بایست برای خرید کانال به ویو کانال مورد نظر توجه کنید. البته خیلی ها هم ویو فیک به کانال می زنند در نتیجه برای خرید کانال باید دقت بیشتری کرد. یک کانال به طور استاندارد می بایست یک سوم ممبر خود ویو بدهد، در غیر این صورت ممبر های این کانال غیر واقعی و فیک هستند.

همچنین شما می بایست به فعال بودن کانال توجه کنید و بیشتر کانال هایی را خریداری کنید که فعال هستند. فاکتور دیگری که می بایست برای خرید کانال توجه کنید ویو خرد کانال می باشد. منظور از ویو خرد این است که اگر شما یک کانال ۱۰k به عنوان مثال داشته باشید این کانال باید سیصد تا سیصد تا، ویو آن اضافه شود یا مثلا اگر یک کانال ۳۰k داشته باشید باید ۱k ، ۱k ویو آن افزایش یابد در غیر اینصورت این کانال مشکل دارد و ممبر غیر واقعی و یا ویو فیک دارد.

در کل برای خرید کانال زیاد عجله نکنید و کانالی رو که برای خرید در نظر دارید چندین روز زیر نظر داشته باشید. ویو، میزان ریزش کانال، پست های کانال، تب های کانال و تبلیغات کانال را زیر نظر داشته باشید و تحقیق کنید کانال به چه روشی افزایش یافته است. همچنین شما می توانید کسب درآمد از اینستاگرام را از اینجا مشاهده نمایید.

در واقع هر چه ویوی کانال شما بیشتر باشد درآمد کانال هم بیشتر خواهد بود. نکته بعدی این که به قیمت گذاری کانال ها توجه کنید هر یک کا ممبر(۱۰۰۰ ممبر)  بین ۲۵۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰۰ تومان قیمت گذاری می شود. هر چه ویو بالاتر باشد قیمت بالاتر و هر چه ویو پایین تر، قیمت هم پپایین تر محاسبه می شود.

این روز ها تعداد افراد کلاهبردار و سودجو در حال افزایش هستند حتما حتما قبل از خرید کانال با مدیر بازار تل هماهنگ کنید و او را واسطه قرار دهید تا کانال را برای شما انتقال دهد. اصلا و ابدا به طور مستقیم با فروشنده و یا صاحب کانال معامله نکنید چون کلاهبرداری های زیادی اتفاق افتاده است.

در انتخاب موضوع کانال دقت کنید و موضوعی را برای کانال انتخاب کنید که به آن علاقه دارید. به هیچ وجه کانالی با موضوع غیر اخلاقی و مغایر با قوانین کشورتان انتخاب نکنید. موضوعی را انتخاب کنید که پرطرفدار و پر بازدید باشد. برای خرید کانال شما می بایست یک سیم کارت جدید داشته باشید که با آن تا به حال در تلگرام ثبت نام نکرده باشید تا کانال خریداری شده به اون سیم کارت انتقل یابد.

برای گسترش کانال و افزایش ممبر چه کار هایی را انجام دهیم؟ حتما شما کانال هایی با چند صد هزار ممبر دیده اید. در ادامه روش های افزایش ممبر کانال را به شما خواهیم گفت.

برای گسترش کانال و افزایش ممبر روش های مختلفی وجود دارد:

محتوای کانال

یکی از روش های که خیلی مهم می باشد محتوای کانال می باشد. مطالب تک و جذاب باعث میشود مخاطب جذب کانال شما شود. در واقع شما برای محتوای کانالتان برنامه ریزی کنید. پست ها را به صورت زمانبندی شده ارسال کنید. محتوای جذاب و جالب تهیه کنید و در کانال خود قرار دهید. از مطالب و محتوای تکراری و کپی تا جایی که می توانید دوری کنید. از مطالبی که به موضوع کانال شما ارتباطی ندارد، استفاده نکنید. از تصاویر جذاب و گرافیکی در مطالب عکس دار خود استفاده کنید. از انتشار اخبار و مطالب دروغ و کذب پرهیز کنید.

برای ارسال پست ها و مطالب در کانال چند نکته مهم نیز وجود دارد که به آنها باید توجه کنید یکی از موارد مهم در ارسال پست ها این است که حتما آیدی چنل خود را زیر پست بگذارید اما گذاشتن آیدی یا لینک کانال چه سودی دارد؟ فرض کنید شخصی از یک مطلب کانال شما خوشش می آید. کاربر پست را برای دوستان خود ارسال می کند که این باعث می شود افراد جدیدی به کانال شما اضافه شوند. کاری که تمام کانال های بزرگ معمولا انجام می دهند.

کسب درامد از تلگرام

یک نکته خیلی مهم وجود دارد اون هم فرق بین لینک جوین و تگ کانال می باشد فرق این دو لینک در این است که  وقتی کاربر بر روی لینک جوین کلیک می کند به عضویت کانال در می آید ولی اگر روی تگ کانال بزنید، ابتدا محتوای کانال را مشاهده می کند و در صورت لزوم عضو کانال شما می شود.

در قسمت دوم مقاله با ما همراه باشید تا ما روش های واقعی افزایش ممبر را به شما آموزش دهیم.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه